Soferi

hehehe sinnke jel tvoj kamion leti pa si ti pilot? :lol:

inace kad cujem rec sofercina odmah zamislim masnog, debelog, celavog matorog soferdiju sa brkovima i dlakama po ledjima - bljak :roll:
 
ne znam efendijo za to kakvi su yebachi....al znam da su velikom vetjinom iskomplexirane budale....debili kojima je rezon na nivou filadendrona....apotekari mora da su najgori soj ljudi ako tjemo po profesijama....i ovi s srednjom i ovi sa faxom....mushkarac u apoteci je ekvivalent zheni u rudniq....ma i dalje od toga...nema poredjenja za tako neshto....sad ti mozhesh da mlatish ovo il ono....no obojica znamo da je to zaista najvetji olosh....kao shto ti furash svoje sexualne frustracije komplexe prostote i tako to....ja furam neko lupetanje u nedogled....vetjina apotekara je sljam najgori....jedna od najvetjih greshaka u mom zhivotu je shto se bavim ovim smrdljivim poslom s ovim debilnim ljudima....
 
blondi:
ma racuna se :arrow: ti si sad takozvani "jebach bez reference" :lol:

A ne moje reference su veoma za pohvalu.............to sad sto su mozda u sukobu sa nekim pravilima sta ces ljudi smo...................

A da li si nekad vozila tip-tronik..................mislim cisto me zanima...............
 
blondi:
sta ima slovenija sa time? :shock:

jok - ja volim onaj obicni tvrdi menjac u mojoj ruci :mrgreen:

Pa u tome i jeste fora ovi su mnogo tvrdji imaju jacu momentnu silu i sam odredjujes stepen prenosa................mislim da bi ti se svideli................
 
blondi:
hehehe sinnke jel tvoj kamion leti pa si ti pilot? :lol:

inace kad cujem rec sofercina odmah zamislim masnog, debelog, celavog matorog soferdiju sa brkovima i dlakama po ledjima - bljak :roll:

Leti ako ga dobro nagazis. Nego imam i stjuardesu koja salta brzine. Dobro ima ih stvarno svakakvih ali ima i opasnih likova. Pa jedan je samnom radio na kamionu a ima profi studio za snimanje muzike.
Kao da su svi doktori smekeri. Nije samo zavrsiti faks i mislis da si faca. A studirao negde u Tuzli i i isao na seljacke igranke.
 
SLUSAJTE OVAMO BRE.NEMOJ DA MI OMALOVAZAVATE PROFESIJU.VECERAS SAM IMAO DOSTA PROBLEMA SA OVIM VREMENOM ,PA JOS KAD VIDEH DA SE ONAKO ''LEPO'' ISPRICASTE O SOFERIMA ,NE CITA MI SE DALJE VISE NI JEDNA TEMA.
 
AntunTun:
ne znam efendijo za to kakvi su yebachi....al znam da su velikom vetjinom iskomplexirane budale....debili kojima je rezon na nivou filadendrona....apotekari mora da su najgori soj ljudi ako tjemo po profesijama....i ovi s srednjom i ovi sa faxom....mushkarac u apoteci je ekvivalent zheni u rudniq....ma i dalje od toga...nema poredjenja za tako neshto....sad ti mozhesh da mlatish ovo il ono....no obojica znamo da je to zaista najvetji olosh....kao shto ti furash svoje sexualne frustracije komplexe prostote i tako to....ja furam neko lupetanje u nedogled....vetjina apotekara je sljam najgori....jedna od najvetjih greshaka u mom zhivotu je shto se bavim ovim smrdljivim poslom s ovim debilnim ljudima....

Pa zasto ne ispravis tu gresku? Ako ti je doqrcila receptura i stoka preko puta tebe, radi nesto drugo.
 

Back
Top