SNS pred porazom u Beogradu i Srbiji

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Председник бира премијера... У нашој пракси - сва власт на једном месту.

Такође, у пракси, сада изабрани председник је 2022 - 2027., а скупштина 2022 - 2026. - у овом мандату председника ћемо поново имати изборе на којима ће (по свему судећи вођа) опет све бити по старом.

Биће занимљиво на председничким изборима 2027., јер ће тај неко моћи да бира мандатара 2030. - осим ако се не деси потпуни обрт у изборним резултатима па 2027. године будемо имали ванредне парламентарне изборе.

Ја се питам, да ли ће вођа 2027. за председничке изборе да потури Брнабићку, Дачића или неког ко нам сада није на памети ?


Не бих рекао... Све ми се чини да ће досадашња власт да остане на 60 одборника (и 50 опозицији).
То јесте практично нерешено, али ипак обезбеђује стабилну већину.
2027 Milica iz Zavetnika postaje novi Premijer
 
У Београду је мања излазност од републичког просека - у најтврђем опозиционом језгру... са лењим бирачима.

А вођина гласачка машина је неуморна.
viber_image_2022-04-03_20-24-04-363-1024x768.jpg
 
Јесте, али није ред од раног јутра.

Моје искуство је да сам добрих пола сата провео у реду (пристигао сам на гласање у 1, касније него обично), што не памтим, али када сам се потписивао за присутност - једва пар потписа од целе стране.

Како је изгледао лист када си ти гласао? Колико је био попуњен?
 
Јесте, али није ред од раног јутра.

Моје искуство је да сам добрих пола сата провео у реду, што не памтим, али када сам се потписивао за присутност - једва пар потписа од целе стране.

Како је изгледао лист када си ти гласао? Колико је био попуњен?
Pola pola je bio popunjen, išao sam popodne oko 3h centar bg.
 
Obavezno glasanje uvek treba da bude ili još bolje test inteligencije pa obavezno glasanje.
a u Americi suva pamet - rušili Trampa da bi ih Bajden pelcovao ili da lete sa budžeta kod privatnika... kad su američke demokratske budžetlije, sebični skorojevići sa zmijama u džepu, pomislili na privatnika odmah su stali u red za pelcovanje

i kod nas su ti skorojevići sa fakultetima gde su ih srala pitanja oa završili usrani i takvi misle da mirišu... teško...

Teško da će biti drugog kruga. Sad piše na onom linku da Vučić ima 67%. Možete uživo pratiti na
https://www.021.rs/story/Info/Srbij...trimu-sveze-informacije-svakih-15-minuta.html

Gledajte video, ne tu prvu sliku.
puno naroda izašlo
 
Milica je budućnost Srbije jer je pobedila SNS.
Čekaj malo...
Kad tvoja ćerka poraste za glasanje Milica će biti matora.
Deca će da glasaju za malog od Vučiča, za debelog od Šešelja za klempavog od Djilasa pa za glavatog od Dačića...

Shvataš li ti da je njihova uloga vlast a naša da biramo...

Samo mi nije jasno da su Djilasova deca toliki krembili da su pitali, kako Djilas kaže, "tata, tata, a zašto tebe zovu lopovom?" E vidiš sine te patike na nogicama... to su nečije dve plate kod privatnika a ja kod privatnika ni za živu glavu... šta misliš odakle onda pare?
 
Čekaj malo...
Kad tvoja ćerka poraste za glasanje Milica će biti matora.
Deca će da glasaju za malog od Vučiča, za debelog od Šešelja za klempavog od Djilasa pa za glavatog od Dačića...

Shvataš li ti da je njihova uloga vlast a naša da biramo...

Samo mi nije jasno da su Djilasova deca toliki krembili da su pitali, kako Djilas kaže, "tata, tata, a zapto tebe zovu lopovom?" E vidiš sine te patike na nogicama... to su nečije dve plate kod privatnika a ja kod privatnika ni za živu glavu... šta misliš odakle onda pare?
Šta kežeš jelće da bude Vučić gradonačelnik i kod vas van Beograda?
 
Јесте, али није ред од раног јутра.

Моје искуство је да сам добрих пола сата провео у реду (пристигао сам на гласање у 1, касније него обично), што не памтим, али када сам се потписивао за присутност - једва пар потписа од целе стране.

Како је изгледао лист када си ти гласао? Колико је био попуњен?
ista priča

Vucic gajio guju u nedrima, gurao u jaslama Micu i Milosa pa mu oni skinuli 50 poslanika. :zcepanje:
Sad će Milica da te okrene dal ti treba šta?
Ode leoa u frizerski salo
380.000 cvrc
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top