Спремите 1400 еура за британску визу!

A kolovodju smo zaboravili - Ameriku.:evil: Jeste daleko, ali što je sigurno, sigurno je. Tamo, ni mrtva.

to sam i ja rekao tamo ni mrtav neidem...
zemlje koje me nimalo ne privlače su:
0. sve azijske radikalnoislamske zemlje poput Irana...
1. SAD (USA)
2. Rusija
3. Sjeverna Koreja
4. dobar dio Afrike
5. Engleska

...ostale može...preferiram Evropu i Latinsku Ameriku
:D
 
Jel ti to ozbiljno, ili...

najozbiljnije...
nemam namjeru da ikad putujem u tu zemlju...kao i u ostale pobrojane...
razloga je stvarno mnogo...da ne nabrajam...

USA je mnogo dala planeti a mnogo uzela...i to mi nije kriterij po kojem se ravnam dal da idem u tu zemlju...jednostavno taj način života kakav je u americi me ne privlači...mislim da ima mnogo meni interesantnijih zemalja koje bih volio vidjeti...sigurnost je također jedan od kriterija i da ne nabrajam dalje...
 
to sam i ja rekao tamo ni mrtav neidem...
zemlje koje me nimalo ne privlače su:
0. sve azijske radikalnoislamske zemlje poput Irana...
1. SAD (USA)
2. Rusija
3. Sjeverna Koreja
4. dobar dio Afrike
5. Engleska

...ostale može...preferiram Evropu i Latinsku Ameriku
:D
U Iranu bi imalo sta da se vidi, zemlja sa izuzetno bogatom istorijom...al' verovatno si u pravu da bi trebalo izbegavati taj deo svet: zakacis slucajno neku bulu na ulici, padne joj feredza i odmah istrci dvadeset manijaka sa sabljama iz najblize dzamije :D

Mada i to su stereotipi, eto Tunis je extra destinacija (doduse Tunis i Iran nisu bas isto).

Severna Koreja? Hm, pa sto da ne, deluje egzoticno :)
 
najozbiljnije...
nemam namjeru da ikad putujem u tu zemlju...kao i u ostale pobrojane...
razloga je stvarno mnogo...da ne nabrajam...

USA je mnogo dala planeti a mnogo uzela...i to mi nije kriterij po kojem se ravnam dal da idem u tu zemlju...jednostavno taj način života kakav je u americi me ne privlači...mislim da ima mnogo meni interesantnijih zemalja koje bih volio vidjeti...sigurnost je također jedan od kriterija i da ne nabrajam dalje...

Svako ko želi ući u USA uzimaju se maltene i DNA uzorci:evil::twisted:. Za svaki slučaj. Sa tim si kod njih uknjižen za sledeće generacije. Ako ti i tvoj potomak dođe nekad u unakrsnu znat će da je tvoja krv.....

Pa oni već sada inventiraju planetu:|
 
Pa bila je moja prijateljica u Damasku i kaze da je super i da nema nikakvih problema, a ima cale nekog prijatelja Jordanca sto je studirao ovde, a sada zivi u Emiratima al kaze da je i u Jordanu stanje takodje dobro ,nisu u ratu ni sa kim, a relativno su bogati tako da se i tamo moze ici.Jedino za Liban ne verujem zbog ovih sranja koja se desavaju tamo ,sto je velika steta jer su i oni bili napredna i prilicno liberalna zemlja za islamske uslove a i kuhinja im je fenomenalna ,upoznao sam neke Libance u Parizu i iznenadio se koliko su kulturni i obrazovani ljudi :(
 
U Iranu bi imalo sta da se vidi, zemlja sa izuzetno bogatom istorijom...al' verovatno si u pravu da bi trebalo izbegavati taj deo svet: zakacis slucajno neku bulu na ulici, padne joj feredza i odmah istrci dvadeset manijaka sa sabljama iz najblize dzamije :D
ma nema šanse...da tamo ikad isto idem...toliko ima zemalja koje bih volio vidjet taman da bi se i predomislio te zemlje koje sam nabrojao bile bi posljedne na TOP listi svih zemalja

Mada i to su stereotipi, eto Tunis je extra destinacija (doduse Tunis i Iran nisu bas isto).
e u Tunis definitivno idem...i to nije za usporedbu
Severna Koreja? Hm, pa sto da ne, deluje egzoticno :)
kad maknu onu diktatorsku starkelju Staljinističkog kova...možda al sumnjam dal bi i to došlo na red..8-)
 
Stalno sam nekako zaobilazila Englesku (nije bilo namerno, sticaj okolnosti), a gledaj sad ovu novotariju. Šteta.

U Njemačkoj je slično. Ja imam trenutno posjetu iz Beograda (poša je sa sinom u noćni) pa sam mora dati sve tražene garancije (osiguranje, zdravstvo, da će se vratit za Srbiju, neće tražit azil...) U slučaju da se suprotno dogodi snosim time izazvane troškove:|
 
Svako ko želi ući u USA uzimaju se maltene i DNA uzorci:evil::twisted:. Za svaki slučaj. Sa tim si kod njih uknjižen za sledeće generacije. Ako ti i tvoj potomak dođe nekad u unakrsnu znat će da je tvoja krv.....

Pa oni već sada inventiraju planetu:|

Nije tako strašno, čini ti se. Moj suprug je prošle godine u januaru išao na neku izložbu koja se održavala u Dalasu. Dobio je vizu na tri godine, samo uz pozivno pismo. Nije imao nikakvih problema.
 
Svako ko želi ući u USA uzimaju se maltene i DNA uzorci:evil::twisted:. Za svaki slučaj. Sa tim si kod njih uknjižen za sledeće generacije. Ako ti i tvoj potomak dođe nekad u unakrsnu znat će da je tvoja krv.....

Pa oni već sada inventiraju planetu:|

sve se nadam i priželjkujem da će se omjer moći u svijetu drukčije posložiti tako da ujedinjena cijela Europa sa Rusijom i Turskom bude centar moći ove planete, a da USA, Indija Kina i Japan budu balans...

mada teško ostvarivo...
 
sve se nadam i priželjkujem da će se omjer moći u svijetu drukčije posložiti tako da ujedinjena cijela Europa sa Rusijom i Turskom bude centar moći ove planete, a da USA, Indija Kina i Japan budu balans...

mada teško ostvarivo...

Ali EU ima viziju o tome kyo. Ono jes da je moj đed vazda zborio da onaj ko ima vizije treba da ide kod ljekara al se Evropa sad iznutra rekonstruira. Vidiš kolko se samo vuku oko varenike i kukuruza. Pa dok stignu do zajedničke spolje politike..... Pričat će ti potomak:p
 

Back
Top