Socijalisti i radikali se uželeli krvi

Ево још корисних средстава
h_54_v.jpg


РОСОЛ прашак за уклањање

29.11.06karavan_u_pancevu.JPG

ОВИХ ШТЕТОЧИНА


Постоји могућност и да им се свиди, јер је прашак у питању!
 
anntaylor:
SRS je slao dobrovoljce, pod komandu RS i RSK, kao pomoc braci Srbima. U to vreme je Seselj cak bio u Milosevicevom zatvoru.
Takodje u tom vremenu je DS bio na vlasti sa SPS jedno vreme.

Tek pre opasnost od NATO agresije SRS je usla u vladu sa SPS kako bi se zemlja mogla braniti. Mnoge interesantne stvari su se odigrale pre 1998 a posto si ti izgleda mladje generacije dobro bi bilo da proucis sta se sve desavalo.

Siptari su se naoruzali jos 1980 za vreme komunizma ali su svi vladari na celu sa Titom i Milosevicem pokusavali da na demokratski nacin rese problem.
Ne znam kako ne shvatas da siprati hoce da se odcepe i da ih nista vise ne zanima a da su im na vlasti diktatori koji se bave kriminalom i koji ne dozvoljavaju da se javi drugacod onog koje oni zastupaju, ako se i pojavi sledi LINC.[/QUOTE
 
alergicna:
Kako se lepo prepoznajes.Pa ko je klon?Ja sto imam svoj stav ili ti koji si lepo obucen kod zilota ?
"Koleginice"
ne moras da mi na isti post odgovaras, sa tri nova, jedan je sasvim dovoljan (cak i previse ;) )

A ja sam uvek lepo obucen kad negde izadjem, mada volim da sam lepo obucen i kad sam kod kuce. Definitivno se ne oblacim kod zilota, ko god oni bili (neka italijanska modna kuca, hm? )

Nego sigurno imas andjeoski glas, kad pevas u horu :smile: . A i tako temperamentna, ccc; ma skoro savrsena zenska.
Jos samo da nisi musko, recimo eraserhead ili tako neki lik sa foruma :evil:
 
Nego kolega, ja ocekivao da nam "koleginica" otpeva nesto svojim umilnim glasom, recimo od Indire Radic, ili makar nesto od Nenada Canka, on tek peva ko slavuj (a Dinkic svira ko slavuj), kad ona pobeze. Izgleda opet ta alergija :D

Nista da se razilazimo i mi kad nema nista od uspavanke za laku noc :(
Pozdrav
 
inagadadavida:


Ok. evo , sklonio sam sliku igle,ali stojim iza komentara, da u severnoj K, Mitrovici, niko nista ne radi, samo zive na foru, sede u kafanama i srbuju..........

I da nema grada u Srbiji gde ima vise droge , nego u Mitrovici....... :roll:


Hvala, sad mozemo da nastavimo.

Sad ti nama kazi sta to Srbi u K Mitrovici mogu da rade? Kojim poslom da se bave kada ne mogu uvoziti, izvoziti, ne mogu se slobodno kretati, sve licence su pod kontrolom siptara itd.

????

Ovo za drogu nisam cuo ali ne verujem da postoji grad u Srbiji gde ima vise droge i drogerasa nego u Beogradu.
 
Salvantis:
"Koleginice"
ne moras da mi na isti post odgovaras, sa tri nova, jedan je sasvim dovoljan (cak i previse ;) )

A ja sam uvek lepo obucen kad negde izadjem, mada volim da sam lepo obucen i kad sam kod kuce. Definitivno se ne oblacim kod zilota, ko god oni bili (neka italijanska modna kuca, hm? )

Nego sigurno imas andjeoski glas, kad pevas u horu :smile: . A i tako temperamentna, ccc; ma skoro savrsena zenska.
Jos samo da nisi musko, recimo eraserhead ili tako neki lik sa foruma :evil:
Svaka cast.Dobro kapiras.
Obucavan,indoktriniran,vaspitavan a ne oblacen.Sam se prozoves pri pomeni radikala i obraza.Za utehu NI JA NISAM MUSKO.
 
alergicna:
Svaka cast.Dobro kapiras.
Obucavan,indoktriniran,vaspitavan a ne oblacen.Sam se prozoves pri pomeni radikala i obraza.Za utehu NI JA NISAM MUSKO.
Verovatno i nisi musko, ali ocigledno nisi ni zensko. Ali ne brini korac ce da zastiti i tvoja prava ;)
Nego sto ne lecis tu alergiju, izgleda da se prosirilo i na nervni sistem. Ne smes da zapustash tako tesku bolest, postace neizlecivo (mada je izgleda vec kasno) :twisted:
 

Back
Top