Quantcast

Srđan Nogo

Droid

Buduća legenda
Poruka
36.309
Bez previše okolišanja.
Mišljenje forumaša o ovom političaru?
Po meni retko dobar i pošten čovek.
Gde ga vidite u budućem političkom životu ove iznakažene jadne zemlje?
Darthe nekad me iznenadis. Previse je ekstreman, kao sto je bio i Vucic. Kada bi dosao na vlast bio bi evropejac. U buducnosti ga ne vidim nigde.

Prevarant.

To je ovaj tip ljudi

Darth Vader

Veoma poznat
Poruka
10.262
Darthe nekad me iznenadis. Previse je ekstreman, kao sto je bio i Vucic. Kada bi dosao na vlast bio bi evropejac. U buducnosti ga ne vidim nigde.

Prevarant.

To je ovaj tip ljudi

Neko mora ovo sve da izvede pred lice pravde i kanališe narodni bes da ne bi došlo do haosa u Srbiji.
Ja verujem da bi Nogo to uradio.

Droid

Buduća legenda
Poruka
36.309
Neko mora ovo sve da izvede pred lice pravde i kanališe narodni bes da ne bi došlo do haosa u Srbiji.
Ja verujem da bi Nogo to uradio.
Verovali su mnogi u mnoge od 1990. i svi redom su se razocarali. Sud moze da donese samo rulja i linc, na zalost.
Vidis kako je Bosko oteo stranku (niske pobude?), vidis kako se Bosko brzo dogovorio sa Djilasom i postao pevacica.

frootsman

Elita
Poruka
22.995

Prevarant.

To je ovaj tip ljudi

Вучић је био љига од самог почетка, имао је ту фацу и понашање још као Шешељев потрчко. Разлика између њега и Нога је огромна. Тотално другачије физиономије и понашање. Није свако способан за преокрете, заокрете и љигавштине за које је способан Вучић. Нико као Вучић.

Droid

Buduća legenda
Poruka
36.309
Вучић је био љига од самог почетка, имао је ту фацу и понашање још као Шешељев потрчко. Разлика између њега и Нога је огромна. Тотално другачије физиономије и понашање. Није свако способан за преокрете, заокрете и љигавштине за које је способан Вучић. Нико као Вучић.
Ne delim misljenje da je izgled vezan sa karakterom. Najveci prevaranti izgledaju cool.

Poruka
19.188
Kao Sloba da mu lice bude kao doope a obraz kao djon.
Е, такав се за нашег живота, НАЖАЛОСТ, неће родити! И ти чак то НЕ СМЕШ да признаш, а ЗНАШ да је тако!!!

Slobodan Milosevic, hag -.jpg
"Слободан Милошевић је свакако највећи државник кога је Србија имала, владао је у злехудо време када се читава половина човечанства рушила, када је уместо међународног права почео да влада закон дивљег запада."

Poslednja izmena:

Darth Vader

Veoma poznat
Poruka
10.262
Ovo uopšte nije stvar politike.Morate prestati sa tim.
Sa ovolikom učinjenom nepravdom i nanetim zlom ne može da se preživi.To što je vama lako nikako ne znači da je i drugima.To što vas nešto ne dotiče dotiče nekog drugog.
Sa ovim ne može da se živi.

Poruka
19.188
Е, такав се за нашег живота, НАЖАЛОСТ, неће родити! И ти (@ Droid ) чак то НЕ СМЕШ да признаш, а ЗНАШ да је тако!!!

Slobodan Milosevic, hag -.jpg
"Слободан Милошевић је свакако највећи државник кога је Србија имала, владао је у злехудо време када се читава половина човечанства рушила, када је уместо међународног права почео да влада закон дивљег запада."

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.