Španija možda prizna Kosovo...

Henlay

Ističe se
Poruka
2.184
Španija bi bila spremna da prizna Kosovo ako ono postigne dogovor sa srbijom.

750px-Flag_of_Spain.svg.png


https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2020&mm=09&dd=18&nav_category=640&nav_id=1734763

Prepričaću slavnog pevača Mateju Bečkovića:
"Ako je Kosovo proglasilo nezavisnost, zašto ga onda Španija priznaje?
"A ako nije, zašto ga onda priznaje?
"Ukoliko nijedno od gornjih, zašto se onda takozvani aleksandar vučić bori za gej prava?"
 
Španija bi bila spremna da prizna Kosovo ako ono postigne dogovor sa srbijom.

750px-Flag_of_Spain.svg.png


https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2020&mm=09&dd=18&nav_category=640&nav_id=1734763

Prepričaću slavnog pevača Mateju Bečkovića:
"Ako je Kosovo proglasilo nezavisnost, zašto ga onda Španija priznaje?
"A ako nije, zašto ga onda priznaje?
"Ukoliko nijedno od gornjih, zašto se onda takozvani aleksandar vučić bori za gej prava?"

auuu jbt,
...bi bila...
pa još
...ako...

Zvuči kao da bi ti bila devojka ako ja oslepim ... :hahaha:
i još mi odseku ruke da ne mogu da opipam...
 
AV kaze no problemas hermano espanjolas, bice dogovora.
Pun mi je kufer,tih nekih izjava,koje daje "slavni" pesnik Beckovic.To sto Spanija namerava da prizna Kosovo,nije nista strasno.Sve zemlje koje su
clanovi Evropske unije,moraju da vode istu spoljnu politiku,kao i EU.Prema tome,nema sta mi da se ljutimo.Sve clanice EU su priznale kosovo,
samo pet drzava nije.Ukoliko i tih pet prizna,pa to se i ocekivalo,jer ih sam EU tera da ucine priznanje.To ne pretstavlja nikakvu stetu za nas.
 
Pun mi je kufer,tih nekih izjava,koje daje "slavni" pesnik Beckovic.To sto Spanija namerava da prizna Kosovo,nije nista strasno.Sve zemlje koje su
clanovi Evropske unije,moraju da vode istu spoljnu politiku,kao i EU.Prema tome,nema sta mi da se ljutimo.Sve clanice EU su priznale kosovo,
samo pet drzava nije.Ukoliko i tih pet prizna,pa to se i ocekivalo,jer ih sam EU tera da ucine priznanje.To ne pretstavlja nikakvu stetu za nas.
SVE drzave EU su priznale KiM, ali 5 DRZAVA NIJE. ajde komso saberi se pa izjavi nesto pametno
 
SVE drzave EU su priznale KiM, ali 5 DRZAVA NIJE. ajde komso saberi se pa izjavi nesto pametno
Jedino pametno je to,sto ce svih pet drzava,koje su clanice EU,morati daa priznaju Kosovo.Ako mi ZAISTA zelimo da postanemo clanica EU,
moracemo i mi da to Kosovo priznamo.Ovde se radi jedino o vremenu,tj.da li cemo priznai odmah,ili malo kasnije.Stvar je potpuno jasna,hoces u EU
imas da igras i pevas,kako se u EU peva i igra.Nikakve filozofije tu nema.Politika je surova,tu nema zahebancije,na koju smo mi,od vajkada navikli.
 
Pun mi je kufer,tih nekih izjava,koje daje "slavni" pesnik Beckovic.To sto Spanija namerava da prizna Kosovo,nije nista strasno.Sve zemlje koje su
clanovi Evropske unije,moraju da vode istu spoljnu politiku,kao i EU.Prema tome,nema sta mi da se ljutimo.Sve clanice EU su priznale kosovo,
samo pet drzava nije.Ukoliko i tih pet prizna,pa to se i ocekivalo,jer ih sam EU tera da ucine priznanje.To ne pretstavlja nikakvu stetu za nas.
Bitno da afričke nesvrstane zemlje ne priznaju Kosovo.
Hebeš EU.
 

Back
Top