***** Šok

Odlutam ti sinoć do NS-a i u nekoj kafani stojim za šankom delimično razvaljen od piva kad hop, neko me uhvati za dupe..Okrenem se, a ono neki tip koji mumla : Jugoslavija, Jugoslavija, dobar dan, dobar dan
I sad se mislim, možda stranac, vidim jedva stoji na nogama pa mu se omaklo....Prodje 10 minuta kad taj lik opet kod mene i opet on : jugoslavija, dobar dan... ( ispostavi se da je ***** iz NS-a )Pa kao on mi čestita što sam dobio dva deteta, pa što sam uopće i oženjen ??? Dobro, pobrkao me s nekim ali OK, baš da vidim koliko ga zanima moja ******. Krene on sve da navodi priču kako mu je čudno što sam se oženio i imam dece, a kao pričao sam neke druge stvari pre par godina ???
I konta on da ga zajebavam, a ja mrtav ozbiljan : Pa što se i ti ne oženiš, deca su divna i to - pričam
Ne, ne mi ćemo umreti, smrt nas čeka - odgovara mi taj lik....Aha, pa bi pre smrti da mi ubedeš guzici - mislim se
Kad je razgovor već bio pri kraju, demonstrativno se udaljio od mene s komentarom : Ti si *****, 100 %
Zato sam još u šoku, zbog te kurate sreće ( samo što se to kurato usmerilo na moje debelo crevo ) da me startuje *****.

' ste imali neka slična iskustva i kako ste reagovali ? za oba pola pitanje
Je l te vodio gajbi braki?
 
Imao, nažalost, negde u februaru ove godine.
Sedeo sam na klupi ispred neke apoteke, napolju bio mrak, nigde nikoga, trebao sam se naći sa devojkom, najednom se pored mene pojavio muškarac, imao nekih 25 godina, možda malo više, i pitao me koliko je sati..
Ja mu rekao, on seo pored mene, i počeo da bulji u telefon da vidi šta pišem. Pita on mene kome ti to pišeš, ja lepo kažem, nije vaš problem. I on mi se na to približi, uhvati me za ruku, i kaže mi, maco baš fino mirišeš. :eek: Ja momentalno ustao, i krenuo, i on ustane zamnom, i ponovo me uhvati za ruku, pribije uz neki zid, i kaže mi ponovo, sviđa mi se kako mirišeš. Ja mu kažem, molim te pusti me, a on ništa. Nikada nisam bio nasilan, pomislio sam, možda je pijan, ili šta ja znam, a on je bio napucan, mnogo jači od mene. I on počeo da mi liže ruke, krenuo ka vratu i odgurnem ga od sebe počnem da trčim, i on, idiot, ponovo krene zamnom, i uhvati me za ruku. Gledao me nekim bolesnim pogledom, ja mu kažem, molim te me pusti, bukvalno sam bio na ivici plača, šta mi sve nije prolazilo kroz glavu, a on meni ponovo, maco, sviđaš mi se, i počeo dole da me hvata, da mi otkopčava šlic i da me ljubi. Na to sam ga odgurnuo, udario šakom posred face, i potrčao. Još je idiot trčao zamnom ... Nikada se nisam toliko u životu uplašio. Ko zna šta se moglo dogoditi.. Strašno.. Ima svakakvih na ovome svetu..

Kao što ti rekoh privatno, reći ću i javno: cim levo, cim desno, šaka u nos, nogom u jaja, nebitno, samo da se jači protivnik osvesti da nisi ovca i onda beeeeež, ako možeš. Verovatno bih isto uradio, jer sam realno slabiji od dosta ljudi, ali definitivno se ne bih predao.
 
Kao što ti rekoh privatno, reći ću i javno: cim levo, cim desno, šaka u nos, nogom u jaja, nebitno, samo da se jači protivnik osvesti da nisi ovca i onda beeeeež, ako možeš. Verovatno bih isto uradio, jer sam realno slabiji od dosta ljudi, ali definitivno se ne bih predao.

