Spot SNS: Za našu decu, ali bez Kosova

Zdravo seljački: Da sam Vlast u državi, i da mi neko dođe i kaže da trebam sa njim da sklopim ugovor o dvojnom državljanstvu da bih nekom PINGVINU priznao državljanstvo, razbio bi mu njušku, prebio kao mačku, prebio kao vola u kupusu i spremio ga na prvi avion za njegovu vukohebinu! :zcepanje:

Zašto bi provodio agresiju protiv kosovskih Srba, ako bi oni htjeli dvojno državljanstvo?
 
Opet ćorak! Ako i privremeno priznamo 'Kosova Republjik' onda su Srbi na Kosovu privremeno RASEJANJE o kojem treba da brine Vlast Srbije!

Niko ne ide na izbore na području Kosmeta. Ne samo SNS, nego ni niko iz opozicije ili vlasti.

Zapravo, lokalni izbori tamo uopšte nisu ni raspisani (niti Srbija ima pravo da to učini, osim ukoliko ne želi da obnovi paralelne institucije iz senke).
 
Ne preteruj! Taman da Srbija i prizna Kosova Republjik, SVI Srbi na Kosovu su i dalje državljani Srbije!
Jesu ,kao i Srbi iz Beča ako imaju dvojno državljanstvo . Ili Madjar iz Sente i Temerina koji ima i madjarsko državljanstvo , dobro to nije baš isto jer on može u Senti i Topoli da glasa i na madjarskim izborima , zato Orban i Jobbik vode izbornu kampanju i na severu Bačke i Banata ,dok kao što vidimo iz spota SNS - a da srpskih izbora na KiM nema .
 
Poslednja izmena:
Užasnije bi bilo da bilo koja politička stranka u Srbiji izradi spot u kojem tvrdi da, ukoliko osvoji vlast na izborima, može nešto učiniti za građane dijela države kojeg ne kontrolira, gdje ne može oformiti vlast i gdje ne može ni na što utjecati. To bi bilo užasno. Ovako, nisu u spotu stavili bilo kakvu graničnu liniju između Srbije i Kosova, ali su dali do znanja da se njihova izborna obećanja ne mogu predstavljati u onom dijelu, gdje ih ne mogu izvršiti.

Ako kao stranka vodiš politiku daj KiM deo Srbije kao što i jeste, ne možeš da odsečeš iz spota delova te teritorije i da to staviš u spot.
 
Niko ne ide na izbore na području Kosmeta. Ne samo SNS, nego ni niko iz opozicije ili vlasti.

Zapravo, lokalni izbori tamo uopšte nisu ni raspisani (niti Srbija ima pravo da to učini, osim ukoliko ne želi da obnovi paralelne institucije iz senke).
?? Po Ustavu Srbije IMA PRAVO! Kakve veze ima to što su neki priznali Republjik Kosova?
Druga je stvar ako su i pozicija i opozicija zaključili da neće dobiti mnogo glasova od tih kosovskih Srba pa se i ne zamaraju sa njima?
 
?? Po Ustavu Srbije IMA PRAVO!

Kada sam rekao da nema pravo mislio sam na Rezoluciju SB UN 1244 (1999).

Što se tiče ustava, samo da te podsetim on propisuje da treba da bude usvojen ustavni zakon koji će regulisati suštinsku autonomiju Kosmeta. To do današnjeg dana nije učinjeno.

Druga je stvar ako su i pozicija i opozicija zaključili da neće dobiti mnogo glasova od tih kosovskih Srba pa se i ne zamaraju sa njima?

A ne, glasaće se za parlamentarne, itekako. Zar misliš da bi se SNS odrekao te slasti, ključne za doterivanje rezultata :D ? Ovde smo govorili o lokalnim izborima.
 
Evo kako Rusi crtaju kartu Srbije. Iznenađenje?

Сербия.jpg
Руске сорошевске НВО. И шта је чудно?
 
Kada sam rekao da nema pravo mislio sam na Rezoluciju SB UN 1244 (1999).

Što se tiče ustava, samo da te podsetim on propisuje da treba da bude usvojen ustavni zakon koji će regulisati suštinsku autonomiju Kosmeta. To do današnjeg dana nije učinjeno.



A ne, glasaće se za parlamentarne, itekako. Zar misliš da bi se SNS odrekao te slasti, ključne za doterivanje rezultata :D ? Ovde smo govorili o lokalnim izborima.
?? A u toj Rezoluciji piše da Kosovo više nije Srbija?
Ustavni zakon koji treba da se donese u Srbiji!? Onda je sve jasno, žvake za seljake, šiptarske! :zcepanje:

Doterivanje rezultata je zanimljivo samo ako želiš ili možeš da doteruješ rezultate! :zcepanje:
 
Niko ne ide na izbore na području Kosmeta. Ne samo SNS, nego ni niko iz opozicije ili vlasti.

Zapravo, lokalni izbori tamo uopšte nisu ni raspisani (niti Srbija ima pravo da to učini, osim ukoliko ne želi da obnovi paralelne institucije iz senke).
\
Niko ne ide na izbore na području Kosmeta. Ne samo SNS, nego ni niko iz opozicije ili vlasti.

Zapravo, lokalni izbori tamo uopšte nisu ni raspisani (niti Srbija ima pravo da to učini, osim ukoliko ne želi da obnovi paralelne institucije iz senke).
Zašto lažeš?
Zašto se ponašaš kao najgori bot SNS -ovski?
Misliš ovako da opravdaš spot SNS-ovski?
Gde piše u Briselskom sporazumu da Srbi nemaju prava da izađu na parlamentarne izbore kada je sever Kosova priključen Niškom okrugu?
Sram te bilo po sto puta.
 

Back
Top