Sta bi da si na mom mestu???

Tako da ja tebi, Oljamol, ništa ne verujem, i mislim da je tebi zapravo mnogo drago i da si samo htela sa nama da podeliš tu svoju sreću. :)[/QUOTE]

da je ovo istina ove teme ne bi ni bilo....na zalost nije tako....ali ko zna...nemam nameru da se gadjam sa izjavama koje zadiru u buducnost, kao sto je on uradio...
 
Veza zapoceta njegovim izricitim zahtevom o izuzimanju emocija. Prodje 2 godine i on otkrije da kod njega osecanja postoje...Zbunjena sam...Jel moze i dalje sve ostati po starom?

da se to meni desi (kao što se tebi desilo), ja bih uradio ono što meni odgovara.

koliko ste stari, koliko ste bili ozbiljni u toj zamisli da budete u vezi bez emocija
(koja već traje 2 godine ?) ?

ko zna šta se sve u njegovoj (i tvojoj) glavi promenilo za dve godine ?!?

možda je od samog početka ta priča o vezi "bez emocija" u stvari samo neka poza,
neka poštapalica, ili "mala vrata" za povlačenje ako ne krene kako treba...

a u stvari, ja kad se spanđam sa nekom, to je uvek neka devojka koju mogu da obožavam,

hoću da kažem, uvek ima neka doza emocija, onih nežnih.
 
Ja Olju potpuno kapiram... I sama sam imala tih odnosa bez ljubavi, koji su trajali duze vrijeme...
Bilo bi lijepo opet tako nesto naci... Da...

Не питаш на правим местима...:D:D:D:D
Ниси видела прву поруку у теми "С ким би сте се секали?" (намерно поновљене правописне грешке, за све душебрижнике)
 
@tema

Mrzi me da citam, ali cini mi se da shvatam sustinu:

Sta bih na vasem mestu? Krenuo bih iz pocetka.

Postavi sve na pocetak - imate prednost sexa i kakvog-takvog poznavanja, ali sada sa drugacije promesanim karatama...

Kazem iz pocetka jer prvo sebi treba da promenis perspektivu prema njemu, ali i njemu da se postavi nova, jer mu mozda onda to i nece sve izgledati kao sada.
 
A da SAMO seks, bez emocija, traje dve godine, u to ću teško poverovati.
ovo moze da ima smisla, ali ne obavezno... ima pacenika koji se vuku sa nekim jer nemaju nista bolje i to moze da traje godinama.


dvoje mladih i emotivno zdravih ljudi kojima je dve godine dovoljan samo seks sa nekim prema kome ne osecaju skoro nista, koji ne traze druge partnere i kompletnu vezu mi je blago receno neobican.
pa onda emocije koje se naglo pojavljuju nakon dve godine... nije nego.
ili je tip izracunao da mu je ova riba zadovoljavajuce kompromisno resenje.
ili je glupak.
 
pa odmah je rekao da nema da mesamo emocije a ja sam pristala i ako se i to pocelo razvijati kod mene ja sam u startu sve ugusila...imali smo druge kvalitete u vezi (npr extra sex :whistling:) i nekako sam se navikla da nema ljubavi...i sad odjednom....kako mogu da kliknem prekidac i da emocije prorade....i osecala sam se slobodno....kao ne mogu ga povrediti....ma neznam, zbunjena sam....
Јеси збуњена. Чим се толико бојиш да ћеш га повредити...
Милим.. шта је то, ако нису емоције..
Две године квалитетног секса, емоција које неко на прекидач гуши, а неко се опушта...
Ма знаш шта.. ви сте у браку...:mrgreen:
Заправо.. већина бракова за које знам, нису квалитетни као ова ваша веза/безвезе...:D
 
Јеси збуњена. Чим се толико бојиш да ћеш га повредити...
Милим.. шта је то, ако нису емоције..
Две године квалитетног секса, емоција које неко на прекидач гуши, а неко се опушта...
Ма знаш шта.. ви сте у браку...:mrgreen:
Заправо.. већина бракова за које знам, нису квалитетни као ова ваша веза/безвезе...:D

:roll: e kad ovo tvoje procitam tek mi sad zvuci zbunjujuce...mislim da samo se oboje, iz straha od vezivanja, upustili u vrlo vestacku tvorevinu...kao drugovi, pa dobre namere i tra la la...a fenomenalan sex pa jos i postovanje jedno prema drugom...jasno mi je da ovako nece moci nadalje da funkcionise ali sam odlucila da cu da se pravim kao da se nista nije desilo i vise da ne potezem temu oko emocija...nek vreme odradi za ili protiv nas....u svakom slucaju, necu da bezim....
 
:roll: e kad ovo tvoje procitam tek mi sad zvuci zbunjujuce...mislim da samo se oboje, iz straha od vezivanja, upustili u vrlo vestacku tvorevinu...kao drugovi, pa dobre namere i tra la la...a fenomenalan sex pa jos i postovanje jedno prema drugom...jasno mi je da ovako nece moci nadalje da funkcionise ali sam odlucila da cu da se pravim kao da se nista nije desilo i vise da ne potezem temu oko emocija...nek vreme odradi za ili protiv nas....u svakom slucaju, necu da bezim....

oljita, jel' misliš da je to fer prema njemu? :sad2:
šta ako on tvoje ćutanje shvati kao odobravanje onoga što ti je priznao???
 
:roll: e kad ovo tvoje procitam tek mi sad zvuci zbunjujuce...mislim da samo se oboje, iz straha od vezivanja, upustili u vrlo vestacku tvorevinu...kao drugovi, pa dobre namere i tra la la...a fenomenalan sex pa jos i postovanje jedno prema drugom...jasno mi je da ovako nece moci nadalje da funkcionise ali sam odlucila da cu da se pravim kao da se nista nije desilo i vise da ne potezem temu oko emocija...nek vreme odradi za ili protiv nas....u svakom slucaju, necu da bezim....
:):):)
 
Nacitah se ove teme, ali nigde ne vidoh slicnu konstataciju kao ovu:
Olja, a sta ako je lik samo hteo da ispita teren tek da zna na cemu se nalazi, ono da proveri tvoja osecanja da se tu ne krije stogod, ipak je to 2 godine kako rece fenomenalnog sexa i medjusobnog postovanja!
 
oljita, jel' misliš da je to fer prema njemu? :sad2:
šta ako on tvoje ćutanje shvati kao odobravanje onoga što ti je priznao???

:) vidi, najvise bih volela da mogu da uzvratim...suvise dugo je bilo tog precutnog dogovora a ja nisam pojma imala sta se u njemu zbiva....treba mi vremena...a s obzirom da je on bio inicijator svega morace i da snosi posledice, ukoliko ih bude bilo...
 

Back
Top