SPO u Koaliciji sa DS

Vuk Draskovic rekao na studiu-B da na izbore ide u kolaiciji sa DS.

Pralazimo 50%

Ахахаааааааа...........одлично, а ја сам се већ препао да ће ти офуцани и пропали СПО.вци да се пришљамче Вељи Илићу..... као на председничким изборима...
 
meni jednu devojcicu sa tajlanda od 18-20 godina ako moze :D

Evo ja imam vezu iz Arabije, decko prodaje 2 for 1. :D :P

rusty.humphries.jihad.boy.2.jpg
 
DS,G17,SDP,SPO+ mozda Canak ,Covic i jos neki sitniji mozda nagruraju i 40% i Cedinih 5,6 i nekih 10 poslanika nac. manjina , bice gusto ali nedovoljno opet za vladu ,osim ako ne potkupe Gljivicu sto je malo verovatno jer bi im to donelo vise stete nego koristi
 
Živela nam nova koalicija! Živela demokratija! Živela nam evropska Srbija koja se ne ugleda na Severnu Koreju!

Zar se ti bre ne predstavljas kao crnogorac ovuda, koji je vama racku, i sta vas crnogorce, siptare, hrvate i muslimane boli qita ko ce biti premijer Srbije, pa dovoljno je svima da vide koga vi podrzavate i da automatski glasa suprotno. :roll: Mislim stvarno, smesni ste...pa vi ste ni manje ni vise samo nacionalne manjine....na celom Balkanu ;) :P ae tutanj sada :)
 
Zar se ti bre ne predstavljas kao crnogorac ovuda, koji je vama racku, i sta vas crnogorce, siptare, hrvate i muslimane boli qita ko ce biti premijer Srbije, pa dovoljno je svima da vide koga vi podrzavate i da automatski glasa suprotno. :roll: Mislim stvarno, smesni ste...pa vi ste ni manje ni vise samo nacionalne manjine....na celom Balkanu ;) :P ae tutanj sada :)
Pa iako ni Crnogorce ne treba da boli sta se desava u Srbiji jos je manje razumljivo cak i pomalo patoloski zabrinjavajuce sto kanadske socijalce boli racku sta se desava i nekoj par iljada udalljenog zemlji inace globalno beznacajnoj, mislim koliko treba covek da bude dokon ,jadan ,cemeran i upadljivo glup pa da se time zanima :confused:
 
Zar se ti bre ne predstavljas kao crnogorac ovuda, koji je vama racku, i sta vas crnogorce, siptare, hrvate i muslimane boli qita ko ce biti premijer Srbije, pa dovoljno je svima da vide koga vi podrzavate i da automatski glasa suprotno. :roll: Mislim stvarno, smesni ste...pa vi ste ni manje ni vise samo nacionalne manjine....na celom Balkanu ;) :P ae tutanj sada :)



De si "Kanadjanin"...
opet ti po srednjeEvropskom vremenu "direct from Crim@ofToronto kod nas"...kako je "tamo" lep zhivot...ili mozhda "greshim" u nechemu...stao mi sat???
 

Back
Top