Da li bi trpele momka koji se majmuniše?!

Sad nešto prebiram po glavi, izgleda da sam ja samo takve ludake i imala, ovi drugi su mi bili dosadni :mrgreen:
mnoge dame zele ekstremne partnere, takve koji skrecu paznju javnosti na bilo kakav nacin........ponasanjem, garderobom, izgledom, ...........
Samo da nisu "ko svi ostali"......kao, ovi normalni su dosadni.
Iz svoje mladosti mi je poznato da su najvece muske budale maznuli najbolje ribe. To nikada nisam razumeo jer sam smatrao da bar ove dobre ribe drze do sebe.

mnoge dame zele ekstremne partnere, takve koji skrecu paznju javnosti na bilo kakav nacin........ponasanjem, garderobom, izgledom, ...........
Iz svoje mladosti mi je poznato da su najvece muske budale maznuli najbolje ribe. To nikada nisam razumeo jer sam smatrao da bar ove dobre ribe drze do sebe.
Srećom, nisam nikad bila najbolja riba, a i gledala sam sve neke crne u mraku. Teško ih je primetiti. Crn mrak, crn on...

stvarno, imas srecu. A i mi muskarci,.........."tamo neki crni u mraku koje "najlepse dame" nece ni primetiti .........hvala bogu.
Ma, presipanje iz šupljeg u prazno. Pre neki dan zalajali prijatelj i ja na neku malu drocu (pvt) pa kad smo odjednom stali da se smejemo samima sebi. Ka' ona, ka' mi, isti đavo u različitom pakovanju. Prsli smo od smeha, a Bogu je plakat'.

Nisu budale bez grama mozga zanimljive, već pozitivni i originalni muškarci. Oni koji nisu takvi, teško da mogu da razumeju zašto su takvi ''maznuli najbolje ribe'' :mrgreen:

Nisu budale bez grama mozga zanimljive, već pozitivni i originalni muškarci. Oni koji nisu takvi, teško da mogu da razumeju zašto su takvi ''maznuli najbolje ribe'' :mrgreen:

nazalost, te budale bez grama mozga, kao i te dame, njihove "zrtve" , kao i sponzoruse, alfa-muzjaci..........zive u realnom svetu, pored nas i ne mozemo ih ignorisati, posebno zato sto su takvi u trendu, ............a "pozitivni i originalni muskarci" , kao i dame poput tebe, sve se redje srecu.
To je neizbezna evolucija ljudske civilizacije, zakon prirode............nazalost, za nase pojmove, evolucija koja vodi u "pogresnom" pravcu.

nazalost, te budale bez grama mozga, kao i te dame, njihove "zrtve" , kao i sponzoruse, alfa-muzjaci..........zive u realnom svetu, pored nas i ne mozemo ih ignorisati, posebno zato sto su takvi u trendu, ............a "pozitivni i originalni muskarci" , kao i dame poput tebe, sve se redje srecu.
To je neizbezna evolucija ljudske civilizacije, zakon prirode............nazalost, za nase pojmove, evolucija koja vodi u "pogresnom" pravcu.
Da, ja i jesam pričala o nekim prošlim vremenima..

Kako su zene prestale da nose burke u Turskoj kada je Kemal Ataturk dosao na vlast ?
otkud ti to?

neke su noslile neke ne, bas kao i danas. dve turske, moderna i ona druga. na ulici mozes videti i ribu u minicu i zabradjenu. ataturk je bio genije ali dzaba kada dodju dileje posle njega koji rade istu stvar kada pocnu da se drmaju drzavni stubovi. okrenu se ekstremnom nacionalizmu, neki iskreno, a neki ko kod nas lazno. a i jedno i drugo je pogresno i sve se lomi preko ledja obicnog sveta.

Back