Шок из АстраЗенеке: Нису знали да праве вакцине?! Медији: Убијали су и богатили се

Шок из АстраЗенеке: Нису знали да праве вакцине?! Медији: Убијали су и богатили се​


Главна финансијска директорка АстраЗенеке Арадана Шарин признала је током једног интервјуа, да су вакцине против ковида-19 смртоносне.​


Она је то обелоданила након четири године и тек пошто је њена компанија објавила да повлачи све своје вакцине против коронавируса, које су добијали људи широм света (и у Србији), а оно што звучи шокантно је њен бесрамни коментар да „није ни био посао АстраЗенеке да се бави ковид вакцинама“!?

Конкретно, говорећи о вакцинама против коронавируса, финансијска директорка АстраЗенеке је навела да није био посао те компаније да се бави тим вакцинама већ да их је на то „натерала пандемија и здравствена криза глобалних размера“.


„Ми смо снабдевали вакцинама током пандемије ковида највише зато што је, знате, била криза јавног здравља. Није био наш посао да правимо вакцине против ковида“, рекла је она.

Али, како преноси грчки портал pronews.gr, огроман новац су ипак узели, док одштете преминулима од последица примања њихове вакцине против ковида још нису исплаћене, иако су против компаније почеле да се воде тужбе вредне милијарде и милијарде долара од стране родбине страдалих и оних који су на крају преживели одмах након првих доза.


Грчки портал пише да је само у Грчкој убризгано укупно 2,5 милиона доза вакцине народу, по наређењу Мицотакисове владе.

АстраЗенека објавила је недавно да планира да повећа свој укупан приход на 80 милијарди долара до 2030. године, што је повећање од 75 одсто у односу на 45,8 милијарди долара 2023. године, рекао је Шарин.


Пословање АстраЗенеке се традиционално фокусира на области као што су онкологија и кардиоваскуларно здравље, и то ће остати у фокусу компаније и даље, рекла је Шарин. Лекови за дијабетес и метаболичке болести такође ће играти улогу у расту АстраЗенека-е, наводи се у саопштењу.

АстраЗенека је постала истакнута током пандемије ковид-19 када је развила међу првима вакцину против короне у сарадњи са Универзитетом у Оксфорду. Вучић је (уз друге вакцине) о трошку грађана Србије набавио и одређени контигент АстраЗенека вакцина, тако да су је добили и многи грађани Србије.


https://srbin.info/svet/sok-iz-astr...rave-vakcine-mediji-ubijali-su-i-bogatili-se/

Jos jedna "teorija zavere" ispostavlja se istinitom.

Zapad je ubijao ljude vakcinama radi licnog bogacenja i smanjenja ljudske populacije stanovnistva....


Kako ovo priznanje komentarisete? Udruzeni zlocinacki poduhvat ?
Hm a ko je ubijen? Toliko su glupi ispali anti-vakseri. Po njihovim pričama do danas je trebalo oko 2 milijarde ljudi da umre... a ono?
 
Hm a ko je ubijen? Toliko su glupi ispali anti-vakseri. Po njihovim pričama do danas je trebalo oko 2 milijarde ljudi da umre... a ono?
Vakcine nisu napravljene da ubijaju odmah po primanju, nego na duži rok.
Smrt koja nastupa ubrzo po primanju vakcine je neplanirana.
U Srbiji je direktno od primljenih vakcina umrlo izmedju 2.000 i 3.000 ljudi (statistički oko 2.100).
Svi su uredno upisani kao umrli od korone.
U SAD je još u toku vakcinacije prijavljeno oko 350.000 umrlih.
Uzeto je u razmatranje oko 19.000 slučajeva, priznato 9.

Medjutim, mnogo veći broj je umrlih od posledica vakcinacije nakon godinu ili više dana.
Srčani udari su najprimetljiviji, a galopirajući rak niko ne pominje.
Tokom vakcinacije i posle, bilo je 35.000 umrlih od srca više, nego prethodnih godina.
Kako smo mi manje od jednog promila svetskog stanovništva, to bi odgovaralo brojki od 40.000.000 ljudi u svetu.
Možda je to nekom malo, ali to je malo manje nego što je izginulo u II sv. ratu.
 
Vakcine nisu napravljene da ubijaju odmah po primanju, nego na duži rok.
Smrt koja nastupa ubrzo po primanju vakcine je neplanirana.
U Srbiji je direktno od primljenih vakcina umrlo izmedju 2.000 i 3.000 ljudi (statistički oko 2.100).
Svi su uredno upisani kao umrli od korone.
U SAD je još u toku vakcinacije prijavljeno oko 350.000 umrlih.
Uzeto je u razmatranje oko 19.000 slučajeva, priznato 9.

Medjutim, mnogo veći broj je umrlih od posledica vakcinacije nakon godinu ili više dana.
Srčani udari su najprimetljiviji, a galopirajući rak niko ne pominje.
Tokom vakcinacije i posle, bilo je 35.000 umrlih od srca više, nego prethodnih godina.
Kako smo mi manje od jednog promila svetskog stanovništva, to bi odgovaralo brojki od 40.000.000 ljudi u svetu.
Možda je to nekom malo, ali to je malo manje nego što je izginulo u II sv. ratu.
Na duži rok će svi umreti :hahaha:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Daj nam rok, koliko još imamo mi u naponu snage koji smo primili fajzera?

Od čega ćemo umreti?
Osim što izaziva trombove, mRNK vakcina redovno izaziva miokarditis, perikarditis, encefalitis, encefalomijelitis, ( ali i poremećaj rada štitne žlezde, Prajsovu bolest, rak štitne žlezde.)
Prve četiri bolesti su ono što se dešava svima, a od zdravstvenog stanja pacijenta zavisi stepen oštećenja usled tih upala (zdravi ljudi će lakše prebobati, stariji teže ili nikako).
Problem je prepravljeni korona virus (sa sekvencama Sida virusa, faktički Sida virus), koji su neki dobili (koliki procenat - ko to zna), a koji dovodi do naglog pogoršanja već postojećih bolesti:
- ko ima rak, on se pretvara u galopirajući
- ko ima šećernu bolest, naglo se ubzava propadanje perifernih delova
- ko ima drugih bolesti, naglo se pogoršavaju, jer Sida virus blokira imuni odgovor organizma na bilo šta.

Ti nisi primio nijednu vakcinu, jer ne bi tako olako prelazio preko nalaza zvaničnih med. ustanova na zapadu (računam tu i Japan) i postavljao smajlije u stilu:"baš me boli d**e".
Meni nije svejedno ni kada gledam posledice po ljude koji su do sada umrli, a koji mi nisu rod, a već mi ne bi bilo svejedno kada bih video čime me nasankala banda iz KŠ i vlasti.
 
FB_IMG_1707346987014.jpg
 

Back
Top