Spavanje u istom krevetu, da ili ne?

Aj salu na stranu, po meni su to budalaste stvari. Nedostatak otvorenosti. Iskrenost i istina oslobadja.
Miskim i za to dete i majku. Deca vole toplinu majke pogotovu. A i ona kroz sta sve prodje tokom porodjaja. Bukvalno se pocepa. E sad, naravno to nije izgovor posle godina i godina da se stegne, zatvori prema njemu i drzi to kao argument, a argument je zapravo, pa dosadilo.
Zato je sasvom oslobadjajuce reci: bebe zelim da vidjam druge zene.
Mislim da bi se mnogi m iznenadili odgovorom. A plus kako to moze da "probudi" nesto i u njoj.
 
Ne znam da li je ova tema bila, relativno sam nova na ovom forumu. Moje pitanje za forumaše je, da li sa svojim partnerom/mužem /ženom spavate u istom krevetu. Mnogo mojih prijatelja i poznanika već na samom početku braka se razdvoje tipa žena spava sa djetetom i to onda ode u nedogled, kasnije se žale da ne mogu spavati skupa jer neko hrče, otima pokrivač, vrti se u snu bla bla bla....i kasnije se žale na slab seksualni život. Ja lično sam pobornik spavanja zajedno i to pod jednim jorganom, čak i kad se posvađamo (tad ide spavanje u stilu Željka Joksimovića, leđa o leđa:zcepanje:) Zanimaju me vaša iskustva i stav u vezi teme. Hvala!
Većinu spavanja volim i podržavam, ali ne i spavanje u guzu, to ne. No, no, gospođo, ne prodajem!
 
I onda se ljudi pitaju zašto se raspadaju brakovi? Dok ga on šilji u drugoj sobi maštajući o kolegici s posla, žena u drugoj sobi surfa po netu tražeći dijetu za ljeto jer šta će zaboga miloga da kažu na plaži nepoznati ljudi ako ima 5 kg viška!?

Meni je fascinantno to koliko je ljudima ok skroz to da spavaju odvojeno... Pa onda je brak i sulud, što i pod istim krovom, svako kod sebe pa kad se sretnemo :D
 

Back
Top