SNEKI:NISAM SA ČEDOM ZBOG PARA!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Korner zastavica:
kako nema?
Sneki nema silikone,ima bolje noge,plava je...itd.
Plus ne sedi sa Ducom i Kumom,ne udaje se za kriminalce,ne kupuje PGP preko veze i ispod zita,samo je Dragana Mirkovic zayebala,psto njen muz ima mnogo vise para,ne nudi alibi atentatorima...itd.
Ti se sprdaš... :lol:
Glasao si za LDP, pa nije li jadno da jedna pevaljka prostakuša uđe u stranku i priča o idejama 21 veka a peva pesmu "Caki caki cale kupi mi sandale?"
Ceca je 0 u svakom pogledu, ali ova je ispod za metar.
I onda se Čedini sprdaju sa Erom Ojdanićem seljačinom sa kojim se takva krava kikoće na tim paradama i poselima
 
Korner zastavica:
kako nema?
Sneki nema silikone,ima bolje noge,plava je...itd. :D:D:D
Plus ne sedi sa Ducom i Kumom,ne udaje se za kriminalce,ne kupuje PGP preko veze i ispod zita,samo je Dragana Mirkovic zayebala,psto njen muz ima mnogo vise para,ne nudi alibi atentatorima...itd.

Добро значи Снеки је културни модел Будуће Србије (оно будућа мора великим почетним, фалусно уздигнутим, словом)

Снеки а не Цеца
Дивљан а не Копицл


laughing.gif
laughing.gif
laughing.gif
laughing.gif
 
serb_pagan:
sto,shta fali slavici cukteras? mala je najbolja riba od svih pevaljki u proteklih sto godina...obozavam je... bolje shaban i sneki nego ona bagra od colica,bregovica i karajlica...koji su cutali dok su mladicevci razarali njihov rodni grad,shtavise,aktivno su podrzavali devastaciju svog rodnog mesta..olosh
Nadam se da se zaje....š jer je ovo odgovor na nivou petogodišnjeg deteta.
Porediti Bregovića sa Slavicom Ćukteraš?
Pa jesi li ti normalan
Pa gde je Sneki nešto osuđivala, pa ona i u svom stanu baca mrvice hleba za sobom da zna da se vrati iz WC u dnevnu sobu, šta bi ona osuđivala?? :roll:
 
filatelista:
Ti se sprdaš... :lol:
Glasao si za LDP, pa nije li jadno da jedna pevaljka prostakuša uđe u stranku i priča o idejama 21 veka a peva pesmu "Caki caki cale kupi mi sandale?"
Ceca je 0 u svakom pogledu, ali ova je ispod za metar.
I onda se Čedini sprdaju sa Erom Ojdanićem seljačinom sa kojim se takva krava kikoće na tim paradama i poselima
ne znam shefe u chemu je tvoj problem...nismo mi neonacisti da zabranjujemo ljudima,koji uzgred nisu pomagali ubicama i ratnim zlocincima ulazak u partiju...zena ima pravo da bude clan LDP-a,kao i svako ko podrzava nas program...
 
serb_pagan:
sto,shta fali slavici cukteras? mala je najbolja riba od svih pevaljki u proteklih sto godina...obozavam je... bolje shaban i sneki nego ona bagra od colica,bregovica i karajlica...koji su cutali dok su mladicevci razarali njihov rodni grad,shtavise,aktivno su podrzavali devastaciju svog rodnog mesta..olosh

Da li je potrebno koristiti stranu rec u posrbljenom obliku ili se moze reci sasvim razumljivo i odgovarajuce razaranje umesto devastacija?
 
filatelista:
Nadam se da se zaje....š jer je ovo odgovor na nivou petogodišnjeg deteta.
Porediti Bregovića sa Slavicom Ćukteraš?
Pa jesi li ti normalan
Pa gde je Sneki nešto osuđivala, pa ona i u svom stanu baca mrvice hleba za sobom da zna da se vrati iz WC u dnevnu sobu, šta bi ona osuđivala?? :roll:
opet ne vidim u chemu je stvar...jel treba da ti nacrtam da sneki i shaban ne ucestvuju u kampanji,da NISU u organima stranke,da NE UTICU na stavove partije i program LDP-a???? :confused: ljudi su clanovi stranke,prihvataju nas program i ja ne vidim sta je tu lose... ******,ne mozes nekom zabraniti ulazak u partiju zato sto ti se ne svidja njegov muzicki ukus...
 
