Srbija pretvorena u hrvatsku koloniju!

Нећу више у Роду, а хрватске производе иначе не купујем.

PAMETNO :aha2:

Veliki trgovinski lanci u Srbiji - VALJAJU GMO HRANU ...GARANT :aha2: ( Iz čitavog sveta )

Jeste da je jeftinije na veću količinu ( i nije puno ), a koliko je ta hrana zdrava??? U nekim zemljama odakle se te namirnice nabavljaju više nije obavezno obeležavanje GMO, a neke veletrgovine vrše i PREPAKIVANJE HRANE :think: :aha2:

Vrlo je teško razlikovati ispravnu i GMO hranu ako nemate iskustva ili bar " Gajgerov brojač " da bar locirate meso i mesne prerađevine sa udaljenih lokacija - Amerike, Argentine, Venecuele itd. :per: :aha2:

Ima i - RADIOAKTIVNE HRANE :per:
 
koga apse??i tko apsi??

- - - - - - - - - -



vala bilo je i vreme :ok: :zcepanje::rotf: kad vi niste uspeli da sacuvate veliku srbiju red je da mi skockamo veliku rvacku jel pošteno :D
Pitaj svoje poltrone iz BG-a. Neapsim ja valjda. :)

Eto, imaču čast da proživim barem jedan dan u zvaničnoj velikoj Hrvatskoj. :)

- - - - - - - - - -

ništa ja nisam čuo :D ponesto sam video..al bolje da šutim ;)

Hehehe,

znaš ti sve, i sve vidiš, a to sve je i vrapcima jasno. :)
 
Pitaj svoje poltrone iz BG-a. Neapsim ja valjda. :)

Eto, imaču čast da proživim barem jedan dan u zvaničnoj velikoj Hrvatskoj. :)

- - - - - - - - - -



Hehehe,

znaš ti sve, i sve vidiš, a to sve je i vrapcima jasno. :)

ako ikada budes živeo u velikoj CRO ima da živiš na moj račun sve ti mukte omogućim...i tebi i tvojoj familiji..mukte i more..apartman ima da ti dam na rapolaganje mesec dana u sezoni kad god oćeš..jel pošteno od mene..:D
 
http://www.index.hr/vijesti/clanak/srbija-sokirana-postajemo-hrvatska-kolonija-/683612.aspx

"NAKON što je Ivica Todorić, vlasnik 'Agrokora', preuzeo 'Roda trgovine' i „Merkator S“, Srbija je bliža tome da postane južna ili istočna hrvatska pokrajina, odnosno kolonija, jer će domaća roba sve teže dolaziti do trgovina koje posluju kod nas", rekao je za Kurir Goran Papović, predsjednik Nacionalne organizacije potrošača Srbije.

Kurir podsjeća da je Todorić već otprije posjeduje trgovački lanac u Srbiji, pa će nakon kupovine Mercatora imati sve skupa 291 objekt u Srbiji.P
apović kaže da će Agrokor ima više od 40 posto udjela u maloprodaji te da je u velikim gradovima taj udjel puno veći. Tako Dijana Marković Bajalović, bivša predsjednica Komisije za zaštitu konkurencije, kaže da komisija sada mora istražiti hoće li "Agrokor" imati dominantan položaj ili ograničiti konkurenciju.

"Imamo horizontalnu i vertikalnu koncentraciju, spajaju se dva maloprodajna lanca i proizvođači hrane. Postoji opasnost da nova trgovina zatvori tržište za drugu robu i gura samo svoje robne marke. Prilikom istraživanja utjecaja na tržište maloprodaje morat će se obratiti pažnja na neke manje lokacije i gradove gdje su Mercator, Roda i Idea vrlo prisutni. To mora ispitati Komisija", kaže Marković Bajalović

jbga...novac nema granice
 
Код наших домаћих велеиздајника све је могуће - па и овакав скандал... како их није срамота, да ли ти људи имају децу, породице...... ништа ми више у овој земљи није јасно........
 
Mogao je Todoric da otvori centre i u rvackoj, samo sto tamo oce 1000 evra a da sviraju qurzu, a ovo boldovano je 100% tacno, jer da je njemu rvacka u glavi tamo bi otvarao radma mesta a ne bas u Srbiji.

Dobio si jedinicu iz ekonomije. Radi se i preuzimanju trzista od 7,5 miliona ljudi. Taj Merkator na N.BGD je najjaci soping centar uz Usce u ovom delu sveta. Tamo se kupuje najskuplja roba koja ce vecinom biti uz Hrvatske. Radice hrvatske fabrike a nase se zatvaraju. Slovenci su poludeli kad su prodali ovu zlatnu koku,doduse mozda su i morali. Kada je ovo kupio Todoric je postao najbogatiji covek od Poljske do Grcke,
 
Bolje kolonija privatnog stranog kapitala, nego kolonija domacih drzavnih parazita. Posto ionako svi pljujete po domacem privatnom kapitalu, tj. srpskim tajkunima, ko vas hebe, ima da trpite hrvatskog tajkuna. To sto sanjate o tome da trpite drzavne parazite, to je pa tek posebna tema.
 
Poslednja izmena:
Код наших домаћих велеиздајника све је могуће - па и овакав скандал... како их није срамота, да ли ти људи имају децу, породице...... ништа ми више у овој земљи није јасно........

Ako i ti znas sta si sada hteo da kazes Mito, baci me kroz prozor odmah.
 

Back
Top