SNS zaposljava svoje kadrove, stigli na red Dragicini

Ajde snejsk reci

Jel u redu da neko uci godinama, a onda dragica ubaci svoj neskolovani I nekvalifikovani kadar? Jel nije dosta ona sisata sponzorusa u diplomatiji evo sad I ova... a koliko jos nismo saznali
pa da li je bilo pošteno od moje novopostavljene šefice 2010godine da me posle 5 godina administracije servera izbaci sa posla i da mesto mene ubaci svoju polusestru koja nema pojma.?
 
pošto se školstvo nikada nije pitalo ko će gde da se zaposli pa tako ni sada iluzorno je lupetati o tome , moga prijatelja ćerka je završila fakultet u novom sadu u rokui dala i master , i šta sada ?
da čekaposao u ministarstvu?
pa nije nego , spakovala hefke otišla je za USA i radi tamo jer ovde nikada dobro niti je ikada bilo niti biti ikada neće!
Budi iskren I reci onda

Da li je SNS obecao u kampanji da ce prekinuti tu I mnoge druge lose prakse

Da ili si zato podrzao nikolica? Ili zbog obecane cene hleba, 3dinara?
 
pa da li je bilo pošteno od moje novopostavljene šefice 2010godine da me posle 5 godina administracije servera izbaci sa posla i da mesto mene ubaci svoju polusestru koja nema pojma.?

Pa naravno da nije....a ipak branis DRAGICU ????

Jel stobom sve u redu, mislim psihicki? jer ovo sto si napisao u par poruka, nije bas normalno znas, nesto ozbiljno manjka u tvojoj logici druze...
 
i da kažem nešto -koja god DS-ovska glava padne iz fotelje -zaslužila je i zabole me djoka ko će doći na njihovo mesto , najcrnjega cigana da su doveli sa ulice i stavili u fotelju gradonačelnika beograda umesto đilasa , ja bih im tapšao!!

A sta je sa gomilom talentovane I pametne dece koja nece dobiti sansu nae diplomatiji a nisu nicija stranka...to se ne racuna, ne vidis? Bas imas uzak pogled na desavanja
 
samo ovi iz Uprave za veterinu opstaju u svojim foteljama , KJU groznica hara evropom u holandiji je već odnela 2300 života , kod nas ga ima u 4 okruga potvrđeno , veterinarska inspekcija ćuti i ništa ne radi na suzbijanju iste , ali će zato za mesec dva svi drekati na ministartvo poljoprivrede zbog kju groznice a veterinarska inspekcija i uprava za veterinu kojom drma DS kadar ništa ne preduzima , videću vas kada pukne bruka i ljudi krenu da umiru ša će te onda ovde piskarati dok ds zabole za ljudski život , anti propagandom dobijaju mnogo više na političkom planu i opet če ministar da plati svojim radnim mestom a ne oni koji nisu radili a dozvolili su da se raširi bolest po celoj državi.
 
ovo je valjda očekivano, a to je ujedno i ono što je najopasnije,
eno onaj kuka nema kadrova za ambasadore .., sutra će na tim mestima
da osvanu Šutanovac i Dulić,

a sva nepismena žgadija će da osvane u administraciji ove tužne zemlje ..

Ja cekam da delegiraju vendi I ekrema

Evo ekrem ziveo je u USA...dragica prati farmu..idealan CV za ambasadora, zadovoljava sve od uslova...natuca cak I engleski...
 
samo ovi iz Uprave za veterinu opstaju u svojim foteljama , KJU groznica hara evropom u holandiji je već odnela 2300 života , kod nas ga ima u 4 okruga potvrđeno , veterinarska inspekcija ćuti i ništa ne radi na suzbijanju iste , ali će zato za mesec dva svi drekati na ministartvo poljoprivrede zbog kju groznice a veterinarska inspekcija i uprava za veterinu kojom drma DS kadar ništa ne preduzima , videću vas kada pukne bruka i ljudi krenu da umiru ša će te onda ovde piskarati dok ds zabole za ljudski život , anti propagandom dobijaju mnogo više na političkom planu i opet če ministar da plati svojim radnim mestom a ne oni koji nisu radili a dozvolili su da se raširi bolest po celoj državi.
Nisam upoznat sa veterinom Ali cenim da je to opet nekakav argument koji opravdava nikolica I temu koju diskutujemo?
 