filatelista:
Ti se sprdaš... :lol:
Glasao si za LDP, pa nije li jadno da jedna pevaljka prostakuša uđe u stranku i priča o idejama 21 veka a peva pesmu "Caki caki cale kupi mi sandale?"
Ceca je 0 u svakom pogledu, ali ova je ispod za metar.
I onda se Čedini sprdaju sa Erom Ojdanićem seljačinom sa kojim se takva krava kikoće na tim paradama i poselima


Glasao sam za LDP zato sto je Sneki provela sve tri noci predizborne tisine samnom.
Mada nije moj tip,ali dobro sad...izbirac naidje na otirac.

:D:D:D
 
Duh Sekire:
Добро значи Снеки је културни модел Будуће Србије (оно будућа мора великим почетним, фалусно уздигнутим, словом)

Снеки а не Цеца
Дивљан а не Копицл

]
i za tebe vazi isto ko i za eremitu..ochekujem da mi chestitate ulazak LDP-a u parlament... :grin:
 
serb_pagan:
ne znam shefe u chemu je tvoj problem...nismo mi neonacisti da zabranjujemo ljudima,koji uzgred nisu pomagali ubicama i ratnim zlocincima ulazak u partiju...zena ima pravo da bude clan LDP-a,kao i svako ko podrzava nas program...
A znali smo se svi sprdati sa Erom Ojdanićem i onim Bojanićem?!!
Plači mala plači i ti fazoni
Koja je razlika između njih...
Radikali vuku u svoje redove seljačke pevače turbo folk muzike, a vi nobles pevače te iste??
Niste mi jasni?
 
serb_pagan:
i za tebe vazi isto ko i za eremitu..ochekujem da mi chestitate ulazak LDP-a u parlament... :grin:

Ево овако.
Честитам теби, али имаш обавезу да честитку пренесеш мом омиљеном посланику у року од прва три заседања.
А сад буди љубазан па објасни дубокоумну поруку
Дивљан а не Копицл.
 
serb_pagan:
ti prvo trebas da mi chestitash ulazak LDP -a u parlament... :grin:

Зашто да ти честитам на нечему ШТО ТИ НИЈЕ БИО ЦИЉ! Колико се сећам ваша главна парола била је ОД НАС ЗАВИСИ - а не БОЛИДИ ПОДРЖИТЕ ПРОПАЛЕ СТРАНКЕ ДОС-а ДА ПОНОВО УЂУ У ПАРЛАМЕНТ.

Е, у вези ваше основне пароле на основу које сте добили гласове а она је гласила ОД НАС ЗАВИСИ - ја мислим да нисте ништа добили и зато искрено, немам на чему да ти честитам.

Могу да ти честитам на Снекили или на Шабану - то је друга прича...хахаха.......
 
Duh Sekire:
Ево овако.
Честитам теби, али имаш обавезу да честитку пренесеш мом омиљеном посланику у року од прва три заседања.
А сад буди љубазан па објасни дубокоумну поруку
Дивљан а не Копицл.
divljan je kompozitor i lider grupe idoli,uspesan covek i davnashnji opozicionar,dok je kopicl,srdjan shaper,tadicevsko govance koje je radilo nekada spotove za jul(jul je kul,reklamu za policiju itd.) i koji se preshaltao na stranu demokrata dolaskom tadica na chelo DS-a...
 
filatelista:
A znali smo se svi sprdati sa Erom Ojdanićem i onim Bojanićem?!!
Plači mala plači i ti fazoni
Koja je razlika između njih...
Radikali vuku u svoje redove seljačke pevače turbo folk muzike, a vi nobles pevače te iste??
Niste mi jasni?

ni vi niste baš toliko naivni...

