Quantcast

Softverski problem sa laptopom

zaluđenik

Ističe se
Poruka
2.968

fosilvaso

Buduća legenda
Moderator
Poruka
30.120
hebote ja celo vreme mislim da on ne može da uopšte da uđe u računar a njemu računar radi ,
Falično ali radi koliko toliko.
Treba da odneseš lap kod servisera i treba da te oderu da platiš znanje koliko to zavređuje , tj da platiš svoje neznanje i sopstvenu lenjost jer ništa drugo nisi ni zaslužio
Ee.. znaš li za onu priču o liku iz Korisničke Podrške koji je dobio otkaz radi sličnog saveta korisniku? :zcepanje:

snejks

Elita
Poruka
17.367
Ee.. znaš li za onu priču o liku iz Korisničke Podrške koji je dobio otkaz radi sličnog saveta korisniku? :zcepanje:
srećom mene ne plaća ni krstarica ni on i mogu slobodno da iznesem ovde svoje mišljenje :)
Ovo je nešto osnovno što svaki običan korisnik windowsa bi trebalo da zna , ne traži se programiranje a ni da crtaš kako izgleda svemirski brod , traži se da u hebenom googlu ukucaš koji imaš problem i da postupiš onako kako ti je pušteno sa snimka na youtube
1 bio je toliko lenj da to nije uradio
2. zahebava sve one na krstarici koji su pokušali da mu pomognu a prvi post na krstarici je postavio pre 12 dana

fosilvaso

Buduća legenda
Moderator
Poruka
30.120
srećom mene ne plaća ni krstarica ni on i mogu slobodno da iznesem ovde svoje mišljenje :)
Ovo je nešto osnovno što svaki običan korisnik windowsa bi trebalo da zna , ne traži se programiranje a ni da crtaš kako izgleda svemirski brod , traži se da u hebenom googlu ukucaš koji imaš problem i da postupiš onako kako ti je pušteno sa snimka na youtube
1 bio je toliko lenj da to nije uradio
2. zahebava sve one na krstarici koji su pokušali da mu pomognu a prvi post na krstarici je postavio pre 12 dana
Možda ima 'banalni' problem: Kako će da googla ako ne može da se uloguje na kompjuter? :zcepanje:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.