Србија се може ослонити на

Србија се може ослонити на

  • Француска

  • Немачка

  • Италија

  • Русија

  • В.Британија

  • Канада

  • Јапан

  • САД

  • Кина


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ми смо "мали", и, како је познато, а и овде речено "кућа на друму", стога, можда је боље питање - ко се од њих "ослања" на нас.

И да то најбоље могуће искористимо.

А ми, у свему, можемо заправо више радити на неким унутрашњим стварима, коллико год је могуће, јачати изнутра, у оном што зависи од нас. Премда, наравно, и то зависи донекле од помоћи са стране, тако да је питање комплексно

Дакле, одговор би био: - сарадња са свима, у оквиру расположивих могућности и услова.
 
Lacibg:
Ја и даље не одустајем. Кад морам негде да оставим адресу увек кажем Маршала Толбихина. А и после званичне промене назива улице, мењао сам личну карту, и написао М.Т и то су усвојили и тако задовољио и тај део. :wink:

Међутим, добро је што је Цар Николај Други добио улицу, тај човек је задужио Србију.
 
Опет, о улицама...
.

Свака част Толбухину, али пре свега, није требало ни да добије улицу на рачун Макензија, него - неку другу, па онда не би ни остао без ње.

Исто важи и за Жданова.


А и цар Николај је само "враћен".

Мада, та се улица звала и Приштинска пре 2. св рата.
 
Коментари...
Original postavio nesha taxista
Prvo da se oslonimo na sebe, a za druge posle da vidimo. Nikome napolju bezrezervno ne verovati!
Original postavio Jelena87
Jeste,ali mi bas i nemamo na koga...Ja se nesto ne secam da nam je neko 99.god. pruzio vojnu pomoc...Od moralne slaba vajda!
Одговори...

Original postavio СЛОБОДА
Слажем се, али опет мораш имати неког. Због Титове политике смо једина земља у Европи која је бомбардована.
Original postavio Salvantis
Kamo srece da je to moguce ali smo previse mali i slabi da mozemo sve sami, pogotovo sto se i nasi neprijatelji oslanjaju na mnogo mocnije.....
 
eremita:
Моја кућа, моји ближњи, моја душа - нису на продају. Као ни дом, град, држава...
Са таквима као што си ти је лако, ћушну ти коју кинту и ти одмах постанеш доберман не мислећи ни на претке ни на потомке - него само на то како да напуниш сопствену гузицу.То тренутно и јесте наш највећи проблем.

Vidi, sve je to lepo napisano samo netačno. I glup može da potvrdi da imaš hiljadu i milion natpisa po forumu kako treba prodati-podati Rusima. E sad ti nadji takav moj.
 
Javi se Mito... Očekujem repliku...

tamjan.gif

Da pripalim tamjan da ga privuče miris...
 

Back
Top