Softverski problem sa laptopom

Imam rupicu za onekey recoveri jel to to.
Some Lenovo products have a small Novo button on the side (next to the power button) that you can press (you might have to press and hold) to enter the BIOS setup utility. You might have to then enter BIOS Setup once that screen is displayed.
https://www.lifewire.com/bios-setup-utility-access-keys-for-popular-computer-systems-2624463

Lenovo-G50-Bios-Setup-Novo-Button.jpg
 
hebote ja celo vreme mislim da on ne može da uopšte da uđe u računar a njemu računar radi ,
Falično ali radi koliko toliko.
Treba da odneseš lap kod servisera i treba da te oderu da platiš znanje koliko to zavređuje , tj da platiš svoje neznanje i sopstvenu lenjost jer ništa drugo nisi ni zaslužio
Ee.. znaš li za onu priču o liku iz Korisničke Podrške koji je dobio otkaz radi sličnog saveta korisniku? :zcepanje:
 
Ee.. znaš li za onu priču o liku iz Korisničke Podrške koji je dobio otkaz radi sličnog saveta korisniku? :zcepanje:
srećom mene ne plaća ni krstarica ni on i mogu slobodno da iznesem ovde svoje mišljenje :)
Ovo je nešto osnovno što svaki običan korisnik windowsa bi trebalo da zna , ne traži se programiranje a ni da crtaš kako izgleda svemirski brod , traži se da u hebenom googlu ukucaš koji imaš problem i da postupiš onako kako ti je pušteno sa snimka na youtube
1 bio je toliko lenj da to nije uradio
2. zahebava sve one na krstarici koji su pokušali da mu pomognu a prvi post na krstarici je postavio pre 12 dana
 
srećom mene ne plaća ni krstarica ni on i mogu slobodno da iznesem ovde svoje mišljenje :)
Ovo je nešto osnovno što svaki običan korisnik windowsa bi trebalo da zna , ne traži se programiranje a ni da crtaš kako izgleda svemirski brod , traži se da u hebenom googlu ukucaš koji imaš problem i da postupiš onako kako ti je pušteno sa snimka na youtube
1 bio je toliko lenj da to nije uradio
2. zahebava sve one na krstarici koji su pokušali da mu pomognu a prvi post na krstarici je postavio pre 12 dana
Možda ima 'banalni' problem: Kako će da googla ako ne može da se uloguje na kompjuter? :zcepanje:
 

Back
Top