Шок из АстраЗенеке: Нису знали да праве вакцине?! Медији: Убијали су и богатили се

Kad izrazis sumnju u zvanicnu verziju - ti si glupi teoreticar zavere
A nigde ih nema kad se zavera potvrdi, nisu obavesteni

Иду на фору кретенизованог цивилног друштва...

Агенда, гамбит, отварање...шах-мат
 
Неко рече да је медицина толико напредовала, тако да више нико није здрав. :namcor:
Нисам хтио примити "вакцину", ни западну, ни источну. Једном званично "прележао" вирус. Чини ми се још једном сам имао исте симптоме, али се нисам тестирао.
To je bila samo reakcija na one vitamine sto prskaju iz ✈️
 


Jos jedna "teorija zavere" ispostavlja se istinitom.

Zapad je ubijao ljude vakcinama radi licnog bogacenja i smanjenja ljudske populacije stanovnistva....


Kako ovo priznanje komentarisete? Udruzeni zlocinacki poduhvat ?
Више се богате кладионице, дуванска индустрија, произвођачи алкохола, да не спомињем нарко дилере.

Запад брине о својим грађанима, постоји еколошка свест, брине држава, брину и грађани о колективном здрављу, рециклирају смеће, имају обновљиву енергију, не пале јаловину са адитивима као наши у ТЕ Обреновцу. Има и на истоку таквих примера, да не буде само запад.

Не могу да смање популацију становништва, када западна индустрија очајнички треба нова радна снага. Овај рат у Украјини им је доста помогао, јер су коначно добили белу хришћанску популацију.

Освести се човече, Срби одлазе на запад, а видиш ко нам долази из Непала, Авганистана, Пакистана итд.
Чак и ми Вучићева вукоје%ина од Србије коју је направио као неку циган малу, чак и ми увозимо раднике, чак и нама недостаје популација становништва, коју би ти да отпишеш.
 
Kako ovo priznanje komentarisete? Udruzeni zlocinacki poduhvat ?

Nije teorija zavere. Astra Zeneka i njeni proizvođaći su javno priznali kada su postojale greške tokom pravljenja te vakcine. Ta vakcina i Moderna pojavile su se najkasnije.

Primila sam Fajzer vakcinu i bustere ( sem onog poslednjeg)...i ništa mi nije.
 
КАд ће Путтлер због Спутњик-В да окити грану?
To je sećerna vodica kao i kineska.



Eh... Umalo.
Ali ipak dobih fajzer.
Oćemo umirati i od tih? A ne raznoraznih bolesti sopstvenog izbora ponašanja, ili naslednog gena?
 
Nije teorija zavere. Astra Zeneka i njeni proizvođaći su javno priznali kada su postojale greške tokom pravljenja te vakcine. Ta vakcina i Moderna pojavile su se najkasnije.

Primila sam Fajzer vakcinu i bustere ( sem onog poslednjeg)...i ništa mi nije.
Nedostaje ti t na kraju nicka da budeš Džudi St.... Koja si ti sada nova moderatorka ili username...

Ja nisam boostere. Zaboravili ljudi na koronu dok je booster trebao...

Kažu umire se od boostera....
Energy drink.
 
Pa i ona američka je bila smrtonosna.
Priznali i oni svašta: te da se spravljala u Pentagonu (?) te da su malo djidji-midji sa Senatom da se to pogura (!)...

E jedino patriotski blok nema primedbe ni na Ruse ni na Kineze

da za Ruse i Kineze nema problema ni prituzbi
 
Zgrnuli su milijarde ubijajuci milione sirom sveta

I posle kazu nije Putin u pravu da zapad zeli da pobije 7 milijardi ljudi.
Zvanično niko nije umro od vakcine jer takvu potvrdu nećeš nikad da dobiješ ni od jednog doktora. U Srbiji i da te doktor ubije na operacionom stolu nijedan drugi doktor neće da potpiše izveštaj da je greška lekara.
 

Шок из АстраЗенеке: Нису знали да праве вакцине?! Медији: Убијали су и богатили се.​



https://srbin.info/svet/sok-iz-astr...rave-vakcine-mediji-ubijali-su-i-bogatili-se/

Jos jedna "teorija zavere" ispostavlja se istinitom.

Zapad je ubijao ljude vakcinama radi licnog bogacenja i smanjenja ljudske populacije stanovnistva....


Kako ovo priznanje komentarisete? Udruzeni ?
Komentarišem da je ovo klasičan srbin info članak, bombastičan naslov i ništa konkretno u tekstu koji vi, teoretičari zavere niste ni pročitali. Nije to vaš stil.
 
Nije teorija zavere. Astra Zeneka i njeni proizvođaći su javno priznali kada su postojale greške tokom pravljenja te vakcine. Ta vakcina i Moderna pojavile su se najkasnije.

Primila sam Fajzer vakcinu i bustere ( sem onog poslednjeg)...i ništa mi nije.
Ja sam bio zarazen u prvih 5-6 meseci od pocetka pandemije, kasnije sam se vakcinisao 2 puta Pfajzerom (moralo se jer nisi mogao da udjes u restoran, avion, nisam cak mogao da udjem u kompaniju sa kojom sam radio bez potvrde da sam vakcinisan...). A nekih 8-9 meseci posle druge vakcine sam fasovao jos jednom zarazu, taman kada je proslo njeno dejstvo. Nemam nekih posledica, bar vidljivih ali mogu reci da je bilo mnogo lakse primiti vakcinu nego tresti se od groznice i ostalih manifestacija covida.

Moj otac na zalost nije docekao vakcinu, umro je u na Bezanijskoj kosi od respiratornih problema uzrokovanih covidom.
 
Zvanično niko nije umro od vakcine jer takvu potvrdu nećeš nikad da dobiješ ni od jednog doktora. U Srbiji i da te doktor ubije na operacionom stolu nijedan drugi doktor neće da potpiše izveštaj da je greška lekara.
Ti si tako umro nekoliko puta i nikad nisi dobio potvrdu.
 
Kad izrazis sumnju u zvanicnu verziju - ti si glupi teoreticar zavere
A nigde ih nema kad se zavera potvrdi, nisu obavesteni
Ništa nije potvrđeno. Članak je "nije se desilo" vrste. Jedino što je u njemu tačno je to da je rekla da vakcine nisu njihov posao i ta izjava je izvučena iz konteksta i dodata ovoj kompletnoj izmišljotini od "vesti" na koju su se ovde isprimali dežurni proroci. Neverovatno je da forum uopšte dopušta srbin.info smeće da se navodi kao izvor, još manje je verovatno to da ima ljudi koji to smeće čitaju i veruju u to što pročitaju.

Evo celog intervjua, o tome priča na 3:10:
https://www.cnbc.com/video/2024/05/...-era-to-release-20-medicines-by-2030-cfo.html
 
Sestra je iz čistog zezanja primila jednu i zabeležila videom dan-dva kasnije momenat kad joj se metal lepio za kožu.
Ne znam šta je bilo, ali... bila sam prisutna fizički.
Ovako nešto može da izjavi samo neko ko celog života laže i prilično je navikao da to radi k'o od šale. I to neko ko nema pojma kako magneti uopšte rade.
 

Back
Top