Srbi (brzojavom) najavljuju da će Mladića uhititi do kraja godine!

Brate je sam biće koje oseća i kad par dana ne vidim svoje bližnje a i rodbinu meni je teško.Jednostavno šta ćeš ne mogu svi da budu tvrdog srca i da misle kako da rade samo za lična zadovoljstva.Ako tako nastaviš ostaćeš SAM u starosti.:whistling:

Sam u starosti ako spicim za vikend do Beca? Nisam ja za iseljenje. Ja sam za "svuda podji kuci dodji". Pogresno si shvatio sve.
 
Зашто испашта народ, прво, већина оних који подржавају Младића су против уласка у ЕУ, значи да би Младић требао да се преда да би угодио другосрбијанским скотовима попут оних бабетина из НВО. Друго, зар ти заиста мислиш да би се предајом Младића убрзао улазак у ЕУ, па видиш колико се Хрватска и Словенија гложе око мало земље, а ти мислиш да ће те пустити у ЕУ са нерешеним статусом Косова, кога су узгред признале 22 земље ЕУ.

Ajde da zanemarimo EU. Cela porodica njegova i svi njegovi bliznji ispastaju zbog njega! Celu drzavu ucenjuju covece...Nije u redu da se jedan srpski oficir krije kao pacov! Pogledaj samo nekada srpske oficire. Pogledaj majora Gavrilovica, coveka koji je svesno otisao u smrt za svoj narod. U smrt eeeeeeeej, a ovaj ne sme da ode u usrani Sheveningen i onako bi mu tamo bilo lepse nego u ovoj rupi u kojoj je sada. Tamo bi mogao i ako nista drugo da celom svetu isprica svoje vidjenje svega. Da nama gradjanima kaze zasto se skrivao i da nam stavi do znanja da je pravi srpski oficir dostojan da se nadje u istom drustvu sa nekadasnjima. E to je Mladic kakvog bi ja zeleo.
 
У је6оте, у рату неко наређује гранатирање!
Баш ретка појава велики ратниче је л'тако?.:hahaha:

:dontunderstand: smo se ne naređuje granatiranje civilnih objekata, tržnica, mjesta gdje se skuplja civilno stanovništvo, kulturnih dobara... između osatlog zbog toga sada u hagu sjedi ante gotovina, a zbog toga će, i zbog puno više toga, sesti i rale:mrgreen:
 
:dontunderstand: smo se ne naređuje granatiranje civilnih objekata, tržnica, mjesta gdje se skuplja civilno stanovništvo, kulturnih dobara... između osatlog zbog toga sada u hagu sjedi ante gotovina, a zbog toga će, i zbog puno više toga, sesti i rale:mrgreen:
Oni su još i dobri.Meni čudi što posle raznih kršenja primirja od strane ljigavih ljigavaca nisu sravnjivali ulicu po ulicu.Rat bi trajao kraće.:mrgreen:
 
I? Ufatiše li ga već? Ajde brže to malo,ja još otkad ko zapeta puška sa koferima na vratima čekam.Oću da vidim sfet bre !
Aj ovi što uvaljuju patke njih kapiram,vagaju,al ove gluperde što u to veruju.Evo tu je EU iza ćoška,ma tu odma ,samo da ćapimo Mladića,videćete sve blagodeti života.
Ne sprečava tebe neki pojedinac da se u životu ostvariš evro slinavac,nego nedostatak moždane mase.
 
izvinte al moram jos jednom


''***** вам мајку свима почевши од Ханса Холцијуса па надаље..И сви ви секретари Хашког трибунала можете само да ми попушите quac.''

..yebote..kakav..tecan..Srpski...ima ceo svet da razume...
...samo znas sta.
...jednom..sam ja švabama tako objasnjavao bas to ...da mu "nanu naninu"..
..a on meni.
...ti si lud..vidi mi zene puno mladja i bolja..:eek::eek::eek:
....eto ti evrope..džaba njima objasnjavati...
 
..yebote..kakav..tecan..Srpski...ima ceo svet da razume...
...samo znas sta.
...jednom..sam ja švabama tako objasnjavao bas to ...da mu "nanu naninu"..
..a on meni.
...ti si lud..vidi mi zene puno mladja i bolja..:eek::eek::eek:
....eto ti evrope..džaba njima objasnjavati...


Ханса Холцијуса
nadji molim te kako mu izgleda majka
 

Back
Top