Šta da radim?

Šta da radim?

  • Da mu se lepo sutra izvinim i da mu kupim nesto

  • Da ga i dalje zezam i zezam celu zgradu

  • Da vise to nikad ne radim i da mu se ne izvinjujem

  • Poslusaj moj predlog (ako sam napisao/la)


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jeste da nije deo za temu ali u panici sam (a i onako ce tema da propadne ili ce biti zaklujucana).

Posle engleskog sa jos 2 drugara zezamo komsije preko interfona u susednoj zgradi.Pozvali smo 3 stana i nesto ih zezali.Ja sam razglovarao (citaj: zezao ljude), drugar je prekrio kameru prstom, a jedan je strazario.Izasao je jedan covek i mene uhvatio zakraglu u poceo da me vuce u zgradu.Bio je besan i rekao je da ce da zove milicuju, moje roditelje pa da ja idem u popravni dom da me tamo uzmu.Ja sam se usr@0!!! Onda je bio nei "inspektor" kod njega u stanu i rekao je da me vodi u miliciju, da uzmu moje ime, prezime, ota, majku i da me vodi.Ja sam se usr@0!!! Kod njega sam bio pola sata i sve mi je pricao da mi uradi (sa starijom zenom i inspektorom): da me odvede u popravni dom, da kaze roditeljima, da kaze direktoru skole, da kaze direktoru privatne skole engleskog...[Ja sam se B]usr@0[/B]!!! Onda me je pustio i rekao da vise to ne radim (drugari pobegli).Sta sad da radim:

1. Da mu se lepo sutra izvinim i da mu kupim nesto (neku kafu, nesto...)
2. Da ga i dalje zezam i zezam celu zgradu
3. Da vise to nikad ne radim i da mu se ne izvinujem
4. Poslusaj moj predlog (ako sam napisao/la)

1. Zivim u zgradi pored, pa :shock:...
2. "Miroljubiv" sam i ne volim da se kurcim
3.
4. Ako si napisao/la da te poslusam

Odmah da ti kazem u poravni dom se zato ne ide.Ako si nekom zvonio na interfon sve sto moze da ti uradi da bi te opomenuo ili sprecio da to ponavljas jeste da te tuzi roditeljima.A pitanje je da li ce taj covek i to da uradi.Cak i da te prijavi direktoru skole..pa sta?On opet od toga nema nista,a i ne vidim nikakvu korist od toga da dosadjuje direktoru sa pricama koje se tog coveka ne ticu i uopste nemaju veze sa skolom.Nisi napravio nikakv prestup,to se cak ne moze okarakterisati ni kao ''krsenje javnog reda i mira''vec jednostavno on se tako poneo jer je inspektor verovatno pomalo labilan sa tankim zivcima i zeleo je da te zaplasi,a znao je odlicno kako to da izvede,jer mu je to,na neki nacin posao.Moj ti je savet posto vec stanujete blizu da mu se izvinis lepo i kulturno i objasnis mu da to vise neces da radis.Raci mu,da takvu vrstu zabave ne praktikujes nego ste se tog dana previs opustili.
 
bolje ti je da više ne zvoniš na interfone.. prije možda 2,3 godina ja sam bila napolje sa mojom drugaricom i sva dva druga i sjedimo na neki ivičnjak ispred moje zgrade i njih troje otišli da zvone na interfon na ulaz do moga.. i oni zvonili nekom momku od 35 godina, to je neka gromada 2m visok a debeo..:shock: i oni ga zajebavali i on siđe niz stepenice sa namjerom da ih uvati.. i oni naravno pobjegnu i ja ostanem da sjedim na mom ulazu i on izlazi iz ulaza i ja ništa ne radim, niti bježim jer nemam razloga kad to nisam uradila i on došao kod mene i počeo da se dere što sam ga zajebavala i ja mu sve govorim da nisam i on veli meni još si našla da me lažeš, znam da si ti zvonila i razlijepi mi šamarčinu.. ja ni kriva ni dužna nastradah... a ono troje pobjegoše... onda je tu uslijedio susret ovog kretena i tate... uuufff...
 
Jeste da nije deo za temu ali u panici sam (a i onako ce tema da propadne ili ce biti zaklujucana).

