SRBIJA STAVLJA ĐUKANOVIĆA NA CRNU LISTU!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Svaka crnogorska porodica ima porodicno stablo. Svako crnogorsko dijete zna deset pasova unazad.

U Srbiju prije Vuka Karadzica nijesu postojala ni prezimena, no ste imali vlastito ime i ime oca na koje se doda „ic“. A posto ste bili izgajivaci svinja, vise ste poznavali porijeklo sopstvenih svinja, no svoje. Ovo su najprostije cinjenice.

auuu,sad si ga nadrljao.
 
Svaka crnogorska porodica ima porodicno stablo. Svako crnogorsko dijete zna deset pasova unazad.

Preterujes, nezna svaka, cak mnoge od njih ne znaju.....tj. znaju mozda u nekim krajevima................a ja moje prezime nosim po prici pradede kome je pricao njegov deda itd......oko 500 godina.......pa s obzirom da smo iz Zemuna isto toliko, mozda sam bas ja potomak onih prvobitnih Rasana...ko zna?
 
Svaka crnogorska porodica ima porodicno stablo. Svako crnogorsko dijete zna deset pasova unazad.

U Srbiju prije Vuka Karadzica nijesu postojala ni prezimena, no ste imali vlastito ime i ime oca na koje se doda „ic“. A posto ste bili izgajivaci svinja, vise ste poznavali porijeklo sopstvenih svinja, no svoje. Ovo su najprostije cinjenice.

Ova rasistichko - fashistichka izjava nije za ban?:dontunderstand:
 
bog je stvorio covika na svoju sliku,i dao mu ime,srbin.
tu nema mista za bilo kakve interpretacije.to je tako i amin.

Postoji ozbiljna studija, jednog srpskog naucnika, Deretica, koji je odrzava predavanja srpske fakultete, u kojoj se tvrdi da je Isus ustvari Srbin. Mislim da si vec cuo za srpsko carstvo koje se prostiralo od Bagdada do Irske? Samo sam zaboravio je li to bilo prije prvog potopa ili poslije.
 
Svaka crnogorska porodica ima porodicno stablo. Svako crnogorsko dijete zna deset pasova unazad.

U Srbiju prije Vuka Karadzica nijesu postojala ni prezimena, no ste imali vlastito ime i ime oca na koje se doda „ic“. A posto ste bili izgajivaci svinja, vise ste poznavali porijeklo sopstvenih svinja, no svoje. Ovo su najprostije cinjenice.

ajde čobane idi čuvat ovce u planinu
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top