SMSna strana molebana

Najbolje mi se svidja:

  • Predlog broj 1

  • Predlog broj 2

  • Predlog broj 3

  • Predlog broj 4

  • Predlog broj 5

  • Predlog broj 6 - VUK: Ravna Gora pobediti mora!


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Iron Lord

Elita
Banovan
Poruka
20.959
Kao što su se, na radost mobilnih provajdera, ostrašćeni navijači radikalne stranake utrkivali u smaranju ljudi sa haiku destercima, tako su povodom spontanog stranačkog mitinga nedelju dana nakon secesije, pripadnici drugih opcija, ponovo na radost davaoca usluga mobilne telefonije, uzvraćali pozdrave putem SMS-ova.

List "Gazeta" (onaj što rasproda sav tiraž kad nalepe DVD sa jeftinim holivudskim trilerom, ne znam kako bi prošli sa ruskim filmovima), objavio je i smešnu stranu mitinga, koji je trebao da demonstrira srspku slogu ali ipak, zviždanjem Dodiku pretvorio u radikalsku slogu. A učesnici spontanog bunta, nakon nedelju dana, nisu mogli ni da zapamte poziv da ne nose stranačka obeležja već državna. Toliko o toj slozi i pameti.


SMS1:
Apelujemo na Vladu da sačeka sa održavanjem mitinga do prolećne kolekcije. Baš da ne nosimo stare modele, pa nismo mi najgori"

SMS2:
"Vlada republike Srbije poziva na uzdržanost i strpljenje sve gradjane koji su ostali uskraćeni za patike, parfeme i odevne predmete, jer će se organizovati i dodatni mitinzi kako bi svi bili na adekvatan način zadovoljeni"

SMS3:
"Iz kabineta premijera obaveštavaju se gradjani Srbije koji su ostali bez patika marke "Nike" ili "Puma" , kao i fensi garderobe da se akcionim planom predvidja još mitinga i molebana"


SMS4:
"Posle veoma uspešnog molebana za patike i parfeme, DSS i SRS narednog četvrtka organizuju moleban za belu tehniku. Za članove obezbedjeni sendvič i sok na rastvaranje u autobusu"

SMS5:
"Koštunice, Srbine bez mane,
ja te hvalim na sve četir' strane.
Nove najke, nova garderoba,
ma sila si, isti tata Sloba!

Sve za džaba i sve osveštano,
tri put ura "Kosovo ne damo"
Koštunice na svemu ti hvala,
kad će opet biti molebana???"


Možda je sve ovo početak redovnih SMS obračuna, na radost davaoca usluge mobilne telefonije, a možda samo opomena da podseti pojedine na onu čuvenu - "Nek kamen baci ko grešan nije"
 
Jel može glasanje?:lol:
sms broj 4 - 1 glas

8E384B15C12D0B.jpg

SMS4 jedan glas... možete reći zašto?
 
Odem ti ja juče, na moleban ispred Ruskog cara, tačno u 12.44 (dokaz-časovnik Insa) u očekivanju neke akcije,ali ništa:rolleyes:

Zove me jedan radikalni prijatelj telefonom i pita me:
- Gde si?
- Tamo gde je svaki pravi srbin u ovom trenutku!
- Na Kosovu?!
- Ne, ispred Ruskog cara:mrgreen:

29022008015gn5.jpg
 
Kao što su se, na radost mobilnih provajdera, ostrašćeni navijači radikalne stranake utrkivali u smaranju ljudi sa haiku destercima, tako su povodom spontanog stranačkog mitinga nedelju dana nakon secesije, pripadnici drugih opcija, ponovo na radost davaoca usluga mobilne telefonije, uzvraćali pozdrave putem
te druge opcije su hasim taci, ramus haradinaj i prijatelji


evo jednan 'haiku deseterac' za autore tih sms poruka:

"IZDAJNICI TESKI PROKLETNICI,
VI STE SRPSKI NAJVECI KRVNICI,
OD SIPTARA VI STE GORE SMECE,
GORI OLOS, POTURICE VECE"
 
Видим да Ирон..скупља своје лдп пулене..лепо да сте се скупили у таком броју. Можда сада избаците ваше бљувотине..па престанете спамовати остатак форума..
 
Видим да Ирон..скупља своје лдп пулене..лепо да сте се скупили у таком броју. Можда сада избаците ваше бљувотине..па престанете спамовати остатак форума..

A što je tebi sve što se razlikuje od SRS - LDP?
Jedni brane na rečima drugi prodaju na rečima.
Ni jedni ni drugi ne učestvuju u izvršnoj vlasti.
Ja neću sa onima što jedino umeju da pričaju a samo štetu prave...
 

Back
Top