Snoviđenje - komentari

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hvala vam svima :heart:



1620466089759.png
 
Poslednja izmena od moderatora:
Како ти дивно, дивно, дивно пишеш :heart:
Изненадила си ме само братом, али није важно, твоји описи, динамика, ковитлац осећања и догађаја, тера ме да гутам страницу, стрепећи да ће ускоро крај и да ћу опет морати да чекам нови део...
Не знам зашто, али мени је овај део најдражи и најлепши до сада.
I meni.:zper:
 
Meni je jedan od najzanimljivijih trenutaka bila Aifeina (ako nisam ime pogrešila) transformacija za vreme noćnog razgovora.
Šta ću kad sam nastrana, volim čudne stvari. Ove ljubavne su mi malo dosadne.
Ali ok, imaju smisla jer pokazuju razvijanje njihovog odnosa.
Волиш магију и мистику, као и ја :heart:
 
Plašim se da ću mnoge razočarati.
Ja volim boje, ukuse i mirise, i zaebane ljubavne priče. Mogu potrošiti sate razmiščjajući treba li haljina biti crvena a slastica zlatno išarana, i volim sve ono što Vlad mrzi: ohole-sveznalica muškarce i žene koje se nađu usred svega nemajući pojma kako ni zašto.
Ali, uglavom volim boje. Volim da pišem o mestu, kakvo je svetlo bilo, kakva je hrana bila, koje su boje bili zidovi.. Znate već. Meni to dođe kao da rečima predočavam nešto što bi se trebalo očima videti - koga zanima, naravno. Volim takve opise i tako i pišem. Izvinjavam se svima koji očekuju više.
 
Znam da ima delova koje volite manje, ili ne volite uopšte, jer vam se ne sviđa radnja ili kako su napisani. Zato ti hvala što si mi rekla da ti se nešto naročito dopada :)

Svaki deo je fantastičan. Odavno me nije nešto ovako oduševilo. 😊

A zapravo, kao što sam ti već jednom rekla, zamišljam kako bi bilo uživanje pročitati ovo u jednom komadu, u dahu.
Knjigu, stranu po stranu. ❤️
 
Ja sam skroz, klot jednostavna.
Prestani, molim te, da se izvinjavaš
Pišeš prelepo, odlično imaš svoj stil, maštu.
Ne možeš se svideti svakome, ali ovo se sigurno sviđa mnogima.
Zato je najbitnije da pišeš kako želiš i osećaš i da stojiš iza napisanog, a ne da se pravdaš. Mi se ovde šalimo, komentarišemo, a to je zato što volimo da čitamo, a i da što pre saznamo šta će dalje da se dogodi.
😊
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top