Šta će Srbija uraditi na EP 2024. u fudbalu?

Šta će Srbija uraditi na EP 2024. u fudbalu?

  • Ispada u grupi

    glasova: 14 66,7%
  • Osmina finala

    glasova: 3 14,3%
  • Četvrtfinale

    glasova: 2 9,5%
  • Polufinale

    glasova: 1 4,8%
  • Finale

    glasova: 0 0,0%
  • Šampion

    glasova: 1 4,8%

  • Ukupno glasova
    21
Проћи ћемо групу на једвите јаде као једна од 4 најбоље рангираних екипа са трећег места у групи (пошто има 6 група, а 4 најбоља трећепласирана тима иду даље), а онда лагано испадамо у осмини финала и правимо дочек испред скупштине и Пикси добија статуу одмах поред Стефана Немање. То ми је онако најоптимистичнија прогноза.

Реална прогноза је да ћемо бити последњи у групи са максимум 1 освојеним бодом.
 
Проћи ћемо групу на једвите јаде као једна од 4 најбоље рангираних екипа са трећег места у групи (пошто има 6 група, а 4 најбоља трећепласирана тима иду даље), а онда лагано испадамо у осмини финала и правимо дочек испред скупштине и Пикси добија статуу одмах поред Стефана Немање. То ми је онако најоптимистичнија прогноза.

Реална прогноза је да ћемо бити последњи у групи са максимум 1 освојеним бодом.
Ako imamo sreće na žrebu prolazimo grupu, a posle je sve moguće. U jednoj utakmici u eliminacionoj fazi sve je moguće.
 
Па имали смо среће на жребу и за ове квалификације и то више среће него икад па ?
Не знам одакле црпиш тај оптимизам да ћемо бити тврд орах за било кога кад смо распуштена банда без главе и реда.
Iz kvalitetnog individualnog sastava. Trebamalo to uštimovati i uspeh ne bi trebao da izostane. :)
 
Iz kvalitetnog individualnog sastava. Trebamalo to uštimovati i uspeh ne bi trebao da izostane. :)
Индивидуални квалитет је неоспоран али у данашњем фудбалу он не значи ништа сам од себе. Ко да уштима то ? Остале репрезентације су организоване као фаланга, а ми смо класична распуштена банда на чијем челу је човек који има дужи језик од дужине листе тренерских вештина
 
Ко да уштима ? Остале репрезентације су организоване као фаланга, а ми смо класична распуштена банда на чијем челу је човек који има дужи језик од дужине листе тренерских вештина
Pa jedna Italija je imala problem da se plasira do samog kraja, Hrvatska takođe. Svi danas igraju fudbal, odavno to traje.
 
Pa jedna Italija je imala problem da se plasira do samog kraja, Hrvatska takođe. Svi danas igraju fudbal, odavno to traje.
Сви данас играју фудбал ОСИМ НАС. Како ми можемо да се поредимо са Италијом и хрватском ? Погледај њихове успехе па погледај наше.....
 
Сви данас играју фудбал ОСИМ НАС. Како ми можемо да се поредимо са Италијом и хрватском ? Погледај њихове успехе па погледај наше.....
Mogu jer po sastavima nisu ništa bolji od nas. Mislim da Srbija samo sa Francuskom i Engleskom ne bi mogla da igra, sa svima ostalima da.
 
Mogu jer po sastavima nisu ništa bolji od nas. Mislim da Srbija samo sa Francuskom i Engleskom ne bi mogla da igra, sa svima ostalima da.
Јел си ти јуче почео да пратиш фудбал или јутрос ? Нису ништа бољи по саставима од нас ? Само су фрацузи и енглези препрека за наше силне Беле Орлове ? Како је теби лепо у том свету који си изградио..... Пикси ти ли си? :mrgreen:

Зипа вамо:
https://www.transfermarkt.com/verei.../marktwertetop/plus/0?kontinent_id=6&yt0=Show

По вредности играча 12-та европска селекција, а реално испод 25 места због никаквог селектора и система. Мађари су 25-та селекција па су нас испрашили....шта тек очекивати од јачих репрезентација.

Наша најбоља шанса је брза смена Пиксија и довођење И.Јовановића, Јокановића, Ивића, Пауновића или Николића као и смена у врху савеза где би улетели Немања Видић, Матић, Бане...... Е онда би могло да се говори о великим дометима. А са овим људима који воде играче и савез не очекујем ништа ново у односу на претходна два велика такмичења.
 
Poslednja izmena:
Ajmo danas Nemacka, Austrija i Slovacka u grupi 👌

Немачка, албанија, хрватска. У овој групи су нам највеће шансе јер ову нашу уснулу групу играча може само неки инат да пробуди, а он би био највећи против ових репрезентација
 

Back
Top