Snimanje kamerom??

@divljakuša
Neću, čekam da vidim kako će svi da odgovore da se ne izblamiram... :)

Evo... ja bih se snimao ali da to uradi profesionalac, recimo divlja. :P :)
A nisam se već snimao, nije da nisam imao priliku, tj. devojku koja bi htela
nego mi bzvz, koji će mi moj snimak moj...? :D
 
uopšte me ne privlači da gledam svoje dlakavo doope kako bloodniči.....a nju gledam i znam u detalje.......prema tome...teško mogu sebe da zamislim kao nekog omitavelog penzosa koji se seća svojih mladih dana i umesto dnevnika gleda snimljenu galeriju žena....ne bih snimao sex. čin ni za pare...ionako bi to napržila piraterija...ni kad bi ona htela...jedino baš da kažu...život-smrt...onda bih svoje gorepomenuto izložio svetlosti pozornica............i besprizornih voajera dr**adžija....
 
Kad_LupimLupim:
Kamera je skupa.
Mobilni danas imaju sasvim dobre kamerice, a i digitalci prave sasvim zadovoljavajuce snimke.

Ali Nemanja je nosao kamericu i snimao me na trgu u Uzicu, i snimao je mene i njega njegov drug isto na trgu u Uzicu, i na jednoj zurci kod mog komsije Nela gde su bili neki indijanci iz mog komsiluka i Anci Guduric, i tu isto sa kamerom. Nije bilo potrebe da razmisljamo o tome sta je skupo.
 
moonja:
uopšte me ne privlači da gledam svoje dlakavo doope kako bloodniči.....a nju gledam i znam u detalje.......prema tome...teško mogu sebe da zamislim kao nekog omitavelog penzosa koji se seća svojih mladih dana i umesto dnevnika gleda snimljenu galeriju žena....ne bih snimao sex. čin ni za pare...ionako bi to napržila piraterija...ni kad bi ona htela...jedino baš da kažu...život-smrt...onda bih svoje gorepomenuto izložio svetlosti pozornica............i besprizornih voajera dr**adžija....
Ochupaj pedu, sta reci.
 
topmodelsica:
Ali Nemanja je nosao kamericu i snimao me na trgu u Uzicu, i snimao je mene i njega njegov drug isto na trgu u Uzicu, i na jednoj zurci kod mog komsije Nela gde su bili neki indijanci iz mog komsiluka i Anci Guduric, i tu isto sa kamerom. Nije bilo potrebe da razmisljamo o tome sta je skupo.


hehehehe...e kad tvoje postove vidim,osvane mi...svaka cast...samo napred :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Rastanak - Ajhur Serbezovski

Rastajemo se mi
Veruj nije mi lako
Sta sad mogu ja tu
Kad tvoji zele tako

Sta sad mogu ja tu
Kad tvoji zele tako


Odlazis sva u suzama
Zbog nas places, to znam
Sto se ludo volimo
A ipak se rastajemo

Sto se ludo volimo
A ipak se rastajemo


Nezno sad kaplje suza
Iz oka pada tvog
I dok se tvoji raduju
Deo si srca mog

I dok se tvoji raduju
Deo si srca mog


Odlazis sva u suzama
Zbog nas places, to znam
Sto se ludo volimo
A ipak se rastajemo

Sto se ludo volimo
A ipak se rastajemo


Ne diraj staru ranu
Od koje sve me boli
Ostavi mene na miru
Uvek cu da te volim

Ostavi mene na miru
Uvek cu da te volim


Odlazis sva u suzama
Zbog nas places, to znam
Sto se ludo volimo
A ipak se rastajemo

Sto se ludo volimo
A ipak se rastajemo
 
topmodelsica:
Za svetsku karijeru sam se ranije pobrinula, i pobrinuo se Dusko Polic zajedno sa mnom za moju svetsku karijeru. I kasnije sam se pobrinula za svetsku karijeru, umesto da grejem krevet ili jastuk ili tako nesto Nemanji u Rusiji kao sto sam mu radila i ovde, ja sam radila na mojoj karijeri u Beogradu 2005.

Uzice
Polic Dusko Dule, nasilje, razbojnistva, iznude. Backovic Bojan Backo, nasilje, razbojnistva, iznude. Milosavljevic Drazen Provizen, provalne kradje. Petrovic Milija Rundo, nasilje, razbojnistva, iznude.

evo i link na clanak
http://www.danas.co.yu/20030325/hronika2.htm
 

Back
Top