Šta čitate?

Oće mi neko reći šta je bilo sa onom Nadom ili kako se već zove u ''Kandžama'' na kraju, jel postojala ili nije kakvi su to bre tripovi? Možda je onaj gari uzimao LSD pa je im'o neke haludže, nešto??? Ne kontam bre? Šta je bilo sa NJOM? :?
 
Nixxx:
Oće mi neko reći šta je bilo sa onom Nadom ili kako se već zove u ''Kandžama'' na kraju, jel postojala ili nije kakvi su to bre tripovi? Možda je onaj gari uzimao LSD pa je im'o neke haludže, nešto??? Ne kontam bre? Šta je bilo sa NJOM? :?
Auuu davno sam citao Kandze, pravo da ti kazem, ne secam se... Ali ima tu neke filozofije, secam se da sam diskutovao o tome na Knjizevnosti... pogledaj tamo! ;)
 
danas sam uzela i bas sad citam "virtuelna kurwa" , isidora bjelica....znaci, ta zena me odusevljava...skroz je...slobodna ... :lol: ponekad me je sramota i kada procitam neku recenicu!!!! :shock:
odusevljava me
 
Heh, što se tiće kandži... Moje mišljenje... Devojka je postojala, i nije se za dž zvala Nada. I on se nadao, i nada je nestala kada su ponovo isti debili došli na vlast i kada je svaka njegova borba postala uzaludna... Sušta realnost, taj roman... Kad pokušaš nešto da postigneš, uvek te na kraju sjebe neki Dimitrijević, il kako već beše, nebitno... Sećam se... Prvo sam bila besna, misleći: "Šta je bre ovo, nema ni pošten kraj!?", a kraj je i više nego savršen...
 
ochi_boje_meda:
Heh, što se tiće kandži... Moje mišljenje... Devojka je postojala, i nije se za dž zvala Nada. I on se nadao, i nada je nestala kada su ponovo isti debili došli na vlast i kada je svaka njegova borba postala uzaludna... Sušta realnost, taj roman... Kad pokušaš nešto da postigneš, uvek te na kraju sjebe neki Dimitrijević, il kako već beše, nebitno... Sećam se... Prvo sam bila besna, misleći: "Šta je bre ovo, nema ni pošten kraj!?", a kraj je i više nego savršen...

Hvala!!! :D Sad sve ima savršenog smisla... ;) Carice :wink:

@Ivana & Šinoda

Cenim vaše mišljenje o Isi Bjelić 8-)
 
ochi_boje_meda:
Heh, što se tiće kandži... Moje mišljenje... Devojka je postojala, i nije se za dž zvala Nada. I on se nadao, i nada je nestala kada su ponovo isti debili došli na vlast i kada je svaka njegova borba postala uzaludna... Sušta realnost, taj roman... Kad pokušaš nešto da postigneš, uvek te na kraju sjebe neki Dimitrijević, il kako već beše, nebitno... Sećam se... Prvo sam bila besna, misleći: "Šta je bre ovo, nema ni pošten kraj!?", a kraj je i više nego savršen...
Lepo... ;)
Mrzim sto mi vecina knjiga iscili iz pamcenja posle nekog vremena, moracu izgleda da smanjim citanje... :p
Ali ja ipak mislim da je kraj malo zbrzan.. Vidojkovic je imao rok koji je morao da ispostuje..
 
a i kad smo već kod kandži... sedim ja danas u nekom kafiću i čujem za susednim stolom i pričaju: "one kandže, kakva glupost... neki bolesnik priča o dva prijatelja koja su se dogovorila da jedan drugom ******... čisto đubre, ko još to može da čita. ja sam na početku i ne nameravam da čitam dalje". eh, kako sam mrzim takve ljude.. nisu ni pročitali neki roman a o njemu prosipaju neke nebuloze... :roll:
 
ja sam citala "kandze" pre nekih 8-9 meseci..knjiga je ok, ali nije ostavila na mene neki poseban utisak cim se sad vise ni ne secam nekih delova, znam da se devojka zvala Nada, ali cak nemam ni pojma kako se on zove...a inace kad mi se neka knjiga dopadne trudim se da upamtim sto vise detalja...
 
heh, pa ne znam ni ja kako se zove... nigde nije napisano. i jeste, u kandžama ima puno banalnog. ali da nema toga, ne bi ni to jedno vreme bilo dočarano... ok je da pročitaš knjigu pa da kažeš: "e, meni se to ne sviđa", al da započneš i na osnovu toga sudiš, to mi je nekako buđavo. mislim, koliko sam samo puta pokušavala da pročitam pekićevo "besnilo", pa mi se smučio početak, gubila sam se u detaljima koji su me prilično smarali. a onda sam rešila, pročitala i skapirala koliko mi je ta knjiga gotivna...
 
Uuuu...ja citam razne knjige...krimice(agatha christie), horore (serijal SOBA KOSMARA, R.L. Stajn), komediju (sve ispovesti Dzordzije Nikolson(Angus,tange i ljubljenje s vatanjem, OK je nosim velike gacerone, Cinge-cange u akciji, Da me sada neko vidi)),...
Volim i knjige Darrena Shana - cirkus nakaza, tuneli krvi, vampirov segrt,planina vampira.
Znaci, ja obozavam da citam :D :D al' samo zanimljive knjige. One dosadne ne dolaze u obzir.
Ne volim romane, romantiku,...bljaaak.
Trenutno ne citam nis'a.
Poslednja knjiga koju sam procitala je "Umes li da cuvas tajnu?" od Sofi Kinsele. Odlicna je...
Preporucujem je devojkama, a momci nek citaju dalje :D :P
 
Ljubav mi iz mrznje moje niche jasno
Prerano ga vidjeh i poznadoh kasno
Koban ce biti ljubavi mi plod
Jer ja moram voljeti dushmaninov rod.....


Mocno :D

Zna li neko odakle su ovi stihovi,da vas chujem?!
 

Back
Top