sokovnik

spparow

Zainteresovan član
Poruka
264
Nisam znao gde da postavim ovu temu ,ako joj nije mesto premestite je !
Planiram da kupim neki sokovnik , radi cedjenja razno-raznog voca i povrca !
Zanima me vase iskustvo ?
Trebalo bi mi neki profesionalniji jer bi ga koristio u kaficu, znaci celodnevno koriscenje !
I treba mi neki u koji mogu da gurnem celu jabuku, sargarepu , pomorandzu ,... a da ne moram da ljustim ili cistim !

Koji bi mi vi preporucili , gde mogu da nadjem , gde na netu da pogledam ?
Koja je cena ?
 
POgledaj na sajtu top-sopa ili slicno ,bio je jedno vreme sokovnik nekog dr....Ja imam slican samo dosta ranije kupljen, i fantastican je jer odvaja suvu materiju,korice i sl.Ja s njim pasiram paradajz za kuvanje( od50-100litara za jedan dan),pravim guste sokove i ako ti kazem da smo s njim pravili one lekovite sokove od crne ili bele rotkve i da ih iscedi skroz onda mozes da pretpostavis koliko je dobar.tih je i ima jako veliki br.obrtaja sto je i jako bitno.Da li moze da se koristi u kaficima ili sl. lokalima je pitanje kao isvi aparati za kucnu upotrebu. Ako ti to ne odgovara pogledaj u prodavnicama ugostiteljske opreme.

Evo link za Power Juiser
http://www.e-topshop.tv/power_juicer_sokovnik-17552-p.html

Garancija 12 meseci,a rezervni delovi obezbedjeni 4 god.,cena 10999.00 din
 
Poslednja izmena:
Zato sam ti irekla jer sam ja svoj kupila na istom mestu i radi punom parom vec 14 godina.Ali ni ja ne volim takve stvari kupovati napamet.Ovaj moj je super.Ne bih ti pricala o njemu da nije tako.
 
Ja sam nakon nezadovoljstva sa Philips i Mouline sokovnicima kupila Tv shopov sokovnik i sjajan je .Odlican je i Top shopov power juicer nesto je manji od Tv shopovog.Imam dosta stvari iz obe firme i zadovoljna sam.Kad god sam cula pricu da neko ne veruje Top shopu ispostavilo se da nista i nema njihovo.Ne mislim na Sparow nego uopste nego na ljude koje sam srela koji kazu ne veruju pitam ih imaju li nesto kaze nemaju.
Top shopov koriste i profesionalno u Uscu
 
Poslednja izmena:

Back
Top