Sta ako...?

Truman

Elita
Poruka
22.709
Dakle, sta ako se desi da se dve osobe rode u istom mestu u isto vrene? Da li to znaci da ce im sudbine biti iste? Ne mislim da je to statisticki neverovatno - uzmimo naprimer da su istog pola i da su rodjene u nekom velikom gradu. Nekad mora da se potrefi da se rode u isto vreme istog datuma.
Pa da cujem vase objasnjenje cenjeni astrolozi. :)
 
Truman:
Dakle, sta ako se desi da se dve osobe rode u istom mestu u isto vrene? Da li to znaci da ce im sudbine biti iste? Ne mislim da je to statisticki neverovatno - uzmimo naprimer da su istog pola i da su rodjene u nekom velikom gradu. Nekad mora da se potrefi da se rode u isto vreme istog datuma.
Pa da cujem vase objasnjenje cenjeni astrolozi. :)
..., a još ako su rođene od ISTE osobe, onda je to stvarno ogromna KOINDCIDENCIJA !!! :lol:
 
...pa te osobe imaju vrlo slichne zivote naravno..ali se razlikuju po okruzenju u kom zive itd.ako jedan voli naprimer da peca iz chamca, drugi voli isto to ali na obali..jednostavno..isto ali drugachije (navika koja se vremenom izgradjuje).......bitno je da oni vole da pecaju ;)
 
Genetske predispozicije, socijalno okruženje... puno toga ostavlja prostor za nijansiranje karaktera, samim tim i životnog toka.

U astrološkoj školi u kojoj sam već godinama je već godinama sa mnom u grupi devojka koja je rođena 24,5 časova nakon mene. Sedele smo u nekoliko navrata i razmatrale svoje životne tokove - iste rane ljubavi, zdravstveni problemi roditelja, poslovne okolnosti... U našoj grupi od 26 ljudi postoji još jedan par koji je rođen takoreći istog datuma - sa razlikom od svega 12 časova. Njihove živote nisam ispitivala ali bilo bi zanimljivo čuti da li je i kod njih postojao sličan tok.
 

Back
Top