Srpska vlast se sastala sa Ustašom

jomini:
Sud je doneo odluku da ono nije bila uvreda, šta li, a ne da je i ona Ustaša. Shvati o čemu je reč OVDE.

Упадосмо ми у зачарани круг... ******, очигледно да не можемо да се сложимо, а пошто ти мене можеш да искључиш, а ја тебе не могу, претпостављам да то значи да ја морам да одустанем и да се више на то не враћам... Јел' могу само још једном да напишем да јесте то што ја мислим да јесте? Ајде, МОЛИМ ТЕ... :-D :-D :-D Само још једном, па нећу више. Часна Радикалска... ;)
 
Još jednom. Ovde (na Forumu) je reč o tome da li je u redu nekoga nazvati Ustašom zato što mu je porodica to navedeno. Ne da li je njena porodica to navedeno ili da li to podleže nekakvoj uvredi i povredi Pravilnika u Skupštini. Ja ne sporim drugo i treće, ne interesuje me, nemam dovoljno informacija da bih imao svoje mišljenje i svestan sam toga za razliku od većine učesnika ovde. A sud je doneo odluku samo o trećem primeru, svestan si toga? Govorim da nije u redu nekoga nazvati Ustašom zato što mu je porodica Ustaška (recimo da ovo prihvatimo za aksiom).
Ako to neko ne može da shvati, mesto mu nije tu gde jeste, već je potreban stručni nadzor.
 
jomini:
Napiši, ali nemoj da me iznerviraš.

А па да, добра ти фора, кад одем на спавање, а ти избришеш, ко да ништа нисам ни написао... Ма нема везе, бар сам синоћ спавао ко мала беба. Сањао сам како се возим на тенку са кумом и пар ортака, и ишли смо право на Загреб... Ууу, шта смо радили усташама... А оно на разгласу пева Бора Дрљача ''Крајишници, ђе ћемо на прело''... :lol: Прс'о сам скроз, јел' да? ;)
 
jomini:
Još jednom. Ovde (na Forumu) je reč o tome da li je u redu nekoga nazvati Ustašom zato što mu je porodica to navedeno. Ne da li je njena porodica to navedeno ili da li to podleže nekakvoj uvredi i povredi Pravilnika u Skupštini. Ja ne sporim drugo i treće, ne interesuje me, nemam dovoljno informacija da bih imao svoje mišljenje i svestan sam toga za razliku od većine učesnika ovde. A sud je doneo odluku samo o trećem primeru, svestan si toga? Govorim da nije u redu nekoga nazvati Ustašom zato što mu je porodica Ustaška (recimo da ovo prihvatimo za aksiom).
Ako to neko ne može da shvati, mesto mu nije tu gde jeste, već je potreban stručni nadzor.
Pričati Šešelju i zidu isto :lol:
 
goxy:
Pričati Šešelju i zidu isto :lol:

Ма богати, сад се још и прозивамо. :mad: Не знам да ли си мислио на мене као персону иза овог надимка, или је опаска упућена правом др. Воиславу Шешељу... У оба случаја................... си у праву... :-D
 

Back
Top