Quantcast

Sponzorushe....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
T

tica

Gost
Ma svi kao napadaju sponzoruse,ali njih zaboli. One uvjek najbolje prodju,nadju neku lovarnu budalu i imaju sve sto pozele...Dok se mi jadnice lomimo oko ljubavi i takvih s*anja koja prolaze,a na kraju od tog nemamo nista.

Bozo

Registrovan korisnik
Poruka
386
tica:
Ma svi kao napadaju sponzoruse,ali njih zaboli. One uvjek najbolje prodju,nadju neku lovarnu budalu i imaju sve sto pozele...Dok se mi jadnice lomimo oko ljubavi i takvih s*anja koja prolaze,a na kraju od tog nemamo nista.
Mislis da vise ona uziva u toj lovi, nego ti u iskrenoj ljubavi ?

nenushka

Zainteresovan član
Poruka
102
tica:
Zar je zaista najbitnije izvuci neku korist?Ljubav je prvenstveno davanje,a ne primanje.Sponzoruse,ma u kakvom izobilju zivele,imaju prazne zivote,zalim ih.

T

tica

Gost
Ma necu da se raspravljam sa vama uopste. Jednog cete se dana smejati kad se setite za koga ste sve mislili da vam je bio/la velika ljubav. Onda se setite mene pa skontajte ko je bio u pravu. :wink:

Gost
ja licno mislim da je novac bitan u zivotu aali ne predstavlja oduci+ujucu ulogu hocu li s nekim biti u veyi ili ne ali iskreno da kayem ne bi volela da im decko voyi ficu a ja novog pola jer bi se vjecito svadjali oko novca i si gurna sam da bi nam to unistilo vezu tako da je najbolje naci negog ko odgovara vasim standardima kisss iy kotoraaaaaa
:)

emy_331

Zainteresovan član
Poruka
225
ma milim svako ima svoj izbor u zivotu......pa i one.
Ako su njima pare najvaznije i to su opusteno priznale sebi------cool.Ali ja iskreno,nisam u tom fazonu i nemam love iskreno(a kad imam to je stvarno retko)ali zato imam razne nacine da dodjem do nje.....ali sigurno ne preko kreveta!!!!!!!

mario80

Elita
Poruka
20.019
emy_331:
ma milim svako ima svoj izbor u zivotu......pa i one.
Ako su njima pare najvaznije i to su opusteno priznale sebi------cool.Ali ja iskreno,nisam u tom fazonu i nemam love iskreno(a kad imam to je stvarno retko)ali zato imam razne nacine da dodjem do nje.....ali sigurno ne preko kreveta!!!!!!!
jesi li zgodna? hoces da zaradis? :twisted:

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.