Posle engleskog sa jos 2 drugara zezamo komsije preko interfona u susednoj zgradi.Pozvali smo 3 stana i nesto ih zezali.Ja sam razglovarao (citaj: zezao ljude), drugar je prekrio kameru prstom, a jedan je strazario.Izasao je jedan covek i mene uhvatio zakraglu u poceo da me vuce u zgradu.Bio je besan i rekao je da ce da zove milicuju, moje roditelje pa da ja idem u popravni dom da me tamo uzmu.Ja sam se usr@0!!! Onda je bio nei "inspektor" kod njega u stanu i rekao je da me vodi u miliciju, da uzmu moje ime, prezime, ota, majku i da me vodi.Ja sam se usr@0!!! Kod njega sam bio pola sata i sve mi je pricao da mi uradi (sa starijom zenom i inspektorom): da me odvede u popravni dom, da kaze roditeljima, da kaze direktoru skole, da kaze direktoru privatne skole engleskog...[Ja sam se B]usr@0[/B]!!! Onda me je pustio i rekao da vise to ne radim (drugari pobegli).Sta sad da radim:

1. Da mu se lepo sutra izvinim i da mu kupim nesto (neku kafu, nesto...)
2. Da ga i dalje zezam i zezam celu zgradu
3. Da vise to nikad ne radim i da mu se ne izvinujem4. Poslusaj moj predlog (ako sam napisao/la)

1. Zivim u zgradi pored, pa :shock:...
2. "Miroljubiv" sam i ne volim da se kurcim
3.
4. Ako si napisao/la da te poslusam

:shock::roll::shock::roll:
 
Sad sam se opasuljio.He, ne mogu da verujem da sam ga molio da me pusti i nazivao gospodinom.Kad sad razmislim trebao sam da odma uhvatim sturu jedno vreme kad su me pustili.

e само ми објасни како је успео да те савата, шта ниси га видео кад је долазио? ниси видео ортаке кад су бежали?
 
Ma sad sam kul.Necu da idem kod omatorele drtine.Ако dođe da kaže mojim roditeljima, i ja ću da kažem kako me je vukao za gušu, i terao kod njega u stan (dobro, pričali smo ispred, u hodniku).Mogu i da ga tužim jer je zbog obične zajebancije, toliko uplašio. :P
 
Pa da, ali ja ne mogu da idem sa vrata na vrata i da pravim anketu.Ovde mi je lakse jer ne poznajem nikog, a veruje, vecini.Odlucio sam da ne idem kod matore drtine.Opisacu kako me je uhvatio.
 
Izvini mu se i reci da vise neces tako nesto raditi ( ne moras da odrzis obecanje). Tako ja pre nekoliko godina zvonim drugarici, a ona nije kuci. I ja vidim niko ne otvara i krenem kad neki deda pocne da se dere MALA, STO TO RADIS? OCES SADA DA TE PRIJAVIM POLICIJI? STA ZAJEBAVAS LJUDE?!!! A ja onako sva u cudu, uplasena, :shock: ladno odsetam, a on krene za mnom i posle dugog ubedjivanja da nisam nikog zezala vec da sam zvonila drugarici, sam kao priznala da sam to uradila i da vise necu to raditi i deda se smirio. Pa bolje da priznam i nesto sto nisam uradila nego da me tu juri neki ludi deda! :)
 
Covece, onaj cica je bio bolestan.Nisam mogao normalno da hodam nego meje sve vreme drzao i vukao.Pa me je i bio (mlatnuo nekolik puta u glavu).E sad ti vidi.Da sam neka propalica i da me boli q.rac za skolu (podrazumeva se cigarete i kecevi- opis moje generacije), napsovao bi ga ja i nmlation.Al ja sam normalan
Hahahahahaha genijalno.

Je l znate vi koliko ima ljudi koji su vukovci a pushe? :rolleyes:

I koji rasturaju fax? :rolleyes:

I koji su magistri i doktori nauka? :rolleyes:

Mukica mala, misli da propalice pushe :*
 
Ko drugom jamu kopa sam u nju pada..:(:(

Tako kazu,...;)

Moj ti je savet da poshto zivish blizu da im kupish neki stvarno ali bash stvarno super poklon i da nabacish naj, naj ali najnaivniji osmeh koji imash i da se izvinish.Koja suza nije na odmet!:-P

Ako ne popuste razgovaraj sa roditeljima.Ako se ljute kazi im neshto u fazonu i vi ste radili gore stvari...Eh ja sam radio stvari mnooogo gore,cak sam i bio u popravnom a tamo te ne salju zbog ovoga.

Ma samo opushteno bice sve u redu,

Stay cool.

P.S. Drugovi su ti takve kukavice!:o
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top