SRCE?

Jadnici...sve što imam reći to je patetični jadnici;ni ne znate koliko ste glupi i nadasve bedni.Sažaljevam vas.
Više ne želim da trošim vreme ovde sa tkz.dr i ostalim patetičarima koji mu(joj) "veruju"![/quote]

Zaista bih se zabrinula da se ljudi kao Vi slazu slazu sa mnom i ljudima poput mene.
Ovako je ipak sve ok...
S`obzirom na to da Vas zaista smatram nenormalnom...

p.s. da sam na Vasem mestu pocela bih od lecenja svojih frustracija i samosazaljenja
:wink: Pozdrav
 
Moze li meni neko reci sta je taj kkoksai virus i kako se dobija posto sam sada zbunjena. POSTOJI LI MOGUCNOST POTPUNOG IZLJECENJA BEZ POSLJEDICA i jos samo da pitam dr da li se taj virus javlja kao posljedica neke jace ili prehlade a ako ne od cega onda MOLIM DA MI ODGOVORITE
 
Taj virus moze da protrci kroz telo a da osoba apsolutno ne zna da ga ima.Problem nastaje u slucaju da se javio miokarditis sa svim svojim simptomima poremecaja rada srca.
Dakle,kao i vecina virusa on se ne leci nego se samo sprovodi terapija ublazavanja tegoba izazvanih virusom.Posle prelezane infekcije u telu ostaju antitela kao dokaz iste.
 
Da li se mozda taj virus aktivira mozda pred vremenske promjene da li sa tada mozda osecaju posljedice ili je to nebitno , ili se javlja u vidu reume, posto imam slicne simptome a mislila sam da mi je to reuma
 

Back
Top