Snoviđenje - komentari

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hvala vam svima :heart:



1620466089759.png
 
Poslednja izmena od moderatora:
Шта нема више, ово је крај :eek:
Па, пази, Сузан, ти знаш колико те ја волим, и волим како пишеш, али овај крај ти никакав није :mmmm:
Сад ћу да ти организујем петицију за наставак, па ако је поклекла госпођа Роулинг, мораћеш и ти :rtfm:
 
Ma niste ne budi šašava :)
Prosto mi se ovih zadnjih dana učinilo da to nikog ne zanima, i postidela sam se što sam uopšte počinjala. Nemoj se smarati mojim kompleksima, molim te. Vi ste zlatni. :heart:
Мене је занимало, али била сам болесна ја, па мала, нисам ни улазила пар дана, и сад уђем, видим нема наставка :(
А мислим да остали нису хтели да буду досадни као Мина...
 
Можда ће те бацити на Љубав и секс :rotf:
Не мораш баш експлицитно експлицитно, да не ударају по прстима :lol:
Modovi su mišljenja da pišem čist šund.
Mada GA pišem, ovo je njihovo mesto, i ako ne žele šund na svom mestu, od volje im. Tako da, drage moje, obratite se nekome mudrijem od mene. Ja sam, očito, glupava i "mediocre", što reče jedna od njih.

Imam samo jedan citat za sve njih, iz filma koji je takođe opljuvan mada bi im bilo mudrije da su poslušali neke stvari iz njega:

Buliwyf: "I thank the lord for his advice, though I don't recall hearing any exploits of his."

:mrgreen:
 
А модови су за такве оцене квалификовани како?
Мислим, колико су књижевних дела објавили и које награде су добили за њих?
Овде све неки Нобеловци и књижевни критичари :roll:
 
Уосталом, нека прочитају мало више о кичу и шунду, много паметнији од њих нису успели да разлуче границу између генијалности, иновативности и кича, али они, ето, не само да умеју, него су и позвани да јавно обележе нечије писаније као кич.
 
Ja znam da pišem pulp fiction, i to mi ne smeta, i da samu sebe ne citiram, copy paste ću:

"Ako pokažeš prezir spram čoveka, možeš li išta da očekuješ? Imaš svoj posao, hoćeš da ljudi nešto rade kako bi privlačili poglede na tvoju stranu, kao supervizor koji odgovara većim autoritetima.
Ako se p.sereš na ljude koji žele da doprinesu, šta si mudro učinio? Niko te tu nije stavio zbog ličnog ukusa, već da guraš da se stvari kotrljaju dalje.
Ako svi odluče da prestanu da guraju točkove za tebe, džaba ti što si sofisticiran i pun prezira spram plebsa. Niko te i nije upregao da praviš raziku. Ti si prosto - upregnut.

Znaš?"


Više bih volela da mi se otvoreno kaže, čuj, pišeš s.ranja i ja/mi to nećemo da trpimo ovde. Idi negde drugde.
Rekla bih, pošteno. Idem negde drugde.
Međutim. pod.jebavanja raznorazna, nek si okače mačku o rep. Niko mene ovde ne plaća.
Jedino što mi je iskreno žao, jeste ljudi koji su zavoleli neka od moji nedostojno književnih stvari ovde, i u njima se našli,. a što i ne bi kad pišem o ljudskim stvarima. Ne o filoSofiji i uzvišenosti, nego o klot ljudskim stvarima, makar i drukčije obučenim, u drukčije okruženje. Ali, nekima je to očito fuj i od nižeg reda, i onda nek oni zabavljaju pučanstvo, od volje im :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top