Quantcast

Sound Forge

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Dr_DivX

Početnik
Poruka
42
behula:
Zanima me kako sa Sound Forge-om da skinem tonski zapis sa nekog spota.Ustvari da li je to uopste moguce.
Naravno da je moguce samo ako imas key za otvaranje video zapisa (mpeg,avi...).Posle jednostavno save as i izaberes wave,mp3...Prosto.
Ili kako vec rece VAllmightyBruce pustis iz nekog plejera i onda record pa opcija stereo mixer.Malo podesis volume i stereo mixer u audio properties i to je to.Moguce da ces malo izgubiti na kvalitetu al sve je do podesavanja.

NICS

Iskusan
Poruka
5.707
Ako sam pismen covek je pitao za Sound Forge a ne za programe koje mu nudite. Verovatno je vec instalirao i zato pita za odredjeni program tako da mu recite odgovor na postavljeno pitanje a ne da palamudite okolo naokolo. Ili ohcete da postanete politicari i vezbate pricam ti pricu a nista konkretno ne kazete.

Dr_DivX

Početnik
Poruka
42
NICS:
Ako sam pismen covek je pitao za Sound Forge a ne za programe koje mu nudite. Verovatno je vec instalirao i zato pita za odredjeni program tako da mu recite odgovor na postavljeno pitanje a ne da palamudite okolo naokolo. Ili ohcete da postanete politicari i vezbate pricam ti pricu a nista konkretno ne kazete.
Ako se ovo odnosilo i na mene onda te moram razocarati po pitanju tvoje pismenosti. :twisted:
U protivnom trebao si da citiras ili navedes na koga se odnosi da ne bi doslo do nepotrebne zabune.Covek je od mene dobio odgovor i jos dodatnu pomoc u slucaju da ono prvo nemoze da uradi.
S druge strane,ako smatras da nije dobio odgovor zasto mu ti nisi odgovorio umesto sto kritikujes druge a i sam radis isto.

I jos nesto (za behula) ako jos nisi resio taj problem imam jos jedno resenje.
Dakle radi se o jednom All Sound Recorder koji sam ja isprobao i uopste se ne gubi na kvalitetu zvuka.Ima opciju Stereo Mixer i mozes to sto snimis da odmah sacuvas u mp3 formatu sa zeljenim bitrate.Znaci pustis nesto iz bilo kog playera i snimas(audio naravno).
Neznam gde ga mozes skinuti ali mali je tako da ti ga mogu poslati ako hoces.Javi se na pvt.
pozz

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.