Takvi napadi pedera na fizički slabije žrtve sigurno nisu izolovani slučajevi, kao što je Ovlad doživeo.
Sad, to je već druga tema ali treba i o njoj raspravljati jer se mora znati da ***** ne mora biti samo onaj koji je nežnog karaktera i feminiziran.
Ono što sam video u NS-u potvrdjuje ono što pišem : to su gay tipovi koji su i fizički snažni, uredni, doterani, lepo obučeni ( većina naših kokoši s Krste bi rekle : Vao, kakvi macani....a macani se trpaju u žuto )
 
Takvi napadi pedera na fizički slabije žrtve sigurno nisu izolovani slučajevi, kao što je Ovlad doživeo.
Sad, to je već druga tema ali treba i o njoj raspravljati jer se mora znati da ***** ne mora biti samo onaj koji je nežnog karaktera i feminiziran.
Ono što sam video u NS-u potvrdjuje ono što pišem : to su gay tipovi koji su i fizički snažni, uredni, doterani, lepo obučeni ( većina naših kokoši s Krste bi rekle : Vao, kakvi macani....a macani se trpaju u žuto )

Nisu, sasvim sigurno nisu. Ne poznajem ih Bog zna koliko, ali jesam čuo još ranije.
 
potpuno sam i isključivo protiv bilo kog vida nacističkog peglanja razlika ujedno i segzuelnih
i podržavam sva srectva borbe protiv te totalitarne bubišarbe ,
računajući i ona koja podrazumevaju vatanje panonskih mornara za dupe po pabovima
 
ja tamo a ono

tumblr_mads7ww4AO1qzc4l6o1_500.png
 
potpuno sam i isključivo protiv bilo kog vida nacističkog peglanja razlika ujedno i segzuelnih
i podržavam sva srectva borbe protiv te totalitarne bubišarbe ,
računajući i ona koja podrazumevaju vatanje panonskih mornara za dupe po pabovima

Pogrešan pristup u poslednjoj rečenici. Homofobi nastupaju u grupi i ako jedan od njih naleti na nezgodnu situaciju, ubrzo će pozvati pomoć i onda su uzaludna gore navedena sredstva borbe.
 
Odlutam ti sinoć do NS-a i u nekoj kafani stojim za šankom delimično razvaljen od piva kad hop, neko me uhvati za dupe..Okrenem se, a ono neki tip koji mumla : Jugoslavija, Jugoslavija, dobar dan, dobar dan
I sad se mislim, možda stranac, vidim jedva stoji na nogama pa mu se omaklo....Prodje 10 minuta kad taj lik opet kod mene i opet on : jugoslavija, dobar dan... ( ispostavi se da je ***** iz NS-a )Pa kao on mi čestita što sam dobio dva deteta, pa što sam uopće i oženjen ??? Dobro, pobrkao me s nekim ali OK, baš da vidim koliko ga zanima moja ******. Krene on sve da navodi priču kako mu je čudno što sam se oženio i imam dece, a kao pričao sam neke druge stvari pre par godina ???
I konta on da ga zajebavam, a ja mrtav ozbiljan : Pa što se i ti ne oženiš, deca su divna i to - pričam
Ne, ne mi ćemo umreti, smrt nas čeka - odgovara mi taj lik....Aha, pa bi pre smrti da mi ubedeš guzici - mislim se
Kad je razgovor već bio pri kraju, demonstrativno se udaljio od mene s komentarom : Ti si *****, 100 %
Zato sam još u šoku, zbog te kurate sreće ( samo što se to kurato usmerilo na moje debelo crevo ) da me startuje *****.

