Srbija ili Srpska

Srbija ili Srpska

  • Srbija

  • Srpska


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
ako se vec Srpska ne moze pripojiti Srbiji Srbija se moze pripojiti Srpskoj,konacno nesto pametno od ovih b92 ispranih mozgova

:hahaha: Ako neko ima ispran mozak, to ste onda vi, patriJote.

Kažeš da se pripojimo RS (BIH entitetu) :think:
rigo014.gif


Fujjj. Samo bi nam još to falilo. Bolje da se pripojimo Tadžikistanu.
 
Srpske zemlje su: Šumadija, Raška, Banat, Bačka, Srem, srbijansko Podrinje, Mačva, Kolubara, Rasina i Južna Pruga. Koliko vidim, ni jedna srpska zemlja nije okupirana.

Kosovo i Metohija,Lika,Banija,Kordun,Visoka Krajina,zapadna Slavonija,istocna Slavonija i zapdani Srem,Hercegovina,Bosna...Srpske zemlje su svuda gde zivi Srpski narod ili je vecinski zivio pre pa je silom istrebljen ili protjeran
 
Kažeš da se pripojimo RS (BIH entitetu)

Fujjj. Samo bi nam još to falilo. Bolje da se pripojimo Tadžikistanu.

Da se pripojite RS to je naravno smijesno i ne treba ni ozbiljno razmatrati to je sala

Ali ovo dole sa fujj mi nije jasno jel to fuj braci preko Drine to jest nama ili fuj BiH kojoj i mi kazemo fuj.
Ili si misljenja da nikada ne bi trebalo da se pripoji RS Srbiji cak ni kad bi to mogla,
 
Srbija je okupirana od strane zutih janicara,sorosevih medija,sorosevih nvo,raznih tadica,dinkica,canaka,cedica,kandickih i ostalog sljama kojeg je zapad instalirao po Srbiji....

Ako si im brate rekao slabo ih nesto sluzi ta istorija kod njih se ona izgleda revidira kako neko iz EU dodje u Srbiju i kaze kako mozemo u EU i cega treba da se odreknemo
PA oni brzo pisu novu istoriju ''instant ''koja postaje njihova matrica po kojoj formiraju svoje politicko dijelovanje.
 
Da se pripojite RS to je naravno smijesno i ne treba ni ozbiljno razmatrati to je sala

Ali ovo dole sa fujj mi nije jasno jel to fuj braci preko Drine to jest nama ili fuj BiH kojoj i mi kazemo fuj.
Ili si misljenja da nikada ne bi trebalo da se pripoji RS Srbiji cak ni kad bi to mogla,

zar ti stvarno mislis da on misli,takvi su nakljukani sofisticiranom propagandom b92 i drugih medija po srbiji tako da je takve likove suvisno pitati za misljenje on misli ono sto mu nataca kandic ili cedo prasak saopste na b92 ili drugim propagandnim servisima
 
Da se pripojite RS to je naravno smijesno i ne treba ni ozbiljno razmatrati to je sala

Ali ovo dole sa fujj mi nije jasno jel to fuj braci preko Drine to jest nama ili fuj BiH kojoj i mi kazemo fuj.
Ili si misljenja da nikada ne bi trebalo da se pripoji RS Srbiji cak ni kad bi to mogla,

To fuj je namenjeno vama u BIH (FBIH+RS).
Prošetaj se malo Banjalukom ili Sarajevom, pa posle toga skokni do Novog Sada ili Beograda, videćeš civilizacijsku razliku.

Radite šta hoćete, ali ako vam ikada padne na pamet da se pripojite Srbiji - promenite mentalitet.
 

Back
Top