Боб
Poznat
- Poruka
- 8.604
шта ће друго да ради један похурваћеник него да се кези на истину о себи 

Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Очигледно да је та декларација била само формалне природе. У циљу помирења. Међутим како видимо исламски фундаментализам у Босни не јењава. Зашто би народ бирао дегенерика као што је Измет ако је жељан помирења? Рекло би се да у Босни и Срби и Муслимани ударају тук на утук. А како видим ни са Хрватима се не миришете.Пусти ме тих фора попе, "каже CNN" и то. Скупштина Републике Србије 2010. године је донела Декларацију која се позива на пресуду Међународног суда правде, основаног од стране Уједињених нација, којом је непобитно утврђено да је у Сребреници у јулу 1995. године ИЗВРШЕН ГЕНОЦИД, а текст горе поменуте скупштинске Декларације осуђује злочин на начин утврђен пресудом наведеног суда. Тиме Србија на имплицитан начин, али де јуре признаје геноцид у Сребреници. И та Декларација и даље важи попе.
Очигледно да човек нема никакве информације шта се дешавало у Босни током рата. Вероватно је рођен псоле 2000.Да ли знаш да су и Срби убијани бет суда, пљачкани, отимана им земља (земљишни максимум). Да ли знаш да су Албанци пред крај рата дигли велики устанак кад су схватили да ће Косово припасти Србији, и да је логично да их буде највише по затворима јер су се највише бавили илегалним активностима и сепаратизмом?
Да ли знаш да нису кажњени и протерани због својих сепаратистичких актовности у време окупације, као нпр Немци, него да су награђени?
Да ли знаш да се њихов број, као националне мањине у Југославији, увећао скоро 5 пута за само пар деценија, што је незабележен случај у свету?
Да ли знаш да су они могли да жене Српкиње, али да је Србин који би оженио Албанку могао и главу да изгуби, најпре она а онда и он?
Наведи ми неки пример Србина који је оженио Албанку.
Ево кад су Срби улазили и ослобађали Загреб. Не заборави.Ni slučajno
Uđite u Prištinu...kada ste baje..Ево кад су Срби улазили и ослобађали Загреб. Не заборави.
![]()
Ја био, ћевапи код Љонија су бољи него код Шабана.Uđite u Prištinu...kada ste baje..
A svi pričaju albanski??Ја био, ћевапи код Љонија су бољи него код Шабана.
Старији сви знају српски, млађи не. Кад их питаш сви кажу да знају енглески, а кад почнеш да причаш нико појма нема, једва склапају речи.A svi pričaju albanski??
Ne, samo vaš.Da li je Kosovo pitanje i problem Evrope i evropljana a ne samo Srbije?
Polako. Ulazili su Srbi i u Drač!Uđite u Prištinu...kada ste baje..
A ti si kao B2 u engleskomСтарији сви знају српски, млађи не. Кад их питаш сви кажу да знају енглески, а кад почнеш да причаш нико појма нема, једва склапају речи.
Енглески, албански, све светске језике причам, само ромски ми слабо иде.A ti si kao B2 u engleskom
U rstu smo ga dobili? Kom to ratu?Ne postoji neka srpska Krajina u RH, to je vaša izmišljotina, Srbi su na ta područja došli..
To bi trebao znati.
Kosovo je srpsko dok ga niste izgubili u ratu, a u ratu ste ga i dobili...
Dalmacija je kolijevka Hrvata...
a u ratu ste ga i dobili...
Knjige u sake...
кољевка хрвата је негде у северном кавказу (данашњи дагестан)
док је кољевка тебе и осталих новохрвата на ком год месту су им преци престали да буду Срби (данашњи хрвати)
a од кога то?