Šta Čanak poručuje ovom objavom?

Mislim da je donekle u pravu i da su siptari sa tim oruzjem,dosta opasniji po nas,ako bi doslo do nekog sukoba.
Шиптари са тим оружјем јесу опаснији по нас али мене више плаши што јеТурска гарант мира на Балкану и изјаве америчког војног аташеа у Албанији у којем каже да ће у случају рата на КиМ Албанија гледати да испровоцира Србију и да је увуче у рат. Албанија би тада Србију гледала да увуче у рат из разлога што она и турска имају међусобни споразум о војној помоћи и у случају рата Анкара би можда и напала Србију врло вероватно али би скоро свим својим војним ресурсима (који су заиста велики) стала на страну Албаније.
 
Poslednja izmena:
Kosovo mozda mozemo da vratimo za 50-100 god...e zato je potrebno ojacati natalitet (Sirija je od 5.5 mil od 1970 izasla u 2010 na 22 mil)....+ vojni rok obavezan od 12 meseci...+ nova politicka misao da imamo kapacitet da posrbimo...ko sto amerika zna da amerikanizuje dosljake...e za to je potrebno poavecenosti cele nacije i to minimum 50 god +
Ојачаћемо ми наталитет и то врло брзо. Светла нас будућност чека.
наш познати Демограф Иван Маринковић:
- у Србији има 4720 насеља од којих 3000 нема никакву демографску будућност - нестаће јако брзо.
- ове године ће у Србији бити 50 000 сеоских домаћинстава мање него пре 5 година.
- у Србији 463 насеља немају ни једно дете.
- у Србији 55 насеља нема ни једну женску особу.
- у Србији у 2894 насеља број старијих је 2 и више пута већи од броја млађих од 19 година,
- у Србији 168 насеља нема ни једну особу млађу од 50 година.
 
Шиптари са тим оружјем јесу опаснији по нас али мене више плаши што јеТурска гарант мира на Балкану и изјаве америчког војног аташеа у Албанији у којем каже да ће у случају рата на КиМ Албанија гледати да испровоцира Србију и да је увуче у рат. Албанија би тада Србију гледала да увуче у рат из разлога што она и турска имају међусобни споразум о војној помоћи и у случају рата Анкара би можда и напала Србију врло вероватно али би скоро свим својим војним ресурсима (који су заиста велики) стала на страну Албаније.
Pa to i jeste plan da se Srbija isprovocira i krene ponovo na Kosovo i Metohiju,pa da nas uniste do kreja,sto nisu '99-e
 
Pa to i jeste plan da se Srbija isprovocira i krene ponovo na Kosovo i Metohiju,pa da nas uniste do kreja,sto nisu '99-e
Нећемо ми ни кренути да вратимо те територије. Ми ћемо, као и до сада много пута, да се жалимо, дижемо фрку и бунимо се а 10 дана после све прихватимо и то прогласимо победом. Нема нама повратка доле још дуго, дуго, а можда и никада.
 
Нећемо ми ни кренути да вратимо те територије. Ми ћемо, као и до сада много пута, да се жалимо, дижемо фрку и бунимо се а 10 дана после све прихватимо и то прогласимо победом. Нема нама повратка доле још дуго, дуго, а можда и никада.
To je vec prihvaceno i briselskim i ohridskim sastankom.Sve ove price su za malu decu.
 
To je vec prihvaceno i briselskim i ohridskim sastankom.Sve ove price su za malu decu.
Мене плаши што ће можда на ред да дође, и то јако брзо, Прешевска долина, Рашка, Војводина.....
И да ћемо и тамо да одиграмо исто као и на КиМ и да ћемо и то да прогласимо победом.
 
Мене плаши што ће можда на ред да дође, и то јако брзо, Прешевска долина, Рашка, Војводина.....
И да ћемо и тамо да одиграмо исто као и на КиМ и да ћемо и то да прогласимо победом.
Vojvodina nece sigurno,jer su Srbi velika vecina,a za ovo ostalo si u pravu.Svasta moze biti.
 

Back
Top