Nisam upoznat sa veterinom Ali cenim da je to opet nekakav argument koji opravdava nikolica I temu koju diskutujemo?
kakav argument treba tebi?
dovoljno je samo pogledati ljude šta su radili svaki dan neko skočio , obaj sa porodicom , onaj odsekao sebi prst u sudnici , ovi skočili sa mosta. itd.. , kakav treba argument , moj brat je isto izgubio posao a bio je stalno zaposlen , i nikom ništa uručen mu je otkaz , kada je tražio da mu se isplati i prizna pravo na godišnji morao da se tuži , da bi na kraju izgubio spor a sudskoj presudi napisano razlog-zbog trenutne političke situacije crno na belo!!! kada se opbratio sindikatu -rečeno mu je -vi više niste zaposlen i samim tim niste nam više ni član i mi nemamo nikakvu obavezu prema vama.

more ajde odhebi više od mene sa svojim ds-stavom u troskocima ...
 
kakav argument treba tebi?
dovoljno je samo pogledati ljude šta su radili svaki dan neko skočio , obaj sa porodicom , onaj odsekao sebi prst u sudnici , ovi skočili sa mosta. itd.. , kakav treba argument , moj brat je isto izgubio posao a bio je stalno zaposlen , i nikom ništa uručen mu je otkaz , kada je tražio da mu se isplati i prizna pravo na godišnji morao da se tuži , da bi na kraju izgubio spor a sudskoj presudi napisano razlog-zbog trenutne političke situacije crno na belo!!! kada se opbratio sindikatu -rečeno mu je -vi više niste zaposlen i samim tim niste nam više ni član i mi nemamo nikakvu obavezu prema vama.

more ajde odhebi više od mene sa svojim ds-stavom u troskocima ...

Ne podrzavam DS. Sto svejedno nema nikakve veze sa mojim stavom. Ali tesko da ces ukapirati to. Narocito ako se setis koje obecanje je dao voljeni predsednik nikolic javno na televiziji u izbornoj noci, malo pre nego je pustio suze radosnice

Zastitice Tadica. Kad to naucis ko pesmicu, mozda nesto I shvatis.
 
Ne podrzavam DS. Sto svejedno nema nikakve veze sa mojim stavom. Ali tesko da ces ukapirati to. Narocito ako se setis koje obecanje je dao voljeni predsednik nikolic javno na televiziji u izbornoj noci, malo pre nego je pustio suze radosnice

Zastitice Tadica. Kad to naucis ko pesmicu, mozda nesto I shvatis.
kada pokušavaš da lažeš , lažeš samo sebe , jer nas koji smo malo duže tu na forumu ne možeš sve se vidi i sve se zna iz tvojih postova odranije , tako da ... već sam ti jednom rekao sa svojim ds stavom zaobiđi me
jer moj stav je da bih sve pripadnike ds-poređao ispred streljačkoga voda -oni su najveće zlo koje je ikada moglo da pogodi ovu državu i narod
posle onoga "slošera" -bravara
svi redom su bili zlo po narod u ovoj državi a ds je bio najveće zlo .
 
kada pokušavaš da lažeš , lažeš samo sebe , jer nas koji smo malo duže tu na forumu ne možeš sve se vidi i sve se zna iz tvojih postova odranije , tako da ... već sam ti jednom rekao sa svojim ds stavom zaobiđi me
jer moj stav je da bih sve pripadnike ds-poređao ispred streljačkoga voda -oni su najveće zlo koje je ikada moglo da pogodi ovu državu i narod
posle onoga "slošera" -bravara
svi redom su bili zlo po narod u ovoj državi a ds je bio najveće zlo .

sad mi je potpuno jasno sto su te sutnuli sa posla,ko voli da radi sa namcorom kao sto si ti,niko prijatelju:ok:
 

Back
Top