SRAMOTA

Po tebi, ovo pljackanje je simptomaticno za Srbe i ima jasnu vezu sa idejom da je Kosovo nase.
Ta teza je besmislena, ali je jos mnogo vise zlonamerna, i to mi bode oci.
ako NE RAZUMES sta hocu da kazem - a ne razumes, onda NEMOJ da izvlacis slobodne zakljucke iz onoga sto jesam rekla o onome sto nisam rekla i sto ne mislim.
ja ne mislim da je pljackanje simptomaticno za srbe. navela sam primere mirnih protesta 96-7 u kojima nikakvog bahanalisanja nije bilo.
ja mislim da je pljackanje simptomaticno za lopove, i to sam rekla.
isto tako smatram da je odgovornost i obaveza organizatora skupa da OBEZBEDI tih sto hiljada ljudi da izraze SVOJ PROTEST na dostojanstven nacin. mislim da se namerno 'zmurilo' na huliganisanje, i o tome pricam.
jesi li ti bio u beogradu juce? ja jesam, i videla kako je to sve izgledalo.
 
nemoj NI DA POKUSAS da zamenjujes teze i da mi uvaljujes kompleks krivice. ZASTO devedesetih u vreme mirnih protesta (sesta i sedma) ni gajbica ispred dragstora nije falila?
ZASTO su juce demolirali grad u ime Kosova?
ZASTO si izdajnik ako lopovu kazes da je lopov i marva za zatvor?
ZASTO si zrtva za odstrel ako kazes da se sa Albancima, koji su cinjenica (tacnije oko 2 mil cinjenica) mora saradjivati i dogovarati se?
ZASTO se u 12:05 dize glas o Kosovu koga su Srbi aminovali da nastane kao autonomija, Srbi prodavali, Srbi napustili?

dokle ce nerazumni ljudi da j.ebu u zdrav mozak razumne?
necu da budem talac idiota.
dosta mi je.

Jedino što govoriš zidu. Onaj ko ima 2 grama mozga već to zna, a onaj ko nema neće ni shvatiti. Ali lepo si rekao.
 
Pa evo kako je izgledalo.

Na stotine srpskih zastava zavijorilo se nad prepunim trgom ispred Doma Narodne skupštine i iz svih grla samo jedna poruka „Kosovo je Srbija“. U miru, bez ikakvih incidenata, uz gromko skandiranje „Kosovo je srce Srbije“ više od pola miliona ljudi iz svih delova Srbije htelo je da pokaže svetu svoje nemirenje sa oduzimanjem Kosova i pošalje jedinstvenu poruku da nikada neće odustati od borbe da Kosovo vrati tamo gde i pripada.

http://www.blic.co.yu/temadana.php?id=31200
 
Dokle cete vise da mesate ovakve stvari sa idejom i odlicnom (citaj mirnom i dostojanstvenom) realizacijom velikog protesta i molibana?! Ovakve stvari (rusenje, paljenje, kradje) cine bezobzirni ljudi kojih na svu srecu ima malo i za njih postoji zakon, policija, sud... Ne stavljajte ih u prvi plan, zaboravite ih, neka se njima bavi policija! Oni koji su za iskeno spasenje srpskog naroda i zemlje na Kosmetu treba da se na sve moguce kulturne, mirne i dostojanstvene nacine bore za to. A pune novine, televizije (narocito B92 (sa svojim snimcima rasutom smeca u centru grada)) ovakvih i slicnih snimaka NE SPADAJU u vid takve borbe!
 
Par stotina jajara i secikesa koristi priliku, kao sto koriste na stocnim vasarima da dzepare, i kradu... patike i majice.
Čekaj, jel si ti odgledao snimak uopšte?
Devojke KRADU mrtve hladne, šetaju kroz grad, NIKO ih ne zaustavlja.
Kako je TO moguće?
Gde je milicija?
KO je dozvolio da se takve stvari dešavaju?
Mislim, nije ovde reč samo o par stotina idiota... :roll:
 
OVO JE PRESTRAŠNO!

http://www.net.hr/vijesti/page/2008/02/22/0027006.html

dok hiljade poštenih građana protestvuje zbog Kosova na legalan i legitiman način bez nasilja....s druge strane divljaci iz navijačkih skupina uništavaju stranu imovinu koju će na kraju morat opet sami platit iz državnog budžeta ukoliko uopšte žele da itko investira u Srbiju (ako ne žele u današnjem svijetu globalizacije i otvorenog tržišta stavljaju sami sebi i Srbiji omću preko glave), a s treće strane U DRUGOM VIDEU ONE DVE DJEVOJKE PLAVUŠE ŠTO KRADU PO RAZBIJENIM DUĆANIMA preprepreJADNO

I na kraju krajeva kakvu će sliku SVIJET imati o vama kad takvi ko ta bagra navijačka i kradljiva tako slobodno i bez sankcija to rade?

ova slika je poslana u svijet i zasjenila je ono zbog čega su se našle stotine hiljada ljudi a to je da MIRNO PROSVJEDUJU

žalosno
 
Upravo to zelenooka .. nije mi jasno da su prolazile kroz rulju i da ih niko nije zaustavio ..... Pa da su ih samo dva momka uhvatile za mišicu i sačekali miliciju - bio bi to fantastičan ishod .... Ali svi su to gledali - to mi je strašno.
 
pariz je gore nekoliko dana, danska isto, neredi sa policijom u napulju oko djubreta , da bas su oni fini
VIdite sliku ispred americke ambasade i izbrojte ljude a onda uopredite sa brojem vise od 500.000 ( blic, bbc moza i skoro milion)
Ko je onda ludak, a hrvati i oni pale , znaci par stotina hrvata niko nece investirati u njih nema za njih EU!
Kakve debilne ocene, amerikanci na njihovim forumima nas razumeju i podrzavaju i njihovi politicari cak nas cnn bilo, jedino je ricard holbruk bio zgrozen ali je i ocekivao ovako nesto
 
NE JA JUCE NISAM BIO NA ULICAMA BEOGRADA.

Posto si ti ocigledno bila (isla na moleban? krala patike? svakako na licu mesta) onda je jasno da ja sa tobom o ovome ne mogu da razgovaram - klanjam se tvom superiornom znanju sa lica mesta i pozdravljam te.
 
nije bas neka mudrost otkriti ko je dozvolio da se rusi, pali i krade po gradu a da policija ne reaguje
ne kazem da jeste mudrost, i upravo zato me iritiraju gluposti i tvrdnja da to nema veze sa protestom.
da je organizator protesta hteo da to spreci - to bi bilo SPRECENO.
i tesko da su to bas samo pijani klinci... onako, palo im na pamet...
 
ne kazem da jeste mudrost, i upravo zato me iritiraju gluposti i tvrdnja da to nema veze sa protestom.
da je organizator protesta hteo da to spreci - to bi bilo SPRECENO.
i tesko da su to bas samo pijani klinci... onako, palo im na pamet...


...kada ti se na televiziji pojavi zvanicni predstavnik drzave, ministar i kaze da je to demokratija... svaka dalja rasprava na temu 'krivca' je suvisna
 
Posto si ti ocigledno bila (isla na moleban? krala patike? svakako na licu mesta) onda je jasno da ja sa tobom o ovome ne mogu da razgovaram - klanjam se tvom superiornom znanju sa lica mesta i pozdravljam te.
nema potrebe za sarkazmom. zivim u centru grada, pa je neminovno da vidim sve sto se desava i da osetim atmosferu... a atmosfera je bila losa jos pre neki dan...
a za razumom ima potrebe.
itekakve.
 

Back
Top