' ste imali neka slična iskustva i kako ste reagovali ? za oba pola pitanje




bate kojis ti jadnik jbte, ono, luzer što se kaže :lol:
 
Meni je na jednom sajtu za upoznavanje, gde sam upoznao moju ženu napisao provocirajuću poruku jedan *****. Tako je i za sebe i rekao - *****. Znate i sami da na grčkom ***** znači, onaj koji voli mlade dečake. Bacio je neku provokaciju tipa - kurrca si ti magistar nauka i to si naveo kao zvanje da bi upalilo u tvojoj debilnoj sredini, bolje ti je priznaj da voliš pedere. Nešto u tom smislu. Bio mi je toliko jadan i nizak, bacanjem provokacije sa namerom da se prikaže nekim elokventnim gospodinom, da sam uzeo da mu uzvratim najkulturnije što sam znao. Javno sam mu rekao - jeste, debilna je sredina, a ni ja nisam bolji, te stoga, ne vidim razlog da mi se uopšte obraćaš. On se popalio i na drugoj poruci je umesto da shvati da mi je jadan, pomislio suprotno. E, rekoh - jesam seljak, ali imam i ja oružje za vaše provokacije. Lepo sam ga spucao, navodeći sve njegove uvrede u prvoj poruci i to da osim što me ****** ič ne interesuju, još je ispao i jadan. Nije mi više pisao.
 
Odlutam ti sinoć do NS-a i u nekoj kafani stojim za šankom delimično razvaljen od piva kad hop, neko me uhvati za dupe..Okrenem se, a ono neki tip koji mumla : Jugoslavija, Jugoslavija, dobar dan, dobar dan
I sad se mislim, možda stranac, vidim jedva stoji na nogama pa mu se omaklo....Prodje 10 minuta kad taj lik opet kod mene i opet on : jugoslavija, dobar dan... ( ispostavi se da je ***** iz NS-a )Pa kao on mi čestita što sam dobio dva deteta, pa što sam uopće i oženjen ??? Dobro, pobrkao me s nekim ali OK, baš da vidim koliko ga zanima moja ******. Krene on sve da navodi priču kako mu je čudno što sam se oženio i imam dece, a kao pričao sam neke druge stvari pre par godina ???
I konta on da ga zajebavam, a ja mrtav ozbiljan : Pa što se i ti ne oženiš, deca su divna i to - pričam
Ne, ne mi ćemo umreti, smrt nas čeka - odgovara mi taj lik....Aha, pa bi pre smrti da mi ubedeš guzici - mislim se
Kad je razgovor već bio pri kraju, demonstrativno se udaljio od mene s komentarom : Ti si *****, 100 %
Zato sam još u šoku, zbog te kurate sreće ( samo što se to kurato usmerilo na moje debelo crevo ) da me startuje *****.

' ste imali neka slična iskustva i kako ste reagovali ? za oba pola pitanje

Uvek si nekako mamio muskarce :rumenko:

Jesi mu ga dao po guzi ili i to nisi umeo :( ?
 
Takvi napadi pedera na fizički slabije žrtve sigurno nisu izolovani slučajevi, kao što je Ovlad doživeo.
Sad, to je već druga tema ali treba i o njoj raspravljati jer se mora znati da ***** ne mora biti samo onaj koji je nežnog karaktera i feminiziran.
Ono što sam video u NS-u potvrdjuje ono što pišem : to su gay tipovi koji su i fizički snažni, uredni, doterani, lepo obučeni ( većina naših kokoši s Krste bi rekle : Vao, kakvi macani....a macani se trpaju u žuto )

De vi ljudi živite? :eek: Pa još 80-tih kad sam bio srednjoškolac glavna zabava nam je bila "pecanje peddera". skupi se naša ekipa 5-6 momaka, što bildera što boksera i idemo u "sumnjive kafiće" ubrzo počnu da nam dolaze "čike" sa raznim ponudama, te hoćeš 500 din samo da ga pokažeš, te daću 1000 da mi daš da ti popušim...Mi pristanemo, dogovorimo sastanak u parku kod javnog WC, "čika" dođe....i onda...UDRI!!! :azdaja:

p.s. sad će neko reći da smo ja i moje društvo latentni homoseksualce, može biti...možda i jesmo....neka dođe do gradskog WC-a da proverimo. :per:
 
Poslednja izmena:

Back
Top