SNOVI

• Začetnik teme Neka tamo devojka...luda
  • Datum pokretanja

RashaPFC

Zainteresovan član
Poruka
106
Najnebulozniji san do sada: Preko drvenog mosta prelaze Isus i Muhamed i prichaju neshto. U tom trenutku izlazi neka azdaja ispod mosta i oni beze u pecinu ispred njih. Ulaze unutra,a tamo Reyes-u(fudbaleru Reala) ruka u gipsu :lol:

P.S. Neam 5 godina :)

nensy4ever

Poznat
Poruka
7.091
ja mislila da sam sanjala aveta...notjas mi poslao neke poryke i tek kad sam se probydila shvatila sam da se to stvarno desilo... :lol:
a probydio me neki lik y 5h zvao me na mob :?

Pajper

Poznat
Poruka
9.902
Ja sam nedavno sanjala da je ovde kon nas na trgu bilo puuno ljudi,ne znam zasto. I ja sretnem Electru. I nas dve stojimo i pricamo,kada vidimo na nekom zidu pise nesto na Kubanskom,i pocnemo da se deremo Soooooooooooooooofiiiiiiiii! :shock: :lol: :lol: :lol:

sofffy

Elita
Poruka
23.083
Pajper:
Ja sam nedavno sanjala da je ovde kon nas na trgu bilo puuno ljudi,ne znam zasto. I ja sretnem Electru. I nas dve stojimo i pricamo,kada vidimo na nekom zidu pise nesto na Kubanskom,i pocnemo da se deremo Soooooooooooooooofiiiiiiiii! :shock: :lol: :lol: :lol:
hahaha stvarno?
Jel to bila nocna mora?:P

ps. spanski,ne kubanski :P

Nixxx

Poznat
Poruka
7.450
Pajper:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tusenfryd

Poznat
Poruka
7.649
Pajper:
:lol: koja si ti likusha ;)

sofffy

Elita
Poruka
23.083
Jaoj ljudi..Sinoc je na grupnjaku glavna tema bila..ah sta drugo nego seks,a juche sam vidjela dva zgodna crnca u gradu pa sam sve to hm..sanjala u kombinaciji :lol: :mrgreen:

natasha`

Iskusan
Poruka
5.262
sofffy:
Jaoj ljudi..Sinoc je na grupnjaku glavna tema bila..ah sta drugo nego seks,a juche sam vidjela dva zgodna crnca u gradu pa sam sve to hm..sanjala u kombinaciji :lol: :mrgreen:
soff.... :lol:
jesi sanjala i onaj deo kako ubivas aveta..? :lol:
ja se mojih snova ne secam u poslednje vreme :-?

Poruka
7.935
JU DAKLE SANJALA SAM DA SU NAS CRNOGORCI BOMBARDOVALI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ONDA SMO ODMAH SLEDECI DAN NAPRAVILI DIKSEVE NA KOJIMA JE NASLIKANA OSTEENA SRPSKA IMOVINA I DJUKANOVICEVA, MAROVICEVA I VUJANOVICEVA SLIKA GDE PISE "BOMBARDOVALI STE NAS"
PLAKALA SAM KO KISA.....................................................KAD SAM SE PROBUDILA ONO U FAZONU........ :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

sofffy

Elita
Poruka
23.083
Da,Vlado,skroz se slazem sa tobom..e,Ameriko,Ameriko..:roll:

Sanjala sam sinoc dva druga kako iskachu kroz shiber od autobusa,neke narodnjake,vampire i sl...Uzas...

Poruka
7.935
A PROBLEM JE STO JE MOJA MAMA CRNOGORKA..........................BAS MI JE LEPO REKLA KAD SAM JE OBAVESTILA E-MAILOM.........................HTELA DA ME SHALJE NA SAVETOVANJE....................MOJA MAMICA

sofffy

Elita
Poruka
23.083
Haha,sta mislis...A nisam duuugo mogla zaspati,one vampirske oci bred pita su me proganjale...i nisam imala upaljenu malu lampu kao i svake noci,nego sam spavala upaljenog velikog svjetla..Uzassssssss...

Poruka
7.935
sofffy:
Haha,sta mislis...A nisam duuugo mogla zaspati,one vampirske oci bred pita su me proganjale...i nisam imala upaljenu malu lampu kao i svake noci,nego sam spavala upaljenog velikog svjetla..Uzassssssss...
e vala nisam jedina koja spava sa upaljenim svetlom.................... :) :) :) :oops: :oops: :oops: :oops:

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.