Sound Forge

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
behula:
Zanima me kako sa Sound Forge-om da skinem tonski zapis sa nekog spota.Ustvari da li je to uopste moguce.

Naravno da je moguce samo ako imas key za otvaranje video zapisa (mpeg,avi...).Posle jednostavno save as i izaberes wave,mp3...Prosto.
Ili kako vec rece VAllmightyBruce pustis iz nekog plejera i onda record pa opcija stereo mixer.Malo podesis volume i stereo mixer u audio properties i to je to.Moguce da ces malo izgubiti na kvalitetu al sve je do podesavanja.
 
Ako sam pismen covek je pitao za Sound Forge a ne za programe koje mu nudite. Verovatno je vec instalirao i zato pita za odredjeni program tako da mu recite odgovor na postavljeno pitanje a ne da palamudite okolo naokolo. Ili ohcete da postanete politicari i vezbate pricam ti pricu a nista konkretno ne kazete.
 
NICS:
Ako sam pismen covek je pitao za Sound Forge a ne za programe koje mu nudite. Verovatno je vec instalirao i zato pita za odredjeni program tako da mu recite odgovor na postavljeno pitanje a ne da palamudite okolo naokolo. Ili ohcete da postanete politicari i vezbate pricam ti pricu a nista konkretno ne kazete.

Ako se ovo odnosilo i na mene onda te moram razocarati po pitanju tvoje pismenosti. :twisted:
U protivnom trebao si da citiras ili navedes na koga se odnosi da ne bi doslo do nepotrebne zabune.Covek je od mene dobio odgovor i jos dodatnu pomoc u slucaju da ono prvo nemoze da uradi.
S druge strane,ako smatras da nije dobio odgovor zasto mu ti nisi odgovorio umesto sto kritikujes druge a i sam radis isto.


I jos nesto (za behula) ako jos nisi resio taj problem imam jos jedno resenje.
Dakle radi se o jednom All Sound Recorder koji sam ja isprobao i uopste se ne gubi na kvalitetu zvuka.Ima opciju Stereo Mixer i mozes to sto snimis da odmah sacuvas u mp3 formatu sa zeljenim bitrate.Znaci pustis nesto iz bilo kog playera i snimas(audio naravno).
Neznam gde ga mozes skinuti ali mali je tako da ti ga mogu poslati ako hoces.Javi se na pvt.
pozz
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top