Srpska filozofija

Ма ситуација је прилично јасна.
Ови што су за прикључење ЕУ , и притом се мора признати Косово као држава, за сад нешто филозофирају, нешто муљају, немају храбрости да кажу шта искрено мисле.

Будите искрени као ЛДП-њих за сада више ценим од вас.
 
ovo je filosofija kosovskih mučenika

Putin.jpg
 
Bas.... Samo sto ga nisu u dupe poceli da ljube :)
Da ti živiš u nekom Kosovskom selu sa još 5-6 srpskih porodica a oko tebe 100 šiptarskih, da ti uništavaju letinu, da svakog dana strepiš za svoje dete dok ode u školu i nazad jer puštaju pse, gađaju ti kamenjem klinca, da ti dete ode na reku da peca, a pogodi ga snajper, da se svakog dana pitaš neće li neko da ti danju, noću baci kašikaru u sobu i pobije i tebe i tvoju porodicu..... I da znaš da je Srbija mala i nemoćna da se suprotstavi oonom ko je zaštitnik tih šiptara, onom ko predstavlja njihova ''leđa''.... ali da isto znaš da u svetu postoji neko dovoljno velik i jak, ko može da stane u zaštitu Srbije, znači i tvoju, da proba da pomogne da ne živiš više u modernom konc-logoru.....zar ga ne bi 'ljubio u dupe'? Ja sam siguran junače da bi ga ti ljubio i u qurac.
 
Da ti živiš u nekom Kosovskom selu sa još 5-6 srpskih porodica a oko tebe 100 šiptarskih, da ti uništavaju letinu, da svakog dana strepiš za svoje dete dok ode u školu i nazad jer puštaju pse, gađaju ti kamenjem klinca, da ti dete ode na reku da peca, a pogodi ga snajper, da se svakog dana pitaš neće li neko da ti danju, noću baci kašikaru u sobu i pobije i tebe i tvoju porodicu..... I da znaš da je Srbija mala i nemoćna da se suprotstavi oonom ko je zaštitnik tih šiptara, onom ko predstavlja njihova ''leđa''.... ali da isto znaš da u svetu postoji neko dovoljno velik i jak, ko može da stane u zaštitu Srbije, znači i tvoju, da proba da pomogne da ne živiš više u modernom konc-logoru.....zar ga ne bi 'ljubio u dupe'? Ja sam siguran junače da bi ga ti ljubio i u qurac.


Brate zivio sam ja 2.5 km od prve borbene linije na Majevici.... i znam sta to znaci....
 
Pa zašto onda brate onakav podrugljiv komentar? Da je od pojedinih tipova ovde kojima je du*e daleko i na sigurnom....ali zašto ti koji si sve to osetio na svojoj koži, muke modernih logoraša.....stvarno ne razumem.:?:
 
Verovatno nisam kad kažeš....oči se polaku sklapaju...hebi ga,.. ne obraća se pažnja na svaki detalj. Žalosno je gde smo došli, ali treba biti realan pa sagledati svoje greške a i tuđu ulogu u tome. Kantar je stara dobra stvarčica.
 
Verovatno nisam kad kažeš....oči se polaku sklapaju...hebi ga,.. ne obraća se pažnja na svaki detalj. Žalosno je gde smo došli, ali treba biti realan pa sagledati svoje greške a i tuđu ulogu u tome. Kantar je stara dobra stvarčica.

Ma bas tako, ebiga, zalosno mi je to sve,gledao sam danas na vijestima dio protesta, kada je, ne znam koliko ljudi nosilo Putinovu sliku, iskreno da ti kazem bilo mi je mnogo zao tih ljudi koji zeljno iscekuju pomoc!!!
 
Zamislite vagu, na jednoj strani je koliko su nam pomogli, a na drugoj koliko su na odnemogli (naudili), e sada jedna takva vaga je Rusija, a druga je Amerika, gde vam je koja prevagnula ? Ujedno vam se daje odgovor na temu.
 
Zamislite vagu, na jednoj strani je koliko su nam pomogli, a na drugoj koliko su na odnemogli (naudili), e sada jedna takva vaga je Rusija, a druga je Amerika, gde vam je koja prevagnula ? Ujedno vam se daje odgovor na temu.

E sine, taj kantar ti je u ravnoteži nekako...
A da staviš na taj kantar s jedne strane Rusiju i Ameriku a sa druge Srbiju?
 
A ovog naroda na Kosovu mi je stvarno zao. Pogotovi sto oni vec par godina zive kao pokusni kunici. Slusaju instrukcije od Kostunice pa samo uzivaju!!!! A on im puni glave sa glupostima i salje pare...a zar nije bolje da oni sami tamo prave pare? Covek je najsrecniji kada je slobodan da zivi i da zaradjuje. Srbija se sa njima ponasa kao sa nesposobnim invalidima, tako ponizava taj narod. uzas.
 
izvini...ako lupam kaži na koji to način taj "čika" ...pardon Vladimir Putin trenutno može pomoći Srbima na Kosovu ,nepriznavanjem Kosova ili................reci..8)

Pomogao je jer nije dozvolio da UN prizna šiptarsku paradržavu i jer je protiv i u drugim međunarodnim organizacijama ....

bliža rusko-srpska saradnja je teško zamisliva dok u vladi sede Šutanovac i Dinkić, kad njih ne bi blo ruska pomoć bi bila mnogo veća
 
Pomogao je jer nije dozvolio da UN prizna šiptarsku paradržavu i jer je protiv i u drugim međunarodnim organizacijama ....

bliža rusko-srpska saradnja je teško zamisliva dok u vladi sede Šutanovac i Dinkić, kad njih ne bi blo ruska pomoć bi bila mnogo veća

istina i hvala mu na tome ,to se i očekivalo ,ali treba reći ovom napaćenom narodu da je to sve .........šta bi bilo da su neki drugi likovi ,u čemu bi se ogledala ta pomoć??
 
Dinkić minira odnose sa Rusijom na svakom koraku, Šutanovac je za NATO, to govori sve o njima

Kad njih ne bi bilo , Rusija bi dala vojnu pomoć, u razvoju infrastrukture, u realnu ekonomiju (a ne kao do sad samo u hipermarkete i banke)

OK..šta bi mi dali za uzvrat(ništa nije džaba)??..ne bi baš bilo interesantno da služimo kao neki vojni poligon za razračunavanje SAD i Rusije(nisam protiv njih ali se toga plašim)
 
ne bi baš bilo interesantno da služimo kao neki vojni poligon za razračunavanje SAD i Rusije(nisam protiv njih ali se toga plašim)

Danas postoji samo rat sfera uticaja kroz ekonomiju i investicije, za razliku od hlasnog rata

Jedino rusi mogu da podstaknu rast proizvodnje i zapošljavanja, koju je DOS upropastio prevremenom liberalizacijom i divljanjem svojih štićenika, tajkuna za koje zakom ne vаži
 

Back
Top