sreli ste ...

Cekaj,ti se stidis sto si bila sa momcima pre njega? Pa ti nisi normalna,nemoj da mu dozvoljavas da ti nabija osecaj krivice,zbog njegovih glupih ideala. Ako mu to smeta,sta ce sa tobom?Ja mislim da si ti sada ludo zaljubljena pa si malo oslepela.
 
svasta bas kao da si jedina na svetu koja pusi a tvoj decko ako mu smeta nek nadje neku nevinu. pa i oni svasta rade pa ih nije sramota.sve dok mislis da je to ponizavanje s tvoje strane bice ti glupo.delili ste lepe momente i tacka.ponekad ne mogu da verujem da vi to ovde ozbiljno
 
Pametnica je Pametnica! :wink: Tu nema nista loshe,jedino s*anje je sto se ti kajes,a to meni znachi da ti nije bilo lepo!A ako ti nije bilo lepo,nisi trebala da upraznjavash.E bre...to je nezrelo...
 
samo_ja:
sreli ste bivseg decka koji vas je ostavio bilo je bolno itd, a voleli ste ga i dozvoljavali da vam svrsava u usta ...
kako se osecate? i jos ako sadasnji decko sazna ...?
:shock: :shock: :shock: :shock: On mora da je bio neki opasan dasa kad je imao takve privilegije!!!! :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :evil: :!:
 
Peta W.:
samo_ja:
sreli ste bivseg decka koji vas je ostavio bilo je bolno itd, a voleli ste ga i dozvoljavali da vam svrsava u usta ...
kako se osecate? i jos ako sadasnji decko sazna ...?
:shock: :shock: :shock: :shock: On mora da je bio neki opasan dasa kad je imao takve privilegije!!!! :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :evil: :!:

Jedini problem je ako ti decko sazna da volish da pushish! :twisted: (bas sam grozan, a varijacija na temu...ih...)
 
samo_ja:
sreli ste bivseg decka koji vas je ostavio bilo je bolno itd, a voleli ste ga i dozvoljavali da vam svrsava u usta ...
kako se osecate? i jos ako sadasnji decko sazna ...?


Da li ja dobro shvatam da je ovde problem u strahu da bivsi ne kaze sadasnjem sta ste sve radili?

Ako je to, to moze da bude gadno.

Moju drugaricu je proganjao bivsi, pa posto je bilo bezuspesno, poceo je da salje poruke njenom sadasnjem o tome sta su sve njih dvoje radili u krevetu svojevremeno.

Ovaj novi je nekako uspeo da svari te price, jer ga je ona ubedila da to nije tacno. Probaj i ti tako. Pa sigurno nema dokaze da ste to radili?
 
samo_ja:
sreli ste bivseg decka koji vas je ostavio bilo je bolno itd, a voleli ste ga i dozvoljavali da vam svrsava u usta ...
kako se osecate? i jos ako sadasnji decko sazna ...?
PROBAJTE GRUPNJAK PA SVRSAVAJTE JEDAN DRUGOM I U DUPE AKO HOCETE.INTIMNE STVARI POVERI SVOJOJ MAJCI,INACE OVO JE ZENSKI KUTAK.......ZA FINE STARI.JEBI SE SA TVOJIM DECACIMA.....U P.M.
 
samo_ja:
sreli ste bivseg decka koji vas je ostavio bilo je bolno itd, a voleli ste ga i dozvoljavali da vam svrsava u usta ...
kako se osecate? i jos ako sadasnji decko sazna ...?

ne vidim bas u cemu je problam al haj....
kao da on nije svrsio ni jednoj pre tebe ehh
a taj tvoj sadasnji treba da je zadovoljan sto ti imas iskustva :D
 
samo_ja:
sreli ste bivseg decka koji vas je ostavio bilo je bolno itd, a voleli ste ga i dozvoljavali da vam svrsava u usta ...
kako se osecate? i jos ako sadasnji decko sazna ...?

Bas zanimljivo formulisano pitanje.
Ovako, bivsi je bivsi. Ako je to sve iza mene, vise ga ne volim itd. tada zaista nije bitno. A sta smo radili u seksu dok smo bili zajedno, ni to vise nije toliko bitno... :roll:
 
snele17375:
samo_ja:
sreli ste bivseg decka koji vas je ostavio bilo je bolno itd, a voleli ste ga i dozvoljavali da vam svrsava u usta ...
kako se osecate? i jos ako sadasnji decko sazna ...?
PROBAJTE GRUPNJAK PA SVRSAVAJTE JEDAN DRUGOM I U DUPE AKO HOCETE.INTIMNE STVARI POVERI SVOJOJ MAJCI,INACE OVO JE ZENSKI KUTAK.......ZA FINE STARI.* SE SA TVOJIM DECACIMA.....U P.M.

Stvarno. :x
Ponekad se toliko opustite i pocnete da lupate da mi muka pripada! :shock:
 
sreli ste bivseg decka koji vas je ostavio bilo je bolno itd, a voleli ste ga i dozvoljavali da vam svrsava u usta ...
kako se osecate? i jos ako sadasnji decko sazna ...?

Šapni bivšem :"I ovaj novi mi svršava u usta"; pozeleneće od muke :mrgreen:
šalu na stranu, šta te briga. I da kaže sadašnjem, kakve veze ima?
 

Back
Top