Sta cete sad Vojvodjani? cvrc Milojko?!

Bolje pitanje je ko nece. Pa Zlobo ukinuo autonomiju nasilnicki pa podjarmio. Ali kako ce svi nasi susedi postati civilizovani, a to znaci i velike autonomije, i Vojvodina ce ponovo upravljati svojim parama jer danas 80% daje ostatku Srbije.

Ma pusti te price o mackama,tackama i misevima sto nam onaj masni debelguz canak pokusava prodati...znam ja na sta vi ciljate...los vam sps i srs sto imaju cvrstu ruku,a provalili da ovg bilmeza tadica moze svako da yebe pa sto ne bi i vi;)
mada ja vam preporucujem go back in HUNGAYRY.......
ili kao sto kaze naslov teme .....CVRC MILOJKA:mrgreen:
 
Ma pusti te price o mackama,tackama i misevima sto nam onaj masni debelguz canak pokusava prodati...znam ja na sta vi ciljate...los vam sps i srs sto imaju cvrstu ruku,a provalili da ovg bilmeza tadica moze svako da yebe pa sto ne bi i vi;)
mada ja vam preporucujem go back in HUNGAYRY.......
ili kao sto kaze naslov teme .....CVRC MILOJKA:mrgreen:

Gosn fagetu, znamo racunati. Vojvodina dobija 7% republickog budzeta, dok Vojvodina sa NIS-om puni preko 35% budzta.
 
a ja kao sto rekoh razumem da se na putu do tvog sela izgubi po koje slovo od svake reci kao napr oces-osh,neces-nesh i sl....
ali sam ti vec objasnio kako se kaze tako da moz da pricas po selu da si fancy,ako imas kome naravno:mrgreen:

Feg
salute.gif
 

Back
Top