Šta Čanak poručuje ovom objavom?

Ja mislim taman za 300 god. i vase je 👍
Ima prorocanstvo da ce da udare Albanci na MaliIzi...u Milogori em gradjanski rat em siptari seku i jedne i druge...Srbi nemaju vremena da vas brane...idu da suncaju goozice u Vrnjacku Banju a ovi bolje stojeci su na Maldivima i Ibici....evo dodjite na Vracar - kirija za garsonjeru 2000 eur + 2 depozita + racuni...ako necete ima gomila Rusa....onda licitacija 100 eur licitiranje....
 
Mislim da je donekle u pravu i da su siptari sa tim oruzjem,dosta opasniji po nas,ako bi doslo do nekog sukoba.
kako stoje stvari pustili su im da idu u EU bez viza i ogranicenja...svi ce da se naguraju u Njemacku i Svicu ko ce da rukuje sa javelinima...placenici ili starci.....EU moze da apsorbuje svih 700k Arnauta sa KiM......to je nevidljivo naspram migranata iz Afrike i Azije
 
kako stoje stvari pustili su im da idu u EU bez viza i ogranicenja...svi ce da se naguraju u Njemacku i Svicu ko ce da rukuje sa javelinima...placenici ili starci.....EU moze da apsorbuje svih 700k Arnauta sa KiM......to je nevidljivo naspram migranata iz Afrike i Azije
Mnogi nisu shvatili taj potez EU.To vazi za Srbe koji uzmu albanski pasos,da ce moci da se krece po EU bez vize,a normalno i sami albanci.
 
Ima prorocanstvo da ce da udare Albanci na MaliIzi...u Milogori em gradjanski rat em siptari seku i jedne i druge...Srbi nemaju vremena da vas brane...idu da suncaju goozice u Vrnjacku Banju a ovi bolje stojeci su na Maldivima i Ibici....evo dodjite na Vracar - kirija za garsonjeru 2000 eur + 2 depozita + racuni...ako necete ima gomila Rusa....onda licitacija 100 eur licitiranje....

Znas ima legenda kako smo mi Crnogorci postali lijeni....jedan Crnogorac legao u krevet i rekao "Probudite me kada je Kosovo opet srpsko"
 
https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2024&mm=01&dd=16&nav_category=11&nav_id=2466310

Sta Čanak porucuje ovom objavom?

koja-posluka-je-porata-v0-3d7xya4mjtcc1.jpeg
Nije mi jasno zasto ga Srbija tolerise?
:confused:
 
Čanak je izfrustrirani krmak , koga nezarezuje niko više niti shvata ozbiljno
On je toga svestan , a ne može da živi bez medijske pažnje
Kao i uvek nije birao sredstva da je dobije
Zavrčiće u čvarcima jedan dan :mrgreen:
Jeste opasno što " naši prijatelji jenki " :hahaha1::vudu: isporučuju jeveline šiptarima
Ali dosadašnja ratnja zbivanja od kojih kjljuča svet zadnjih 3 godine pokazuju da ratove završavaju raketne jedinice i dronovi
Nadam se da to zna i naša vojska i prati taj trend !
ja koliko vidim jevelin nije ostvario neki zapažen uspijeh..bar ne više od ostalih protuoklopnih sredstava ...naprotiv,jer putanja njegovog udara je unaprijed određena pa je s tim protuoklopna borba manje zahtjevna...
 
Kosovo mozda mozemo da vratimo za 50-100 god...e zato je potrebno ojacati natalitet (Sirija je od 5.5 mil od 1970 izasla u 2010 na 22 mil)....+ vojni rok obavezan od 12 meseci...+ nova politicka misao da imamo kapacitet da posrbimo...ko sto amerika zna da amerikanizuje dosljake...e za to je potrebno poavecenosti cele nacije i to minimum 50 god +
od tih 22 milijuna koliko je palestinskih izbjeglica protjeranih od izraela...
 
Čanak poručuje da je faca koja je za pola sata naučila da rukuje Javelinom i da može isti da podigne na rame. Služba ga još koristi. Nikom više nije jasna njegova svrha.Svaka mu čast za ono što je uradio za srppski interes u prošlosti. Posrbio je Vojvodinu. Sad niko ne razume njegovu ulogu
 
Meni je i dalje ostalo ne baš totalno jasno kako to da Čanak slobodno ode u Ukrajinu, na Kosmet, Crnu Goru, dobija apanažu za špijunska delovanja i naše službe ga i dalje drže slobodnim čovekom. U najmanju ruku mora se bar privesti na preslišavanje i ispitivanje.
 

Back
Top