SPS - SRS vladavina ... rado se sećam ...

jomini:
Pre nego što te banujem zbog bezobrazluka i širenja neistine, da ne nabrajam dalje, reci mi šta je laž?

Па најпре би морао сам себе да банујеш због безочног лагања.
Хашки трибунал се убио да, пре свега у процесу против Милошевића, пронађе некакав доказ учешћа јединица Војске Југославије у сукобу у БиХ и Хрватској па није успео. Најближе чему су стигли било је навођење наводног случаја испаљивања граната са стране Србије у току бијељинске операције.
Сви ће се сетити и приче око Шкорпиона и тога да ли је то била јединица у саставу МУП Србије или не, па ни ту ниси нигде стигли.
И сад се ти појављујеш и кажеш да је баш твоја јединца 93 била у БиХ.
То је чиста лаж и ја стојим иза тога, а ти ниси Исус па да ти се то не сме рећи. Ако желиш да користиш модераторске функције као превагу у дискусији, изволи, неће ти бити први пут, али ти си с правом већ почео да добијаш пацке од управе.
 
untouchable:
Па најпре би морао сам себе да банујеш због безочног лагања.
Хашки трибунал се убио да, пре свега у процесу против Милошевића, пронађе некакав доказ учешћа јединица Војске Југославије у сукобу у БиХ и Хрватској па није успео. Најближе чему су стигли било је навођење наводног случаја испаљивања граната са стране Србије у току биљељинске операције.
Сви ће се сетити и приче око Шкорпиона и тога да ли је то била јединица у саставу МУП Србије или не, па ни ту ниси нигде стигли.
И сад се ти појављујеш и кажеш да је баш твоја јединца 93 била у БиХ.
То је чиста лаж и ја стојим иза тога.
72. specijalna brigada, smeštena u tri kasarne - Kovin, Pančevo i Avala je poslala svoje ljude oko 20. decembra u Vogošću kao ispomoć u vojnim akcijama. Imena starešina neću da nabrajam, a mogu. Vratili su se na Božić '94. Lično sam im punio okvire i doboše za M 70 AB2 i lično ih ispratio u svom vozilu par desetina kilometara. Kada su se vratili, falilO je 6-7 ljudi, poginulih u jednoj akciji koju sam opisao na Avijacija i Vojska jednom davno.
Činjenica, kao što je činjenica da dobijaš ban. Ne trajni, još samo ovaj put.
 
jomini:
Zvanično, da. Zvanično to možemo i zvati izlet, ali nije to bilo...

Па ****** брате, ни Америка није била у рату са Авганистаном нити је данас са Ираком, а ипак кад амеру кажеш реч радикално или муслиман, он се одмах упита где ти је бомба или пушка. Након оног на Лондонском аеродрому, сваки други дан принудно приземље неки авион. Боје се и своје сенке, а као нису у рату ни против кога... Према томе ако они могу да гурају нос у туђа питања у целом свету, што Србија није смела у свом региону да покуша да заштити Србе... :-|
 
Nexus 6:
izvini sto ti se mesam u mesanje, ali kakve ima veze to sto si ti napisala sa onim o cemu su njih dvojca diskutovali?
Говорим о томе да се званична политика Америке према Космету и изјаве њених овлашћених разликују ко Бог и шеширџија од стварности на терену!
 
jomini:
Pričamo o činjenicama, a ne pričama za javnost.
Па о чињеницама и јесте реч! чињенице су онакве какве желиш да их прикажеш, или их такве видиш! чињенице су врло потрошна роба. на чињеницама је заснован и Рачак и Маркале, и Ахтисаријеве речи и бомбе у српским кафићима.... Све чињеница до чињенице, само које и какве? Каква им је сврха?
 
jomini:
Pričamo o činjenicama, a ne pričama za javnost.

