SRPSKA OPOZICIJA (2017-)

Zeznuh se ali ni ti nisi napisao tacno. Sad si uzeo da racunas , sto nisi izneo zvanicnu brojku koja nije to sto si napisao vec:
Pogledajte prilog 735728

Jeste tačno. Zvanična je brojka. Samo što ti i ja govorimo o različitima.

Ja govorim o tome koliko ima glasova na izborima (3.218.763). A ti koliko je ljudi zaokruženo u biračkom spisku (3.221.908).

Za utvrđivanje izlaznosti, mnogo je relevantnije koliko ima listića u kutiji, nego koliko je brojeva ljudi zaokruženo. I prethodn brojka koju sam ti izneo, sa pređašnjih izbora, cifra je listića, a ne zaokruženih imena.
 
Jeste tačno. Zvanična je brojka. Samo što ti i ja govorimo o različitima.

Ja govorim o tome koliko ima glasova na izborima (3.218.763). A ti koliko je ljudi zaokruženo u biračkom spisku (3.221.908).

Za utvrđivanje izlaznosti, mnogo je relevantnije koliko ima listića u kutiji, nego koliko je brojeva ljudi zaokruženo. I prethodn brojka koju sam ti izneo, sa pređašnjih izbora, cifra je listića, a ne zaokruženih imena.
Moja brojka je tacna.

To je sustina:
Screenshot (169).png
 
.
Не знам да било ко здраве памети може да се позива на податке РИК.

Оног тренутка када су прекорачили рок они су дисквалификовани.

Пропис који то уређује постоји двадесетак година, све је искристалисано и све су имали на располагању.

Чак су били растерећени брда опозиционих политичара са захтевима за поновно пребројавање или гласање.

И онда, као да се ништа никада није десило и да је све најнормалније, без икаквог образложења за не кашњење, него смо већ били заборавили да резултати нису објављени - објаве "резултате" "избора".

Никаква "промена система" ту не помаже.

Како да мењаш нешто што не постоји?

.
 
Најстварнија је онтологија и она се у политичким наукама објашњава политичком филозофијом.

нпр.: "Само слободан човек је одговоран човек и обрнуто"

Пребројавање, демонстраната, гласова, %, цм, л, км,...нема ништа заједничко у примени политичке филозофије са претходном реченицом.

Prijatelju, ovo nije mesto gde se dižu revolucije i ostvaruju neki idealistički porivi. Ovo je bedan, marginalni i potpuno opskurni forum na internetu.

Sve što možemo da radimo ovde jeste da uglavnom nemo posmatramo, malčice analiziramo i domunđavamo se šta je i zašto bilo i šta bi bilo možda bolje da je (i ako) drugačije, itd...
 
Prijatelju, ovo nije mesto gde se dižu revolucije i ostvaruju neki idealistički porivi. Ovo je bedan, marginalni i potpuno opskurni forum na internetu.

Sve što možemo da radimo ovde jeste da uglavnom nemo posmatramo, malčice analiziramo i domunđavamo se šta je i zašto bilo i šta bi bilo možda bolje da je (i ako) drugačije, itd...
.
Наравно, али јесте место где може да се разговара о свим опцијама, па и нежељеним.

Револуција је производ стања у којем се неко друштво налази, а код нас притисак само расте, односно гомилају се невероватни скандали који доливају уље на ватру, а механизми који су уграђени за спуштање притиска потпуно су стављени ван функције.

Слободно се може рећи да је Србија у предреволуционарном стању и власт је већ кренула са насиљем.

.
 
Немојте само револуцијом. Зашто сте правили законе? Као да нам није доста револуција и револуционара? Као да ништа нисмо научили из тих погибенија? Очигледно и нисмо, али треба учити. Револуција није решење. Ако је решење, онда револуција треба бити константно решење.
 
Немојте само револуцијом. Зашто сте правили законе? Као да нам није доста револуција и револуционара? Као да ништа нисмо научили из тих погибенија? Очигледно и нисмо, али треба учити. Револуција није решење. Ако је решење, онда револуција треба бити константно решење.
titoisti su ke.njali o neprekidnoj revoluciji, govorili su da je to njihov put
 
Sad bi trebala da bude tema opozicija u Srbiji 2022 .
Opet nespremna opozicija koja nikad ne moze dobiti izbore ako podrzava nezavisno Kosovo i ako je protivi
mogucnosti samostalne Republike Srpske .
Ekonomski razvoj ce biti u usponu tako da tu nece moci nista da pariraju aktuelnoj vlasti.
Samo dobra kontrola rada vlade i otkrivanje svih afera i raznih maznjavanja moze biti adut na nekim izborima.
 

Back
Top