Ko ti je najseksipilniji od političara?
- Tadić, ali nema energiju. Posle Đinđića, koji je bio najveći potencijal, nema pravog, svi su kilavi. Treba nam pravi kormilar broda kao što su bili sveti Sava i sveti Vasilije
&
"A zašto su Marinine pesme tako
popularne?! Pa zbog niskog IQ ovog
naroda, koji sluša njih i glasa za
radikale! Prošlo je vreme takvih,
sada su na redu kvalitetni ljudi koji
su dugo bili u zapećku, poput Borisa
Tadića i mene! "

Vesna Vukelić Vendi

:lol:
.
 
eremita:
Зашто да ти честитам на нечему ШТО ТИ НИЈЕ БИО ЦИЉ! Колико се сећам ваша главна парола била је ОД НАС ЗАВИСИ - а не БОЛИДИ ПОДРЖИТЕ ПРОПАЛЕ СТРАНКЕ ДОС-а ДА ПОНОВО УЂУ У ПАРЛАМЕНТ.

Е, у вези ваше основне пароле на основу које сте добили гласове а она је гласила ОД НАС ЗАВИСИ - ја мислим да нисте ништа добили и зато искрено, немам на чему да ти честитам.

Могу да ти честитам на Снекили или на Шабану - то је друга прича...хахаха.......

:D :D :D

kako zdravlje, stvore???

eeeeee,
glaso si za vladu s Miki Mausom na chelu :D :D :D

XE XE XE XE ...
 
Elvin:
ni vi niste baš toliko naivni...

Ko ti je najseksipilniji od političara?
- Tadić, ali nema energiju. Posle Đinđića, koji je bio najveći potencijal, nema pravog, svi su kilavi. Treba nam pravi kormilar broda kao što su bili sveti Sava i sveti Vasilije
&
"A zašto su Marinine pesme tako
popularne?! Pa zbog niskog IQ ovog
naroda, koji sluša njih i glasa za
radikale! Prošlo je vreme takvih,
sada su na redu kvalitetni ljudi koji
su dugo bili u zapećku, poput Borisa
Tadića i mene! "

Vesna Vukelić Vendi

:lol:
.

Čekaj, kakve to veze ima?
Ja sam razumeo da Čeda gura nešto novo, napredno, drugačije...
Šta će Sneki u tome svemu...?
Sad šta je Veni rekla u nekim novinama za Tadića, kakve to veze ima sa drugačijom Srbijom koju LDP gura?
 
serb_pagan:
divljan je kompozitor i lider grupe idoli,uspesan covek i davnashnji opozicionar,dok je kopicl,srdjan shaper,tadicevsko govance koje je radilo nekada spotove za jul(jul je kul,reklamu za policiju itd.) i koji se preshaltao na stranu demokrata dolaskom tadica na chelo DS-a...

Ма јес, чим ради за другога, одма' је "гованце", а ни оно што је пре радило ништа неваља.
Очекивано бедно!
 
filatelista:
Njegova greška što joj je dopustio
Pa kad toliko meljete o lustraciji, njena pesma caki caki cale.. je za 20to godišnju zabranu pojavljivanja na javnoj sceni zbog uništavanja muzičke scene i uticaj na psiho fizičko zdravlje ljudi
Lepo joj niste trebali dozvoliti da se učlani i gotovo.

ok.

za početak, ne meljem o lustraciji, mislim da nikada nisam pisao o tome. 100% bih glasao za ds, da niste sarađivali sa radikalima. pošto jeste, jedina preostala opcija mi je bio ldp.
samo najveće naivčine veruju da će ldp uneti nešto epohalno u srpsku politiku. meni je dovoljno što neće da sarađuju sa dss-om i radikalima i što će se zalagati za ulazak eu. i znam da me neće prodati.

drugo, glupo je kritikovati ldp oko ovoga sa pozicije člana ds-a, na čijim konvencijama se pojavljuje jedan miroslav ilić. a znamo koga je miroslav ilić podržavao 90-ih, iako nije šund pevač kao super sneki, meni je to mnogo dramatičnije od njenog učlanjivanja u ldp. šta je sledeće? zorica brunclik? ova ldp-ova makar nikada nije bila politički aktivna, do sada...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top