sos

Kod mene samo malokalibarsko oruzije - par regularnih pesadijskih odeljenja, par minobacakih odeljenja i jedan bestrzajni top, te tako slabo naoruzan ne ulazim u bitke koje znam da cu izgubiti biti i ismejan... sta ces... sta da se radi...
 
dobra vila:
kako da ga odvojite od kompjutera i glupih igrica?

Ja sam se od igrica o*vikao...ne bih rekao da su glupe,onda je i Svilanovic glup jer voli Civilizaciju(((E PA JA JE NE VOLIM!!!)))........ :|
-------->>>nisam dygo igrao Shogun....treba kampanje sve obrnuti, :arrow: :roll: :roll:

...............od kompa,ne mogu bez muzike sam .....pa i keva voli ponekad sto slusham...unese malo zivosti... :lol: :lol: :lol:

PS>..recept.....?!?......sada sam jer ne mogu da spavam od bolova,pa i da vidim sta ima na nety.....necu biti par dana!....daa me se odmorite a i ja VAS!...... 8-)
 
Silent Bob:
Kod mene samo malokalibarsko oruzije - par regularnih pesadijskih odeljenja, par minobacakih odeljenja i jedan bestrzajni top, te tako slabo naoruzan ne ulazim u bitke koje znam da cu izgubiti biti i ismejan... sta ces... sta da se radi...
kad vidi da je mali kalibar vec je kasno.......
 
Silent Bob:
Kod mene samo malokalibarsko oruzije - par regularnih pesadijskih odeljenja, par minobacakih odeljenja i jedan bestrzajni top, te tako slabo naoruzan ne ulazim u bitke koje znam da cu izgubiti biti i ismejan... sta ces... sta da se radi...

Nista oklopna divizija? Auuuuuuuuuuuu...
 

Back
Top