Soferi

"Shta ce nama shoferima kuca,
kad je nasa kuca putujuca!"

Ja sam puno stopirala, i bas imam lepo misljenje o shoferima, ali ne mislim na sex,
i komsija i zet su mi vozaci....super kad treba negde da putujem za dz.
 
Ma sve ovo meni lici na one alkoholicarske terapije... pa svako ustane i kaze ja sam taj i ta i ja sam alkoholicar...
I tako ustane Sinke i kaze "ja sam Sinke i ja sam pilot"... :lol:
 
TRECE LICE ORDINACIJE:
A PETAR PAN nije pilot? Samo ima krilca i nishta drugo?
Koja je razlika izmedju pilota u kamionu i pilota u avionu?
Obojica su vozachi...
 
Psihologue:
TRECE LICE ORDINACIJE:
A PETAR PAN nije pilot? Samo ima krilca i nishta drugo?
Koja je razlika izmedju pilota u kamionu i pilota u avionu?
Obojica su vozachi...
Jok ja, ja na zemlji radim...
Razlika je u tripu da devojke gledaju drugacije na kamion i na avion... pa se shodno tome i predstavljamo tako... ocigledno imajuci neki trip i strah u glavi... koji su nam usadile bas devojke...
No i ja sad da ne zezam... danas je dobro imati bilo kakav posao... A za mene je posao kamiondzije isti ko i bilo koji drugi....
 
Petar_Pan:
Jok ja, ja na zemlji radim...
Razlika je u tripu da devojke gledaju drugacije na kamion i na avion... pa se shodno tome i predstavljamo tako... ocigledno imajuci neki trip i strah u glavi... koji su nam usadile bas devojke...
No i ja sad da ne zezam... danas je dobro imati bilo kakav posao... A za mene je posao kamiondzije isti ko i bilo koji drugi....


ja ove domace ni ne komentiram kao devojke. Tako da me savrseno boli sta misle.
 
Kizica imala priču kako bi volela da je šofer...
A nije to ni blesavo. Mislim, da sam onaj Turčin što vozi neku grdosiju i ceo dan samo sedi i sluša Šabana Šaulića, a brada mu masna, raskopčana prugasta, uflekana košulja i (kako reče moj 'đed') - na "ciradi" se greju slanina i pivo... Nema ničeg slađeg, kad ti pukne guma na sred puta, a ti skineš vruću slaninu i "pivu" odozgo, ono taman kakoa treba... Mmmmmmm, ništa slađe! -
:lol:
A ne zezam se, mora da je super voziti neki kamion, tako, po nekoliko dana... Čula sam da su i plate super!
 
bejbica:
Otkud ti to kamion pilot?
Mora da si puno vozao po Nemackoj i Austriji :-)

Jesam, to oni i govore. Evo vam primer ljudi koji znaju sta su kamion piloti. Ljudi koji su odrasli u svetu gde ima pticjeg mleka i koji ne nose opanke u discoteku.
 
Lexa:
Ma kakva pašteta. Praziluk... :mrgreen:

Sinke, jesi li čekao nekad da ti se ugreje slanina na krovu kamiona? Jel' stvarno onda ukusnija?


Nikad se sinke nije ciganio. Ili sam jeo konzerve ili u restoranu ili nista ako zurim na carinu.

A da bi jeo smece i ustedeo koji euro ne pada mi na pamet ja sam taj posao ionako radio iz ljubavi.
 
lav607:
A da li si nekad vozila tip-tronik.................................

Tip-tronik je vrsta menjaca kod luksuznik auta kao sto je porse ili audi
menjaju se brzine guranjem mejaca na gore ili na dole
ima samo + gore i - dole

(plus) + gore znaci u visu brzinu, pri tome se menjac vraca sam na svoje prvobitno mesto
ako zelis da smanjis u manju ides na dole tj prema - (minusu)

eto to je taj famozni menjac

da ne zaboravim da ti pri tome ne treba kvacilo tj auto bez papucice za kvacilo


eto moje skromno znanje o autima :-D
 
sinnke:
Zene jel volite sofere? Kazu starije i iskusnije da su vozaci dobri yebaci a i logicno je jer ko ima osecaj za kamion ima i za zene.

Volimo.
c066.gif
 
sinnke:
Zene jel volite sofere? Kazu starije i iskusnije da su vozaci dobri yebaci a i logicno je jer ko ima osecaj za kamion ima i za zene.
sasvim logichno.... chak je i nauchno dokazano........ na institutu za sexualno umecje shofera u tirani..... slushala sam na radiju.......
 

Back
Top