Srbija na raskrsnici : anti-srpska islamska unija ili Balkanska Pravoslavna cetvorka

Sve je to u redu rođače, izbora nema mnogo. A nešto ipak valja izabrati, dosta smo bili ne vetrometini i dobijali packe zbog toga. Zasmetalo mi je deljenje epiteta velika nacija, narodu koga bije glas da živi od džeparenja i sezonskih poslova po EU.

Veliki su u smislu sto imaju 20 miliona stanovnika i teritoriju koja je jos malo pa kao bivsa SFRJ . I nisu neki miki maus smehotres nastao pre 20 ili 70 godina , imali su svoju drzavu u srednjem veku , u ww1 su prilicno stradali i bili sila pobednica dobro mozda nisu tako sijali kao Srbija ali ne mogu svi biti kao Srbi :lol:

Pa pazi ti ako se vodis tom logikom mozes da kazes ma kakvi Grci to su cigani , duzan ko grcka , itd . . Merkel ih postrojava pred celim svetom ali istorijski i kulturno to je jedan od najvecih naroda na planeti
 
Ocekivao sam ovakve odgovore . ali sa Nemcima, Francuzima ili pak Englezima Amerima ne mozemo jer nas ne zele , Rusi su daleko . sta nam ostaje ? da se utopimo sa malim hijenama koje zele da nas uniste albanskim , bosnjackim , montenigerskim ili sa sebi ravnopravnim prijateljskim Rumunima i Grcima . a Bugari imaju svoj interes jer su u 20. veku ratovali sa svima i sigurno ne zele da ostanu van ovakvog saveza zapravo njima je najvise i potreban .

Sotke, mi od male hijenice ne beremo brigu, ali savez sa tutice znaci rat sas Turci, kojipikiraju Trakiju i Burgas. Ima tamo 10% Turaka 5% Pomaka i bar 5% musli Cigica. Koji radjaju 27% islamista.

Za 30 god. su Tutice nova BJRM>
 
Sotke, mi od male hijenice ne beremo brigu, ali savez sa tutice znaci rat sas Turci, kojipikiraju Trakiju i Burgas. Ima tamo 10% Turaka 5% Pomaka i bar 5% musli Cigica. Koji radjaju 27% islamista.

Za 30 god. su Tutice nova BJRM>

Ne beres ti brigu sad a ovi sto su im vadili organe u zutoj kuci ili 10 hiljada sto su dobri bosnjani pobili po Sarajevu .. treba na vreme razmisljati da bi se to sprecilo

- - - - - - - - - -

I nece Bugari biti nova BJRM ne boj se , znaju oni sta rade . koliko su pomaka bugarizovali to bi i mi uradili sa nasim balijama da nije bilo broza i partizanstine na vlasti
 
Kako to spreciti ? Pa vrlo jednostavno . Spas je u Balkanskoj cetvorci : Srbija - Rumunija - Bugarska - Grcka . A onda u nekoj siroj perspektivi moglo bi doci i do ujedinjenja sa Visegradskom grupom . To bi bila Nova Evropa od Baltika do Egeja . Koja ne zavisi ni od Rusa ni od Amera ni od Nemaca .

Mislis da je moguce spojiti ove cetiri nacije ? :think:

Juce citah kako Bugari vole Hitlera ; Grci nas zovu paprikarima i mrze nas iz dna duse ali to vesto prikrivaju ...
 
Mislis da je moguce spojiti ove cetiri nacije ? :think:

Juce citah kako Bugari vole Hitlera ; Grci nas zovu paprikarima i mrze nas iz dna duse ali to vesto prikrivaju ...

Nema tu ljubavi, samo zajednički interes (nešto smo valjda naučili od raznih Jugoslavija). Mi Srbi treba da pazimo jedni na druge, da opstanemo kao narod.
Ostalo je sve opciono, ne živimo mi od tuđih mišljenja.
 
Врло је тешко дискутовати на теми АКО ИМАМО МОДЕРАТОРЕ КОЈИ ИЗ ПОЛИТИКАНТСКИХ РАЗЛОГА БРИШУ ПОРУКЕ...... онда билокаква расправа нема никаквог смисла...........

Али у принципу, само да поручим МРЗИТЕЕЉИМА СРБА ---------

П О Б Е Д И Ћ Е М О !!!!!!!!!!
 
Iz licnih izvora ovo mogu da potvrdim sto sam rekao

Ako si čokalija,onda je to tačno.Grci ne zovu srbe parikarima i izuzetno su nam naklonjeni.Čokalijama nisu

- - - - - - - - - -

Deretić je pisao o odnosima dva naroda u antičko vreme. Kad si ti rođen?

' 84.-te. Tada je valjda Deretić bio u ludnici.Dok sam ja odrastao,pustili ga
 

Back
Top