Приче за јавност су и чињенице за јавност... Нико од нас није толико паметан да ће да раскринка белосветску заверу, нити ће неко од нас да провали у шта је све ЦИА на овим просторима уплела прсте. Па и ти Руси који су нас гледали само кроз своје интересе су се уплитали... Плави шлемови су рецимо, знали да ће Сребреница да се деси, како нико од њих није то тада покушао да спречи? Али зашто су то они дозволили ми нећемо знати, јер смо осувише мали и безначајни... :cry: Исто тако је и наша држава на свом нивоу радила ствари које су за скривање од јавности, и колико год неко напумпао пара у Б92, нико, па ни они неће неке ствари сазнати, док неко изнад не каже да може. Као и што ће Караџић и Младић бити у Хагу, кад то буде погодно... :-|
 
paola:
Па о чињеницама и јесте реч! чињенице су онакве какве желиш да их прикажеш, или их такве видиш! чињенице су врло потрошна роба. на чињеницама је заснован и Рачак и Маркале, и Ахтисаријеве речи и бомбе у српским кафићима.... Све чињеница до чињенице, само које и какве? Каква им је сврха?
Pa i nemaju neku pametnu svrhu, ali kad nešto pričamo, naročito iz ličnog iskustva, onda ćemo izbegavati glupiranja i nekakve izjave samo da bismo nešto rekli i odbranili svoj stav. Ako se i može nazvati ''svoj''.
 
jomini:
Tačno. Čemu onda one gluposti, ako kažem da sam prisustvovao tako nečemu?
Многи су видели и НАТО логистичку подршку "Олује", па је то пренебрегнуто, али је морао да се инсценира Рачак. Одбрана хрватских интереса је легитимна а српских - ратни злочин! Чињенице, чињенице?
 
paola:
Многи су видели и НАТО логистичку подршку "Олује", па је то пренебрегнуто, али је морао да се инсценира Рачак. Одбрана хрватских интереса је легитимна а српских - ратни злочин! Чињенице, чињенице?
Ne pričamo o ovima što nam kroje sudbinu, tu je stvar jasna. Ja sam govorio o onome čemu sam prisustvovao i znam iz prve ruke, a neko mi obara to i naziva me lažovom i to bezobraznim...
 
paola:
Многи су видели и НАТО логистичку подршку "Олује", па је то пренебрегнуто, али је морао да се инсценира Рачак. Одбрана хрватских интереса је легитимна а српских - ратни злочин! Чињенице, чињенице?

А и битно је да им Борис Тадић љуби гузице. Док они славе победу над тим што су протерали или побили стотине хиљада срба из Крајине, наша власт ни не осуди тако нешто. И још Тадић има образа да се појави у цркви светог Марка на дан 11.-то годишњице највећег Српског страдања у новијој историји...
 
jomini:
Je l' me sad i ti praviš ludim?
Немој као мали Паганини. Истутњао се. Издерао. Отпсовао свој ноћни репертоар и отишао да пајки. Као мали, сирити хрчки. Он јесте твој, ал си ти, ипак нешто друго. А ја сирота и незаштићена радикалка морам свима вама да одговарам и да реплицирам. као Тома у Скупштини. Пажња 24 сата. А нема ми ни Биље ни стрелице ни недодирљивог... Само Дух, Војвода и још по неки уз мене.
 
jomini:

Брате не знам зашто сам зготивио да те зајебавам, али обожавам да те смарам... Шалим се, ма и остали, бре, не праве те лудим него им готивно да зајебавају оног ко се највише пали. Ко и на Паолу кад саспу понекад сви одреда, зато што се пали... Што мене нико не дира, а требали би више да ме смарају него њу. Зато што ја све схватам као зезање, па и не могу да ме наложе, да се наљутим... ;)
 
ШЕШЕЉ:
Брате не знам зашто сам зготивио да те зајебавам, али обожавам да те смарам... Шалим се, ма и остали, бре, не праве те лудим него им готивно да зајебавају оног ко се највише пали. Ко и на Паолу кад саспу понекад сви одреда, зато што се пали... Што мене нико не дира, а требали би више да ме смарају него њу. Зато што ја све схватам као зезање, па и не могу да ме наложе, да се наљутим... ;)
Јадна, сирота, малоумна Паола, па се пали. Хвала на одбрани. Није требало.
 

Back
Top